Meble łazienkowe na zamówienie

Łazienka to pomieszczenie, w którym rozpoczynamy i kończymy nasz dzień. Meble łazienkowe powinny gwarantować funkcjonalność pomieszczenia oraz zapewniać miejsce do przechowywania wszystkich przedmiotów, które chcielibyśmy mieć pod ręką. Zabudowa łazienki wymaga użycia najwyższej jakości materiałów odpornych na wilgoć, którym niestraszny jest codzienny kontakt z wodą. Idealne meble do łazienki to meble do łazienki na wymiar. Zestawy mebli łazienkowych na wymiar pozwalają na optymalne ich dopasowanie do wnętrza oraz naszych potrzeb i oczekiwań.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Fronty lakierowane

Fronty lakierowane

Nowoczesne fronty meblowe? Fronty lakierowane! To doskonałe rozwiązanie na zamknięcie mebli, które sprawdzi się w różnych pomieszczeniach naszego mieszkania lub domu. Fronty pokryte specjalistycznymi lakierami charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć oraz są ekstremalnie łatwe do utrzymania w czystości. Te cechy sprawiają, że lakierowane fronty stosowane są bardzo często w meblach kuchennych i łazienkowych. Możliwość wybierania z szerokiej palety kolorystycznej sprawia, że to jedne z najpopularniejszych obecnie rozwiązań.

Lustra ścienne

Lustra ścienne

Nowoczesne lustra ścienne spotykamy nie tylko przedpokojach, łazienkach czy salonach, ale także w miejscach dość nietypowych, jak kuchnia – ściana z lustrem bądź lustrzanymi panelami to ostatni krzyk mody. Lustra ścienne w niestandardowych miejscach detronizują panele ścienne, płytki ceramiczne czy wzorzyste tapety. Zawieszenie lustra na ścianę na odpowiedniej ścianie gwarantuje optyczne powiększenie pomieszczenia, nadaje mu lekkość i podkreśla nowoczesny charakter. Lustrzana tafla to także możliwość rozświetlenia pokoju czy kuchni.

Lustra łazienkowe

Lustra łazienkowe

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez lustra – jednak jedno małe lusterko nad umywalką to stanowczo za mało. Nowoczesne standardy to lustrzane panele, całe ściany w lustrzanych płytkach albo co najmniej pokaźnych rozmiarów lustra łazienkowe wiszące. Im więcej możliwości optycznego powiększenia i doświetlenia przestrzeni, tym lepiej. Producent nowoczesnych łazienkowych luster zawsze może podpowiedzieć kolejne rozwiązanie estetyczne, sprawiające, że zwykła łazienka przeradza się w oryginalny pokój kąpielowy. Lustrałazienkowe dobrze też zamawiać na wymiar.

Szafki z lustrem

Szafki z lustrem

W łazience koniecznie powinno się zamontować duże lustro ze specjalną powłoką zabezpieczającą przed zaparowaniem. Równie dobrym rozwiązaniem są szafki z lustrem. Pojemna szafka łazienkowa z lustrzanymi drzwiami to podwójna korzyść: możemy zamknąć w niej wszelkie kosmetyki i chemikalia poza zasięgiem wzroku oraz korzystać z wygodnego, dużego i stabilnego lustra. Wykonana na zmówienie szafka z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania i będzie ozdobą starannie zagospodarowanej łazienki.

Słupki i półsłupki łazienkowe

Słupki i półsłupki łazienkowe

W małych, wąskich i nietypowo zaprojektowanych łazienkach doskonałym rozwiązaniem są słupki i półsłupki łazienkowe. Te wąskie, wysokie i pojemne regały z drzwiami lub bez mogą przyjąć formę wiszącą albo stać na podłodze. Słupki idealnie nadają się we wnęki, w które nie zmieści się klasyczna szafka łazienkowa. Projektowanie na zamówienie gwarantuje zabudowę nawet pozornie niemożliwej do wypełnienie małej wnęki. Półsłupki perfekcyjnie zastępują tradycyjne pojedyncze półki wiszące. Obydwa modele są bardzo efektowne i pomagają utrzymać porządek w nawet najmniejszej łazience.

