Garderoby na zamówienie

Elegancka garderoba na wymiar to doskonałe rozwiązanie i dla mieszkań małych, i tych bardziej przestronnych. Perfekcyjne dopasowanie do pomieszczenia – sypialni lub przedpokoju – sprawia, że odzież, obuwie oraz dodatki znajdują swoje miejsce i nareszcie nie ma bałaganu. Garderoba na zamówienie rozwiązuje problem ze zbyt małymi, nieustawnymi bądź nieergonomicznie zaprojektowanymi szafami. Klasyczna albo nowoczesna garderoba na wymiar może być wyposażona w półki, schowki i relingi dobrze dopasowane do naszego stanu posiadania.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Garderoba do sypialni

Garderoby do sypialni

Sypialniana szafa pęka w szwach? Czas pomyśleć o garderobie do sypialni! Garderoby to meble projektowane z myślą o optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni pod kątem przechowywania naszych ubrań, butów i akcesoriów. Kluczem do funkcjonalnej garderoby jest jej odpowiednie wyposażenie: w węższe i szersze półki, praktyczne szuflady oraz przestrzeń na odzież wiszącą (różnej długości!). Garderoba zrobiona na wymiar, do konkretnego pomieszczenia i dla konkretnego klienta pozwala maksymalnie dopasować mebel do powierzchni oraz indywidualnych potrzeb.

Garderoba do przedpokoju

Garderoby do przedpokoju

Garderoba w przedpokoju? To da się zrobić! Wystarczy umiejętnie zaprojektować mebel i wkomponować go w anatomię pomieszczenia tak, by pozostało w nim jeszcze miejsce na swobodne zakładanie i zdejmowanie odzieży wierzchniej oraz butów. Garderoba w przedpokoju z powodzeniem zastąpi kilka innych mebli: szafę i wieszak, szafki na buty oraz komodę na drobiazgi i akcesoria. Zdecydowanie najlepszym pomysłem jest wykonanie mebla na zamówienie, co pozwoli na jego idealne dopasowanie do wnętrza oraz naszych potrzeb i oczekiwań.

Szuflady do garderoby

Szuflady do garderoby

W żadnej garderobie nie powinno zabraknąć praktycznych szuflad. To w nich najchętniej przechowujemy bieliznę i skarpetki, krawaty i inne drobne akcesoria. Producent mebli może je zaprojektować w dowolnej części mebla, zarówno pod częścią przeznaczoną na ubrania wiszące, jak i w sekcji z półkami. Nowoczesne szuflady do garderoby powinny być wyposażone w najnowszej generacji mechanizm wysuwania, pozwalający na cichą, bezpieczną i długoletnią pracę. O funkcjonalności szufla będzie decydowała również ich głębokość oraz wygodne uchwyty.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Garderoby to 4.73 gwiazdki, na podstawie 19 głosów.