Skip to main content

Garderoby na zamówienie

Garderoba stworzona na wymiar

Elegancka garderoba na wymiar to doskonałe rozwiązanie i dla mieszkań małych, i tych bardziej przestronnych. Perfekcyjne dopasowanie do pomieszczenia – sypialni lub przedpokoju – sprawia, że odzież, obuwie oraz dodatki znajdują swoje miejsce i nareszcie nie ma bałaganu. Garderoba na zamówienie rozwiązuje problem ze zbyt małymi, nieustawnymi bądź nieergonomicznie zaprojektowanymi szafami. Klasyczna albo nowoczesna garderoba na wymiar może być wyposażona w półki, schowki i relingi dobrze dopasowane do naszego stanu posiadania.

Wymarzona garderoba stworzona na wymiar w Lublinie

Garderoba na wymiar

W kompleksowy sposób zajmujemy się realizacją projektów garderób na wymiar. Dlatego najpierw przedstawiamy projekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zaproponujemy także solidne materiały, dopasowane rozwiązania kolorystyczne, a najlepszym zwieńczeniem będzie terminowa realizacja zamówienia. Niemożliwe nie istnieje – to jedno z haseł, które doskonale opisuje naszą firmę. Dlatego z naszą pomocą Klienci otrzymają funkcjonalne, eleganckie i niezwykle nowoczesne garderoby na zamówienie. Dodatkowo doradzamy i pomagamy na każdym etapie współpracy.

Nowoczesne i efektowne garderoby na wymiar - Lublin

Garderoby na wymiar

Do produkcji wszystkich elementów garderoby wykorzystujemy nowoczesne, a przy tym sprawdzone rozwiązania. Szczególnie chętnie polecamy wyposażenie z płyty MDF o dopasowanym wykończeniu – lakierowanym, foliowanym, matowym czy lakierowanym. Zapewniamy także tradycyjne i wyjątkowo trwałe, drewniane garderoby na wymiar z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi lub w ogóle bez nich. Zapewniamy pełną dowolność, aby nasi Klienci mogli wybrać opcję idealnie dostosowaną do ich domu.

Nowoczesne garderoby na zamówienie mogą mieć dowolną liczbę szuflad, półek, szafek, haczyków itp. Tym samym zyskają Państwo idealnie dopasowaną przestrzeń na ubrania, buty, galanterię itp.

Dlaczego warto wybierać nasze garderoby na zamówienie?

Lublin to miasto, gdzie szczególnie chętnie Klienci korzystają z naszej oferty. Dlaczego robią to tak często? Ogromna w tym zasługa naszego doświadczenia – garderoby projektujemy już od 20 lat. Zawsze dbamy też o każdy detal, aby meble i poszczególne elementy były maksymalnie dopracowane, a tym samym odpowiadały potrzebom naszych Klientów. Poza tym chętnie proponujemy oryginalne rozwiązania, które sprawią, że nasze niewielka garderoba będzie funkcjonalna, pojemna i wygodna w użytkowaniu.

Z nami mogą Państwo zaaranżować dowolną przestrzeń – bez względu na jej kształt, obecność niestandardowych elementów czy wielkość. Dzięki temu w domu zapanuje wymarzony porządek. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Garderoby to 4.71 gwiazdki, na podstawie 20 głosów.