Szafki pod umywalkę

Szafki pod umywalki

Szafki pod umywalkę mogą mieć tylko jedno zadanie – ukryć armaturę. Ale mogą jednocześnie stanowić w pełni funkcjonalne miejsce do przechowywania kosmetyków, chemikaliów i ręczników, zwłaszcza te szafki pod umywalki, które były tworzone pod indywidualne zamówienie. Dobry producent szafek umywalkowych na wymiar, oferuje oba warianty, uwzględniając przy okazji najrozmaitsze kształty i głębokości umywalek. Szafka pod umywalkę na zamówienie gwarantuje estetyczny wygląd łazienki i pomaga utrzymać czystość w jej okolicy. To doskonała alternatywa dla umywalki wolnowiszącej z armaturą na wierzchu, która często stanowi najsłabsze ogniwo w aranżacji pokoju kąpielowego.

Szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe

Tradycyjne szafki łazienkowe warto zastąpić nieco nowocześniejszymi rozwiązaniami. Nowoczesne modele to często szafki ukryte we wnękach, z drzwiami licującymi ze ścianami wokół. Daje to złudzenie, że w łazience nie ma żadnego mebla do przechowywania kosmetyków czy ręczników, chociaż za niemal niewidocznymi drzwiami kryją się przepastne półki. Warto zadbać o to, żeby w łazience mieć jak najwięcej przestrzeni do przechowywania, przy jednoczesnym zachowaniu takiego jej wyglądu, który daje wrażenie klinicznej czystości.

Stoły kuchenne

Stoły kuchenne

W zależności od rozmiaru oraz usytuowania kuchni, stół musi mieć inny kształt i rozmiar. W małej blokowej kuchni dobrze sprawdzi się składany stolik montowany do ściany, w dużej kuchni połączonej z salonem można sobie pozwolić na pełną dowolność: kuchenne stoły mogą mieć blat prostokątny, kwadratowy, okrągły albo nieregularny. Tylko od naszej wrażliwości estetycznej zależy, który wybierzemy. Stół do kuchni musi być przede wszystkim stabilny i łatwy w utrzymaniu w czystości. Tu doskonale sprawdzą się stoły do kuchni na wymiar wykonane z drewna, ale także nowoczesnych tworzyw sztucznych i dobrej jakości laminatów.

Szuflady Łazienkowe

Szuflady łazienkowe

W nowoczesnych łazienkach obowiązują dwa trendy: wszystko na wierzchu albo wszystko schowane. Ta pierwsza opcja dobra jest dla perfekcjonistów i pedantów, którzy na co dzień potrafią zapanować nad ilością ręczników, kosmetyków i chemikaliów. Druga odpowiada istotnym potrzebom bałaganiarzy i to dla nich tworzy się systemy mebli łazienkowych, w których główną rolę grają głębokie i pojemne łazienkowe szuflady. Szuflady do łazienek doskonale sprawdzają się w szafkach pod umywalkami, ale także w komodach.

Fronty do szafek łazienkowych

Fronty do szafek łazienkowych

Fronty do szafek łazienkowych na zamówienie to fronty do zadań specjalnych, które są tworzone na wymiar. Muszą doskonale znosić wilgoć oraz kontakt z naszymi kosmetykami i bez problemu poddawać się czyszczeniu przy pomocy odpowiednich preparatów. Optymalnym sposobem na jak najkorzystniejsze zagospodarowanie łazienkowej przestrzeni jest wykonanie mebli łazienkowych na zamówienie i dobranie do nich frontów na wymiar. Szeroka paleta wzorów, kolorów oraz materiałów frontów do szafek łazienkowych pozwala na zaaranżowanie pomieszczenia w maksymalnie zindywidualizowany sposób, odpowiadający naszym gustom i potrzebom.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Łazienka to 4.7 gwiazdki, na podstawie 62 głosów.