Biurka na zamówienie

Biurko to nie tylko atrybut pokoju młodzieżowego, to mebel niezbędny każdemu domownikowi, który potrzebuje komputera, czyta i pisze. Biurka do pracy, odrabiania lekcji czy do komputera goszczą w pokojach dzieci i zapracowanych rodziców. W małym pokoju sprawdzi się eleganckie biurko z nadstawką albo zajmujące mało miejsca biurko wiszące. Jeśli pokój wymaga mebli w nietypowym rozmiarze, warto zaprojektować biurko na zamówienie. Zarówno w przestrzeni prywatnej jak i publicznej nowoczesne biurko na wymiar będzie centrum wygodnego stanowiska pracy.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Biurka z nadstawką

Biurka z nadstawką

Biurko z nadstawką może stanowić ukłon w stronę staromodnych sekretarzyków z XIX wieku, ale może także być na wskroś nowoczesnym meblem przystosowanym do pracy na komputerze. Im mniejszy pokój, tym wyższa może być nadstawka, w której pomieszczą się półki, szufladki i schowki. Designerskie biurko z nadstawką może więc w rzeczy samej okazać się całkiem pokaźnych rozmiarów biurem, dzięki któremu uda nam się utrzymać porządek w dokumentach i materiałach papierniczych. Wybierając model z nadstawką, pamiętajmy o zaprojektowaniu ilości schowków odpowiadających naszym potrzebom.

Sekretarzyki

Sekretarzyki

Nowoczesny sekretarzyk ma, podobnie jak jego poprzednicy, minimalistyczny design i lekkość charakterystyczną dla mebli przeznaczonych wyłącznie do drobnych prac biurowych. Ustawienie sekretarzyka w dowolnym miejscu mieszkania nie wiąże się więc z koniecznością organizacji tam całego biura – stolik można przestawiać w zależności od potrzeb czy upodobań. Jego lekka konstrukcja sprzyja częstym zmianom aranżacji i przestawianiu go z miejsca na miejsce. No, chyba że znajdziemy w mieszkaniu kąt, w którym sekretarzyk będzie wyglądał naprawdę zjawiskowo…

Biurka wiszące

Biurka wiszące

Biurko wiszące, czyli po prostu blat przymocowany wprost do ściany, może być sztywne albo składane – model wybieramy w zależności od miejsca i rozmiarów pomieszczenia. Biurko wiszące składane doskonale sprawdzi się w malutkim pokoju dziecięcym albo np. w przedpokoju, gdzie będzie pełniło funkcję używanego doraźnie blatu roboczego. Biurka wiszące sztywne, czyli nieco masywniejsze blaty, często z szufladami, sprawdzą się w pokoju starszego nastolatka albo w domowym biurze. Warto zamówić model na wymiar, żeby nie tracić cennych centymetrów kwadratowych powierzchni.

Biurka narożne

Biurka narożne

W dużych pokojach biurowych albo w pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba zostawienia wolnego miejsca na środku, idealnie sprawdzają się biurka narożne. Mogą one mieć kształt litery L albo blatu roboczego ciągnącego się niemal po obwodzie całego pomieszczenia. Aby biurko narożne spełniało swoje zadanie, najlepiej wykonać je na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie parametry pokoju oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Biurka narożne na wymiar można zaprojektować w taki sposób, żeby miały blaty robocze na różnych poziomach, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

biurka komputerowe

Biurka komputerowe

Nowoczesne biurka komputerowe nie muszą przypominać najprostszych uczniowskich biureczek. Istotą ich elegancji jest stylizacja na meble bardziej wyrafinowane, często przypominające sekretarzyki. Obok blatu roboczego dostosowanego do rozmiarów sprzętu komputerowego, mają także szuflady do przechowywania dokumentów oraz biurowych drobiazgów. Dla użytkowników ważny jest także rozstaw nóg biurka do komputera, tak aby długie godziny spędzane przy pracy nie wiązały się z koniecznością niewygodnego siedzenia w jednej pozycji.

