Meble na poddasze na zamówienie

Poddasze to dodatkowa przestrzeń w domu, która może stać się klimatyczną sypialnią główną, dodatkowym salonem, pokojem rodzinnym lub gościnnym. Do zabudowy na poddaszu najczęściej używamy mebli robionych na zamówienie, które pozwalają na optymalne zagospodarowanie tego wyjątkowego wnętrza ze skosami. Meble na poddasze wykonane na wymiar to gwarancja funkcjonalności i komfortowego ich użytkowania. Zabudowa poddasza może harmonijnie komponować się z aranżacją pozostałych pomieszczeń w domu lub zdecydowanie się od niej różnić, co pozwala na podkreślenie oryginalnego charakteru tego wnętrza.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Drzwi przesuwane do szaf

Drzwi przesuwne do szaf

Funkcjonalne drzwi do szaf? Wybierz te przesuwne! To jedno z najprostszych i najpraktyczniejszych sposobów na wygodne zamykanie i otwieranie szaf, bez względu na ich gabaryty i ustawienie. Drzwi przesuwne wykonane na zamówienie i na wymiar będą idealnie pasowały do mebli oraz pomieszczenia, w którym się znajdą. Producent zadba, by były wykonane z najwyższej jakości materiałów, perfekcyjnie wykończone oraz odpowiednio lekkie i wyposażone w mechanizm gwarantujący, że będą służyć bezawaryjnie przez wiele lat.

Regały drabinkowe

Regały drabinowe

Regały drabinowe zawdzięczają swoją nazwę charakterystycznemu wyglądowi, przywodzącemu na myśl przystawioną do ściany drabinę. To proste ażurowe konstrukcje bez pleców, co nadaje im lekkość i sprawia, że pomieszczenie nie wygląda na przytłoczone meblami. Regały drabinowe na zmówienie będą mały dostosowaną do potrzeb każdego użytkownika ilość oraz szerokość półek – trzeba pamiętać, że ich schodkowa konstrukcja sprawia, że górne półki są węższe niż dolne. Tego rodzaju regały idealnie nadają się do eksponowania bibelotów, ale także lekkich książek.

Regały schodkowe

Regały schodkowe

Przestrzeń pod schodami zagospodarować można na różne sposoby, ważne żeby nie zostawiać jej samej sobie, bo wtedy łatwo o bałagan. Dobrym pomysłem są regały schodkowe, które dopasować można w dowolną wnękę pod schodami. Im bardziej efektowne schody, tym regał powinien być bardziej ascetyczny. Jeśli stawiamy na półki otwarte, trzeba na nich będzie utrzymywać idealny porządek. Oczywiście regały schodkowe ustawić można także w innych miejscach – ich asymetria może wpływać na oryginalną aranżację pomieszczeń.

Szafy wnękowe

Szafy pod zabudowe

Coraz częściej zamiast gotowych szaf wybieramy szafy do zabudowy. Daje to możliwość indywidualnego zaplanowania nie tylko kształtu i kubatury całej bryły, ale także systemu drzwi oraz systemu przechowywania. Szafy pod zabudowę to także szansa na wykorzystanie nietypowych wnęk czy przestrzeni, które z uwagi na skosy wydają się całkowicie nieustawne. Tylko perfekcyjnie zaprojektowana szafa pod zabudowę daje możliwość optymalnego wykorzystania powierzchni pokoju albo korytarza i ułatwia utrzymanie porządku w garderobie, pokoju dziecięcym czy garażu.

Szafy wnękowe

Szafa na poddaszu

Poddasze pod spadzistym dachem pełne jest skosów, które znacznie utrudniają aranżację przestrzeni użytkowej. Utrudniają, ale nie uniemożliwiają – szafy na poddaszu muszą być po prostu projektowane na wymiar. Skośne ściany wymuszają stworzenie systemu dopasowanych do nich szaf, które dzięki nietypowemu kształtowi mogą okazać się wyjątkowo pojemne a także stanowią idealne miejsce do przechowywania przedmiotów o nietypowym kształcie. Szafy pod skosami na poddaszu to wyzwanie dla projektanta, ale efekt jest zwykle więcej niż zadowalający.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Poddasze to 4.6 gwiazdki, na podstawie 10 głosów.