Biurka na zamówienie

Biurko to nie tylko atrybut pokoju młodzieżowego, to mebel niezbędny każdemu domownikowi, który potrzebuje komputera, czyta i pisze. Biurka do pracy, odrabiania lekcji czy do komputera goszczą w pokojach dzieci i zapracowanych rodziców. W małym pokoju sprawdzi się eleganckie biurko z nadstawką albo zajmujące mało miejsca biurko wiszące. Jeśli pokój wymaga mebli w nietypowym rozmiarze, warto zaprojektować biurko na zamówienie. Zarówno w przestrzeni prywatnej jak i publicznej nowoczesne biurko na wymiar będzie centrum wygodnego stanowiska pracy.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Biurka z nadstawką

Biurka z nadstawką

Biurko z nadstawką może stanowić ukłon w stronę staromodnych sekretarzyków z XIX wieku, ale może także być na wskroś nowoczesnym meblem przystosowanym do pracy na komputerze. Im mniejszy pokój, tym wyższa może być nadstawka, w której pomieszczą się półki, szufladki i schowki. Designerskie biurko z nadstawką może więc w rzeczy samej okazać się całkiem pokaźnych rozmiarów biurem, dzięki któremu uda nam się utrzymać porządek w dokumentach i materiałach papierniczych. Wybierając model z nadstawką, pamiętajmy o zaprojektowaniu ilości schowków odpowiadających naszym potrzebom.

Sekretarzyki

Sekretarzyki

Nowoczesny sekretarzyk ma, podobnie jak jego poprzednicy, minimalistyczny design i lekkość charakterystyczną dla mebli przeznaczonych wyłącznie do drobnych prac biurowych. Ustawienie sekretarzyka w dowolnym miejscu mieszkania nie wiąże się więc z koniecznością organizacji tam całego biura – stolik można przestawiać w zależności od potrzeb czy upodobań. Jego lekka konstrukcja sprzyja częstym zmianom aranżacji i przestawianiu go z miejsca na miejsce. No, chyba że znajdziemy w mieszkaniu kąt, w którym sekretarzyk będzie wyglądał naprawdę zjawiskowo…

Biurka wiszące

Biurka wiszące

Biurko wiszące, czyli po prostu blat przymocowany wprost do ściany, może być sztywne albo składane – model wybieramy w zależności od miejsca i rozmiarów pomieszczenia. Biurko wiszące składane doskonale sprawdzi się w malutkim pokoju dziecięcym albo np. w przedpokoju, gdzie będzie pełniło funkcję używanego doraźnie blatu roboczego. Biurka wiszące sztywne, czyli nieco masywniejsze blaty, często z szufladami, sprawdzą się w pokoju starszego nastolatka albo w domowym biurze. Warto zamówić model na wymiar, żeby nie tracić cennych centymetrów kwadratowych powierzchni.

Biurka narożne

Biurka narożne

W dużych pokojach biurowych albo w pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba zostawienia wolnego miejsca na środku, idealnie sprawdzają się biurka narożne. Mogą one mieć kształt litery L albo blatu roboczego ciągnącego się niemal po obwodzie całego pomieszczenia. Aby biurko narożne spełniało swoje zadanie, najlepiej wykonać je na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie parametry pokoju oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Biurka narożne można zaprojektować w taki sposób, żeby miały blaty robocze na różnych poziomach, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

biurka komputerowe

Biurka komputerowe

Nowoczesne biurka komputerowe nie muszą przypominać najprostszych uczniowskich biureczek. Istotą ich elegancji jest stylizacja na meble bardziej wyrafinowane, często przypominające sekretarzyki. Obok blatu roboczego dostosowanego do rozmiarów sprzętu komputerowego, mają także szuflady do przechowywania dokumentów oraz biurowych drobiazgów. Dla użytkowników ważny jest także rozstaw nóg biurka do komputera, tak aby długie godziny spędzane przy pracy nie wiązały się z koniecznością niewygodnego siedzenia w jednej pozycji.

Biurka do biura

Biurka do biura

Biurka do biura są solidniejsze oraz pojemniejsze niż meble przystosowane do użytku domowego. Często mają znaczną liczbę szuflad, szafek oraz miejsce na wbudowanie sejfu na szczególnie ważne dokumenty. Meble biurowe wyróżniać się muszą także stonowaną stylistyką i ascetycznym designem. Niejednokrotnie producent oferuje model będący połączeniem klasycznego blatu roboczego z kontuarem ułatwiającym obsługę klientów. Biurka użytkowane w biurach oraz rozmaitych instytucjach powinny być także maksymalnie stabilne i funkcjonalne.

Biurka dla dzieci

Biurka dla dzieci

Małe dziecięce biureczka to najczęściej kupowane meble na początku każdego roku szkolnego. Jednak żywot takich mebli nie jest długi, dlatego od czasu do czasu szukamy kolejnego małego biurka, które ma stać się wygodnym stanowiskiem pracy dla młodego człowieka. Dobrze, żeby biurka dla dzieci miały sporo schowków, blat dostosowany także do pracy z komputerem oraz możliwość opcjonalnego dokupienia nadstawki, kiedy ilość podręczników, zeszytów oraz materiałów papierniczych zacznie wymykać się spod kontroli.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Biurka to 4.34 gwiazdki, na podstawie 32 głosów.