Drzwi do szaf na zamówienie

Szafy przesuwne to optymalne rozwiązanie do małych i niewymiarowych pomieszczeń. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pokój lub przedpokój, warto dobrze zastanowić się nad wyborem drzwi przesuwnych do wybranego modelu szafy. Drzwi matowe sprawią, że szafa stanie się niemal niewidoczna, za to lustrzane optycznie powiększą pomieszczenie. Perfekcyjnie dobrane na zamówienie drzwi do szaf przesuwnych stać się mogą dodatkowym elementem zdobniczym i skrzętnie ukrywającym zawartość przepastnej garderoby. Im mniejsze pomieszczenie, tym efektywniejszym rozwiązaniem okazują się właśnie szafy z drzwiami przesuwnymi.

Spełnimy Twoje oczekiwania

Chętnie doradzamy w zakresie projektu czy wyboru konkretnych rozwiązań.

Zobacz jak zamówić →
drzwi rozsuwane do szaf

Drzwi rozsuwane do szaf

Drzwi rozsuwane do szaf to bardzo wygodne rozwiązanie, doskonale sprawdzające się w przypadku mebli dużych i bardzo dużych, w których zamontowanie tradycyjnych drzwi na zawiasach wiązałoby się z koniecznością wyłączenia z użytkowania nawet kilku metrów kwadratowych dodatkowej przestrzeni potrzebnej do ich swobodnego otwierania. Rozsuwane drzwi wykonane na wymiar to nie tylko możliwość funkcjonalnego zamknięcia meble, ale również szansa na dodanie wnętrzu charakteru poprzez wybranie drzwi w wyrazistych kolorach i nowoczesnych wzorach.

Drzwi składane do szaf

Drzwi składane do szaf

Składane drzwi do szaf to klasyczne, uniwersalne i niezawodne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku mebli o małych i średnich gabarytach. Nowoczesne drzwi składane to nie tylko praktyczny sposób na ukrycie wnętrza szafy, ale również wyjątkowa ozdoba każdego pomieszczenia. Decydując się na te wykonane na zamówienie mamy możliwość idealnego dopasowania frontów mebla nie tylko do jej wielkości, ale również do stylu i kolorystyki wnętrza.

Drzwi z lustrem do szaf

Drzwi z lustrem do szaf

Duża szafa to duże drzwi i sporo miejsca, które można funkcjonalnie zagospodarować. Najłatwiejszym i najbardziej eleganckim sposobem na wykorzystanie frontów dużych mebli jest zastosowanie drzwi do szaf z lustrem. Lustrzane wersje są nie tylko praktyczne (można się w nich przeglądać do woli), ale również doskonale współgrają z każdym wnętrzem, bez względu na jego styl i kolorystykę. Ponadto lustra optycznie powiększają i rozjaśniają przestrzeń, dodając pomieszczeniom lekkości i ponadczasowej elegancji.

Drzwi przeszklone do szaf

Drzwi przeszklone do szaf

Szkło to materiał wprowadzający do wnętrz lekkość, świeżość i awangardowy design. Przeszklone drzwi do szaf to doskonały pomysł na nowoczesne fronty dużych mebli, które będą funkcjonalną ozdobą każdego pomieszczenia. Szafy wykonane na zamówienie będą idealnie pasowały do sypialnie, przedpokoju, czy garderoby – jego gabarytów, stylu i kolorystyki. Ponadto takie drzwi są łatwe do utrzymania w czystości oraz optycznie powiększają i rozjaśniają przestrzeń.

Drzwi przesuwane do szaf

Drzwi przesuwne do szaf

Funkcjonalne drzwi do szaf? Wybierz te przesuwne! To jedno z najprostszych i najpraktyczniejszych sposobów na wygodne zamykanie i otwieranie szaf, bez względu na ich gabaryty i ustawienie. Drzwi przesuwne wykonane na zamówienie i na wymiar będą idealnie pasowały do mebli oraz pomieszczenia, w którym się znajdą. Producent zadba, by były wykonane z najwyższej jakości materiałów, perfekcyjnie wykończone oraz odpowiednio lekkie i wyposażone w mechanizm gwarantujący, że będą służyć bezawaryjnie przez wiele lat.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Drzwi do szaf to 4.55 gwiazdki, na podstawie 21 głosów.