Skip to main content

Meble na poddasze na zamówienie

Poddasze na wymiar

Poddasze to dodatkowa przestrzeń w domu, która może stać się klimatyczną sypialnią główną, dodatkowym salonem, pokojem rodzinnym lub gościnnym. Do zabudowy na poddaszu najczęściej używamy mebli robionych na zamówienie, które pozwalają na optymalne zagospodarowanie tego wyjątkowego wnętrza ze skosami. Meble na poddasze wykonane na wymiar to gwarancja funkcjonalności i komfortowego ich użytkowania. Zabudowa poddasza może harmonijnie komponować się z aranżacją pozostałych pomieszczeń w domu lub zdecydowanie się od niej różnić, co pozwala na podkreślenie oryginalnego charakteru tego wnętrza.

Poddasze na wymiar u sprawdzonego producenta

Łazienka na poddaszu

Poddasze o charakterze użytkowym można zagospodarować na wiele sposobów. Najczęściej rezygnujemy ze stawiania jakichkolwiek ścian działowych, decydując się na pozostawienie dużej przestrzeni - bywa, że największej w całym domu. Swoboda jej aranżacji jest ogromna. Jeśli wyeksponujemy więźbę dachową i zamówimy drewnopodobne meble na wymiar, całość będzie robiła imponujące wrażenie. Wiele osób odkłada zagospodarowanie strychu na potem, na czas, w którym pojawi się konkretna potrzeba pozwalająca na optymalne wykorzystanie tego miejsca

Sypialnia na poddaszu

Sypialnia na poddaszu

Często na poddaszu aranżuje się dużą komfortową sypialnię, odizolowaną od reszty domu. Można się w niej zaszyć z dala od codziennego zgiełku. Jeśli wyposażymy tę przestrzeń w perfekcyjnie dobrane meble, uwzględniające istniejące skosy, na pewno będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna - prawdziwa oaza spokoju.

Pokój dziecięcy bez ograniczeń

Na poddaszu można także zorganizować pokój dziecięcy - prawdziwe eldorado dla maluchów. Skosy będą dodatkowym atutem, ułatwiającym tworzenie kryjówki czy bazy albo... niestandardowego systemu przechowywania zabawek, ułatwiającego dzieciom utrzymanie porządku. Na strychu sprawdzą się meble na zamówienie, dzięki którym uda się wykorzystać miejsca pod skosami. Im niej przestrzeni zabierzemy, tym lepiej - o atrakcyjności pokoju dziecięcego na strychu przesądza jego metraż i brak ścian działowych. To może być prawdziwy plac zabaw: da się tu zamontować huśtawkę, rozłożyć kolejkę elektryczną albo stworzyć doskonałe stanowisko gamingowe

A może pracownia?

Na strychu warto także urządzić pracownię. Jeśli potrzebujemy miejsca na realizację naszej pasji artystycznej czy rzemieślniczej, strych będzie doskonałym rozwiązaniem. Dobrze doświetlony, pozwalający na wstawienie ogromnego stołu, sztalug, maszyny do szycia czy przechowywanie przedmiotów, które w części mieszkalnej tylko sprawiają kłopot, odda nam nieocenione usługi. Oczywiście niezbędne wtedy będą meble na wymiar, które pomieszczą farby, narzędzia, wszelkie niezbędne materiały i akcesoria.

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Poddasze to 4.66 gwiazdki, na podstawie 17 głosów.