Meble do biura na zamówienie

Biuro to pomieszczenie, w którym spędzamy sporo czasu. W tym miejscu podejmujemy mnóstwo ważnych dla naszej firmy decyzji, zawieramy umowy, przeprowadzamy rozmowy ze współpracownikami i kontrahentami… Jak urządzić biuro? Funkcjonalnie, nowocześnie i z klasą! Meble biurowe zrobione na wymiar to najlepszy sposób na doskonałe zaaranżowanie tej zawodowej przestrzeni. Najwyższej jakości zabudowa biurowa na zamówienie pozwala na optymalne wykorzystanie pomieszczenia i stworzenia wnętrza, które w pełni zaspokoi nasze potrzeby i oczekiwania.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Biblioteczki do biura

Biblioteczki do biura

W każdym biurze zachodzi potrzeba przechowywania segregatorów z dokumentami, książek branżowych, katalogów – słowem „papieru”. Oczywiście część publikacji występuje już wyłącznie w postaci elektronicznej, ale wciąż potrzebne są regały biblioteczne na publikacje tradycyjne. Biblioteczka do biura nie tylko ułatwia ich przechowywanie, ale także dobrze wpływa na jego wizerunek: klienci wiedzą, że pracują tu ludzie, którzy nie gardzą wiedzą. Biblioteczki do biura najlepiej zamawiać na wymiar, kierując się realnymi potrzebami jego pracowników.

Witryny do biura

Witryny do biura

W pełnym regałów z dokumentami biurze, witryny ze szklanymi drzwiami oraz podświetlanymi półkami oddają nieocenione usługi. Sprawiają, że biurowe wyposażenie przestaje robić wrażenie ciężkiego i przytłaczającego. W witrynach do biura wyeksponować można firmowe nagrody i wyróżnienia, flagowe produkty albo inne przedmioty mające zwrócić uwagę gości i klientów. Biurowe witryny to meble na wskroś nowoczesne i pomagające utrzymać nowoczesny wizerunek firmy. Obok szaf bibliotecznych oraz regałów do przechowywania dokumentacji, stanowią o profesjonalnej aranżacji biura.

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne

Przy stole konferencyjnym spędza się długie godziny: narady, debaty, negocjacje albo warsztaty potrafią ciągnąć się w nieskończoność. Wygodne krzesła oraz stół konferencyjny z szerokim blatem znacznie ułatwiają efektywną pracę nawet wtedy, kiedy konferencja przedłuża się ponad miarę. Często organizatorom zależy na tym, żeby stoły na konferencje można było zestawiać w dowolne konfiguracje w zależności od potrzeb. Warto więc wybrać stoły konferencyjne na zamówienie, dopasowane do wymiarów i kształtu sali audytoryjnej oraz łatwe w przechowywaniu, kiedy zajdzie potrzeba ich składowania (sztaplowanie bardzo ułatwia to zadanie).

Sekretarzyki

Sekretarzyki

Nowoczesny sekretarzyk ma, podobnie jak jego poprzednicy, minimalistyczny design i lekkość charakterystyczną dla mebli przeznaczonych wyłącznie do drobnych prac biurowych. Ustawienie sekretarzyka w dowolnym miejscu mieszkania nie wiąże się więc z koniecznością organizacji tam całego biura – stolik można przestawiać w zależności od potrzeb czy upodobań. Jego lekka konstrukcja sprzyja częstym zmianom aranżacji i przestawianiu go z miejsca na miejsce. No, chyba że znajdziemy w mieszkaniu kąt, w którym sekretarzyk będzie wyglądał naprawdę zjawiskowo…

Biurka wiszące

Biurka wiszące

Biurko wiszące, czyli po prostu blat przymocowany wprost do ściany, może być sztywne albo składane – model wybieramy w zależności od miejsca i rozmiarów pomieszczenia. Biurko wiszące składane doskonale sprawdzi się w malutkim pokoju dziecięcym albo np. w przedpokoju, gdzie będzie pełniło funkcję używanego doraźnie blatu roboczego. Biurka wiszące sztywne, czyli nieco masywniejsze blaty, często z szufladami, sprawdzą się w pokoju starszego nastolatka albo w domowym biurze. Warto zamówić model na wymiar, żeby nie tracić cennych centymetrów kwadratowych powierzchni.

