Skip to main content

Drzwi przejściowe na zamówienie

Drzwi przejściowe

Drzwi wewnętrzne pomiędzy pomieszczeniami często zajmują zbyt dużo miejsca i znacznie utrudniają komunikację. Jeśli w domu są dzieci, tradycyjne drzwi pokojowe mogą stać się przyczyną wypadku – wybita szyba – albo przytrzaśnięcia palców. W małym mieszkaniu doskonale sprawdzą się drzwi przesuwne albo składane. Dobrze dobrane drzwi przejściowe decydują o komforcie przemieszczania się po mieszkaniu oraz perfekcyjnej izolacji oraz intymności poszczególnych pomieszczeń. Warto zdecydować się na drzwi na wymiar, wtedy komfort ich użytkowania będzie największy.

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Drzwi przejściowe to 4.36 gwiazdki, na podstawie 12 głosów.

Drzwi systemu ERTON zadomowiły się w naszych mieszkaniach dzięki wyjątkowym walorom estetycznym i funkcjonalnym. Zamawiane na dowolny wymiar są wręcz niezastąpione wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dopasowanie się do już istniejących elementów architektury wnętrza. Proponujemy szeroki wybór kolorów profili stalowych i aluminiowych, wypełnień drzwi oraz kolorów luster i szkła.

Wszystkie profile malowane są proszkowo lub anodowane (w przypadku systemu aluminiowego), co zapewnia trwatość kolorów i odporność na ścieranie. W ofercie mamy też profile stalowe pokryte drewnopodobnym laminatem oraz profile aluminiowe z dekorem szczotkowanym, które doskonale komponują się z wybranymi kolorami płyt. Drzwi składane i podwieszane to kolejna, propozycja Indeco. Otwierając składane drzwi Indeco, otrzymujemy niczym nieograniczony dostęp do wnętrza szafy.

Jest to rozwiązanie szczególnie istotne, jeśli w jednej chwili chcemy odnaleźć ulubiony sweter czy koszulę. Jednocześnie składane drzwi zajmują o połowę mniej przestrzeni w chwili otwarcia, co pozwala na stosowanie ich w naprawdę wąskich korytarzach i przejściach.

Drzwi przejściowe przesuwne pozwalają na sprytne, a jednocześnie bardzo efektowne aranżowanie wnętrz. Pozwalają łączyć lub oddzielać od siebie przestrzeń np. kuchnię z jadalnią lub salonem, łazienkę z sypialnią. Są też wykorzystywane jako drzwi do garderoby