Szkło do mebli na zamówienie

Jednym z ciekawszych materiałów towarzyszących meblom z tworzyw sztucznych, stali i drewna jest szkło. Szklane drzwi albo półki dodają regałom, szafkom łazienkowym i kuchennym lekkości. Doskonałym pomysłem są szklane lustrzane drzwi montowane jako tradycyjne, przesuwne lub składane w dużych szafach ubraniowych i garderobach. Dzięki nim można optycznie powiększyć sypialnię czy przedpokój. Stosunkowo nowym i bardzo oryginalnym pomysłem są panele szklane naścienne, które zastępują tradycyjne płytki ceramiczne i świetnie sprawdzają się jako uzupełniające szkło do mebli.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Lacobel - panele szklane

Lacobel – panele szklane

O urodzie i atrakcyjnej ekspozycji paneli ze szkła decyduje ich perfekcyjne dopasowanie do powierzchni, na której są montowane, dlatego nie oferujemy gotowych modułów, a jedynie te na zamówienie. Lacobel to panele szklane, które idealne nadają się w miejsca nieoczywiste: przestrzenie między górnymi a dolnymi szafkami w kuchni, ściany łazienkowe, pojedyncze ściany w pomieszczeniach wąskich i kiepsko doświetlonych. Wzory ze szkła są hiperrealistyczne, mają intensywne kolory i dają złudzenie trójwymiarowości. Dobrze podświetlone stanowią niezaprzeczalną ozdobę każdego wnętrza.

szkło na ścianę

Szkło na ścianę

Zamiast wykańczać ścianę płytkami ceramicznymi albo panelami z MDF warto wykończyć ją panelami szklanymi na ścianę. Świetnie prezentują się np. w przestrzeni między dolnymi a górnymi szafkami kuchennymi, w łazience, a także na pojedynczych ścianach, które ostatnimi czasy mieliśmy zwyczaj oklejać tapetami w intensywnych kolorach albo naklejkami ściennymi. Szkło na ścianę na wymiar to idealne rozwiązanie do sterylnych wnętrz w stylu industrialnym, ale także małych mieszkań, którym dodaje nowoczesnego sznytu.

Szklane drzwi do szafek

Szklane drzwiczki szafek

Jeśli chcemy wyeksponować nasze zbiory książek czy porcelany, warto wybrać szafki i regały ze szklanymi drzwiami. Witryny, bo tak się nich mówi najczęściej, mogą mieć drzwi ze szkła transparentnego i podświetlane półki – wtedy rzeczywiście służą celom ekspozycyjnym. Ale można także kupić szafki z drzwiami ze szkła kolorowego, wzorzystego, z atrakcyjnymi nadrukami a także w wersji lustrzanej. Takie drzwi do szafek dodają im lekkości i czynią meblami na wskroś nowoczesnymi.

Szklane drzwi do szafy

Szklane drzwi do szaf

Im masywniejsza szafa, tym lżejsze powinny być drzwi do niej. Przytłaczająca bryła zawsze zajmuje sporo miejsca, dobrze więc, żeby chociaż drzwi nadawały jej wrażenie lekkości, a często także pomagały uzyskać optyczne złudzenie, że pomieszczenie jest większe, niż się wydaje. Szklane drzwi do szafy to inspiracja do wnętrz małych, wąskich lub kiepsko doświetlonych. Jeśli dodatkowo wybierzemy wariant lustrzany, garderoba, sypialnia czy przedpokój nie będą robiły wrażenia klaustrofobicznego pomieszczenia, w którym niepodzielnie panuje szafa.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Szkło do mebli to 4.08 gwiazdki, na podstawie 35 głosów.