Skip to main content

Drzwi do szaf na zamówienie

Drzwi do szaf na wymiar

Drzwi do szafy to element, który pozwala skutecznie zamknąć i schować przed niepożądanym wzrokiem wszystko, co w środku mebla chcemy przechować. W zdecydowanej większości przypadków optymalnym rozwiązaniem są drzwi do szafy na zamówienie. Daje nam to możliwość wykończenia meble w sposób, który najbardziej nam odpowiada, zarówno pod względem wymiarów drzwi, jak i ich funkcjonalności. Równie ważna jest estetyka drzwi do szafy! To przecież duża, płaska powierzchnia, która będzie dominować w niewielkich pomieszczeniach i stanowić istotną część wykończenia większych wnętrz.

Drzwi do szaf na wymiar u sprawdzonego producenta

Od lat, z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem, produkujemy nowoczesne drzwi do szaf na wymiar i na zamówienie, w szerokiej palecie modeli, wzorów i kolorów. Możemy zaoferować Ci rozsuwane i przesuwne drzwi do szafy, a także klasyczne drzwi na zawiasach. Sprawdź szczegóły!

Nowoczesne wykończenie szafy z drzwiami na zamówienie

Szafy z drzwiami na zamówienie do meble optymalnie dopasowane do wnętrz i potrzeb właścicieli. Możliwość zaprojektowania drzwi do szafy ułatwia zaplanowanie aranżacji każdego wnętrza. Nie jesteś skazany na gotowe wymiary, wzory i kolory! Największą popularnością cieszą się obecnie przesuwne drzwi do szaf na zamówienie, które są doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń o mniejszych gabarytach, np. wąskiego przedpokoju, niewielkiej garderoby, nieustawnej sypialni czy małego pokoju dziecka.

Dzięki możliwości zastosowania różnych wykończeń - drzwi mogą: optycznie rozjaśniać i powiększać wnętrze (lustrzane i szklane drzwi do szafy oraz jasne drzwi do szafy z połyskiem skutecznie odbijają i rozpraszają światło!), dodawać mu subtelności i intymnego charakteru (matowe drzwi do szafy w kremowych kolorach lub w kolorach naturalnego drewna) lub sprawiać, że będzie maksymalnie eleganckie w odbiorze (matowe drzwi do szafy w ciemnych kolorach, szklane drzwi do szafy na wymiar z gustownymi nadrukami).

Drzwi na wymiar do szafy - aranżacja przestrzeni w Twoim stylu

Drzwi do szafy na wymiar to możliwość wykończenia każdej szafy w absolutnie dowolny sposób. Na wymiar wykonujemy m.in. drzwi przesuwne do szaf, drzwi rozsuwane oraz drzwi składane, na zawiasach. Drzwi przesuwne do szaf pozwalają na wykończenie mebla w sposób nie wymagający rezerwowania dodatkowej przestrzeni na otwieranie i zamykanie szafy. Z kolei drzwi składne to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody - są bezawaryjne i łatwe w obsłudze. Każde drzwi do szafy wykonane na wymiar będą idealnie pasować do meble i szczelnie zamykać jego wnętrze. U nas masz pełną swobodę zaprojektowania drzwi do szafy w sposób, który najbardziej Ci odpowiada!

Najwyższa jakość i trwałość na lata - drzwi do szafy na zamówienie od Erton

Projektując i wykonując drzwi do szafy nie idziemy na żadne kompromisy jakościowe! Tutaj liczy się doskonały design (w 100% zgodny z oczekiwaniami Klienta), bezkonkurencyjna funkcjonalność oraz trwałość i wytrzymałość na lata. Nasze drzwi do szaf na zamówienie mają cieszyć oko przez długie lata satysfakcjonującego użytkowania. Dlatego do produkcji drzwi meblowych używamy wyłącznie sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów: płyt meblowych, paneli szklanych i luster. Każde drzwi do szafy wykończone są z dbałością o detale i wyposażone w wszystkie niezbędne elementy do ich bezproblemowego montażu oraz wygodnego użytkowania.

Jakie drzwi na zamówienie będą pasować do Twojej szafy?

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Drzwi do szaf to 4.55 gwiazdki, na podstawie 21 głosów.