Biurka do biura

Biurka do biura

Biurka do biura są solidniejsze oraz pojemniejsze niż meble przystosowane do użytku domowego. Często mają znaczną liczbę szuflad, szafek oraz miejsce na wbudowanie sejfu na szczególnie ważne dokumenty. Meble biurowe wyróżniać się muszą także stonowaną stylistyką i ascetycznym designem. Niejednokrotnie producent oferuje model będący połączeniem klasycznego blatu roboczego z kontuarem ułatwiającym obsługę klientów. Biurka użytkowane w biurach oraz rozmaitych instytucjach powinny być także maksymalnie stabilne i funkcjonalne.

Biurka dla dzieci

Biurka dla dzieci

Małe dziecięce biureczka to najczęściej kupowane meble na początku każdego roku szkolnego. Jednak żywot takich mebli nie jest długi, dlatego od czasu do czasu szukamy kolejnego małego biurka, które ma stać się wygodnym stanowiskiem pracy dla młodego człowieka. Dobrze, żeby biurka dla dzieci miały sporo schowków, blat dostosowany także do pracy z komputerem oraz możliwość opcjonalnego dokupienia nadstawki, kiedy ilość podręczników, zeszytów oraz materiałów papierniczych zacznie wymykać się spod kontroli.

Biurka na wymiar u sprawdzonego producenta

Decydując się na biurko na wymiar masz gwarancję, że mebel będzie idealnie pasował do miejsca, w którym ma stanąć (biurka na zamówienie - stojące) lub zawisnąć (biurka na zamówienie - wiszące). W tej opcji możesz zdecydować o każdym wymiarze swojego biurka - jego wysokości, szerokości i głębokości, co daje Ci możliwość zagospodarowania dowolnego miejsca w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. bez względu na jego gabaryty czy niestandardowy kształt. To rozwiązanie umożliwia Ci również pełną personalizację mebla: możesz zaplanować szuflady i szafki, schowki i zintegrowany podnóżek, nadstawkę lub wysuwany blat bądź blaty - wszystko wedle własnych potrzeb i oczekiwań. Biurko na wymiar będzie dokładnie takie, jakiego potrzebujesz! 

Biurko na zamówienie w Twoim stylu! 

Biurka na zamówienie to biurka tworzone dla konkretnego Klienta. To Ty decydujesz o wyglądzie biurka skrojonego na wymiar - jego stylu, kolorystyce oraz materiałach zastosowanych do stworzenia poszczególnych elementów konstrukcji i wykończenia. Możesz zlecić nam stworzenie biurka nowoczesnego i klasycznego, industrialnego i skandynawskiego.... Awangardowe biurko ze stalowymi nogami? Eleganckie biurko drewniane na wymiar? Nie ma sprawy! Biurko na zamówienie będzie w 100% zgodne z Twoją wizją. Możesz je zaprojektować od podstaw samodzielnie lub pokazać naszemu projektantowi inspiracje z Internetu - zdjęcia biurek, które Ci się podobają lub takie, w których podobają Ci się tylko wybrane elementy. Skonsultujemy techniczne aspekty Twojej wizji lub stworzymy wspólnie projekt i... możemy ruszać z produkcja!

Chcesz biurko na zamówienie? Jesteś we właściwym miejscu!

Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki biurek na zamówienie! Mamy wiedzę i doświadczenie oraz nowoczesny, doskonale wyposażony park maszyn, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość usług oraz meble, które zaskakują świetnym designem i unikatową funkcjonalnością. Do tworzenia biurek i innych mebli wybieramy wyłącznie sprawdzone materiały, gwarantujące trwałość i solidność wykonania każdego sprzętu oraz pozwalające na ich satysfakcjonujące użytkowanie przez wiele lat. 

Sprawdź jakie biurka drewniane na zamówienie już stworzyliśmy dla naszych Klientów! Twoje zlecenie może być następne! 

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Biurka to 4.28 gwiazdki, na podstawie 43 głosów.