Biurka narożne

Biurka narożne

W dużych pokojach biurowych albo w pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba zostawienia wolnego miejsca na środku, idealnie sprawdzają się biurka narożne. Mogą one mieć kształt litery L albo blatu roboczego ciągnącego się niemal po obwodzie całego pomieszczenia. Aby biurko narożne spełniało swoje zadanie, najlepiej wykonać je na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie parametry pokoju oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Biurka narożne na wymiar można zaprojektować w taki sposób, żeby miały blaty robocze na różnych poziomach, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

Biurka do biura

Biurka do biura

Biurka do biura są solidniejsze oraz pojemniejsze niż meble przystosowane do użytku domowego. Często mają znaczną liczbę szuflad, szafek oraz miejsce na wbudowanie sejfu na szczególnie ważne dokumenty. Meble biurowe wyróżniać się muszą także stonowaną stylistyką i ascetycznym designem. Niejednokrotnie producent oferuje model będący połączeniem klasycznego blatu roboczego z kontuarem ułatwiającym obsługę klientów. Biurka użytkowane w biurach oraz rozmaitych instytucjach powinny być także maksymalnie stabilne i funkcjonalne.

Komody do biura

Komody do biura

W przestrzeni biurowej komody przybierają ascetyczne formy. Liczy się nie ich ozdobny design, ale właśnie transparentność, wtopienie się w aranżację pomieszczenia oraz wyjątkowo duża pojemność. Nie bez znaczenia pozostają maksymalnie bezpieczne zamki, chroniące dostęp do zawartości – dokumentów, których zaginięcie lub zniszczenie mogłoby mieć nieprzewidywalne skutki. Małe komody do biura często przywodzą na myśl sejf, te większe natomiast, produkowane na zamówienie, coraz częściej przybierają formę niskich mebli połączonych z miejscami do siedzenia.

Regały biblioteczne

Regały biblioteczne

Domowa biblioteka wymaga stosownej oprawy. Im większe zbiory, tym lepiej sprawdzają się regały biblioteczne z prawdziwego zdarzenia. Dobrze pomyślane i zaprojektowane wypełniają przestrzeń od podłogi do sufitu, uwzględniają także narożniki pomieszczenia, żeby nie zostawała tam pusta, niewykorzystana przestrzeń. Taka optymalna zabudowa pokoju bibliotecznego możliwa jest tylko wtedy, kiedy kupimy regały na wymiar. Warto pamiętać, że półek zawsze powinno być więcej niż książek – bibliofile rzadko powstrzymują się przed kolejnymi zakupami.

Regały biurowe

Regały biurowe

Utrzymanie biurowej dokumentacji w należytym porządku wymaga dużej samodyscypliny. Jeśli zależy nam na tym, żeby wszystkie segregatory, teczki oraz materiały biurowe miały swoje stałe miejsca, warto kupić regały biurowe z witrynami i szufladami. Wtedy biurko oraz stół prezydialny zawsze będą gotowe do użytku, a żaden z gości nie pomyśli, że mamy problem z panowaniem nad sytuacją. Nowoczesne regały biurowe to gwarancja ładu i stylowej aranżacji. Im więcej klientów i współpracowników odwiedza nasze biuro, tym bardziej reprezentatywne powinno być to miejsce.

Szafy biurowe

Szafy biurowe

Eleganckie biuro wymaga eleganckiej zabudowy. To tutaj przyjmujemy kontrahentów, podejmujemy kluczowe decyzje i przechowujemy ważną dla naszej firmy dokumentację. Pomieszczenie biurowe powinno być urządzone gustownie i praktycznie. Nowoczesne meble, w zdecydowanych kolorach, świetnie wykończone i dopasowane do charakteru naszej dzielności to najlepszy sposób na wyposażenie biura. Szafy biurowe wykonane na zamówienie pozwalają na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, podnoszącej jej prestiż i funkcjonalność równocześnie.

Szafy wnękowe

Szafy pod zabudowe

Szafy do zabudowy na wymiar to nowoczesne rozwiązanie dedykowane osobom, które szczególnie cenią sobie możliwość indywidualizacji mebli wielkogabarytowych oraz przystosowania ich do najbardziej nawet nietypowych potrzeb związanych z przechowywaniem oraz lokalizacją samego mebla. Nowoczesne szafy pod zabudowę zawsze wymiarowane są na miejscu u Klienta, co daje możliwość uwzględnienia wszelkich niestandardowych przestrzeni, jak skosy czy dobrania takich materiałów, które optycznie powiększą albo doświetlą pomieszczenie.

Szafa na zamówienie może być maksymalnie prostą bryłą z tradycyjnymi drewnianymi (bądź z płyty) jedno- lub dwuskrzydłowymi drzwiami oraz klasycznym systemem przechowywania (półki plus reling). Może też przybrać formę na wskroś nowoczesnego mebla z systemem drzwi przesuwnych, harmonijkowych czy żaluzjowych zrobionych z paneli z hartowanego szkła oraz z rozbudowanym systemem półek, schowków (w tym narożnych), koszy, szuflad, relingów zwykłych i teleskopowych.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Biuro to 4.52 gwiazdki, na podstawie 66 głosów.