Skip to main content

Biurka narożne na wymiar

W dużych pokojach biurowych albo w pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba zostawienia wolnego miejsca na środku, idealnie sprawdzają się biurka narożne. Mogą one mieć kształt litery L albo blatu roboczego ciągnącego się niemal po obwodzie całego pomieszczenia. Aby biurko narożne spełniało swoje zadanie, najlepiej wykonać je na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie parametry pokoju oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Biurka narożne na wymiar można zaprojektować w taki sposób, żeby miały blaty robocze na różnych poziomach, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

Biurka narożne

Biurko narożne na wymiar – nieograniczone możliwości zastosowań

Biurko narożne to możliwość stworzenia optymalnie dużego i maksymalnie funkcjonalnego blatu roboczego, który jednocześnie nie zabiera cennych metrów kwadratowych przestrzeni. Łatwo sobie wyobrazić, że narożne biurko można rozbudować wzdłuż dwóch ścian, tworzących ów róg, na dowolną długość. Blat narożny to przecież nie tylko mały trójkąt wciśnięty w jeszcze mniejszy kąt, ale także szansa na stworzenie blatu na całą długość ściany oraz doposażenia go w nadstawki czy biurowe szafki na kółkach. Biurka narożne na wymiar mogą mieć blaty robocze na tych samych bądź różnych wysokościach, co umożliwia jednoczesną pracę kilku osób i utrzymanie stosownego dystansu.

Biurko narożne na zamówienie dla każdego

W dużych pomieszczeniach biurowych, w których istnieje potrzeba wygospodarowania na środku miejsca do pracy zespołowej, biurka narożne na wymiar są niemal regułą. Mogą one mieć wtedy kształt litery L albo blatu roboczego ciągnącego się niemal po obwodzie całego pomieszczenia i gwarantującego znaczną liczbę samodzielnych stanowisk pracy. Równie dobrze sprawdzi się narożne biurko w pokoju dziecięcym, w którym w grę wchodzi, oczywiście, wariant mały trójkąt wciśnięty w jeszcze mniejszy kąt. Warto jednak pamiętać, że zbliżony do trójkąta kształt blatu może być perfekcyjnie wycięty i zaokrąglony w taki sposób, że nie ma ryzyka urazu czy wypadku, kiedy pokój wciąż służy najmłodszym jako miejsce zabawy, a nie tylko nauki.

Zaprojektuj z nami swoje biurko narożne

Nasze biurka narożne na wymiar projektujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie, uwzględniając wszystkie potrzeby użytkowników oraz ich warunki lokalowe. Polecamy biurka z nowoczesnych płyt meblowych z okleiną perfekcyjnie imitującą wszystkie rodzaje drewna albo lakierowaną na matową bądź na wysoki połysk. Zaprojektowane przez nas meble można rozbudowywać o dodatkowe elementy: do biurka narożnego stworzonego na zamówienie można w każdej chwili zamówić nadstawkę, regał na kółkach czy dodatkowy blat. Konfigurując narożne blaty robocze, bierzemy pod uwagę możliwość ich przedłużenia i stworzenia dodatkowych stanowisk pracy po obwodzie całego pomieszczenia biurowego.

Nowoczesne biurka narożne na zamówienie

Biurka narożne to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku biuro) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Biuro - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko biurka narożne, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze biurka narożne mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 3,77, na podstawie 13 opinii.
Loading...