Łóżka na zamówienie

W łóżku spędzamy mniej więcej 30 procent naszego życia. To całkiem sporo, dlatego niezwykle ważne jest, by był to mebel solidny, wygodny i funkcjonalny. Łóżka do spania mogą być pojedyncze lub podwójne, różnić się gabarytami oraz dodatkowym wyposażeniem. Idealne łóżko do sypialni lub dziecięcego pokoju? To zdecydowanie mebel wykonany na wymiar. Tylko wówczas mamy możliwość zamówienia łóżka o optymalnej dla nas szerokości, długości i wysokości. Ponadto wybierając łóżko na zamówienie możemy również zdecydować o kolorze mebla, sposobie jego wykończenia oraz dodatkowym wyposażeniu (np. pojemniku na pościel).

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Łóżka do sypialni

Łóżka do sypialni

Komfortowa sypialnia to miejsce, w którym spędza się bardzo dużo czasu – wbrew nazwie to pokój służący nie tylko do spania, ale także wylegiwania się w czasie wolnym, czytania, przetaczania najważniejszych rozmów, oglądania telewizji. Bez względu na to, czy śpimy, czy oglądamy ukochane seriale, podstawą naszego komfortu jest wygodne łóżko. Najlepiej zamówić je na wymiar, bo łóżko do sypialni często wypełnia niemal całą jej przestrzeń i musi być maksymalnie dostosowane do naszych potrzeb. Łóżko jest dla człowieka jednym z najważniejszych mebli – wszak przesypiamy aż 20 lat życia!

Łóżka z szufladami

Łóżka z szufladami

Jeśli ścielenie łóżka jest jedną z najbardziej znienawidzonych przez ciebie czynności, warto wybrać model z szufladami. Układanie pościeli na widoku, te wszystkie karkołomne kompozycje poduszek i wygładzanie kapy czy narzuty to zadania dla osób cierpliwych i mających dużo czasu o poranku. Jeśli wybierzesz łóżko z szufladami zaprojektowane na zamówienie, schowasz pościel szybko i bez zbędnych ceregieli. Łóżka z szufladami to gwarancja porządku oraz oszczędność czasu – na wierzchu zostaje tylko to, co chcesz.

Ramy do łóżek

Ramy do łóżek

Przepis na wygodne łóżko jest banalny: mocna stabilna rama plus dopasowany do naszych potrzeb materac. Ramy do łóżek bywają niestety zbyt delikatne, a deszczułki, które układamy na dnie mają tendencję do przesuwania się i łamania. Dlatego solidne ramy łóżek mogą podnosić cenę mebli, ale jest to wydatek naprawdę uzasadniony. Wybierając ramę na zamówienie, możemy określić parametry niezbędne do tego, aby nasze osobiste łóżko było komfortowe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Możemy też zaplanować dodatkowe detale, np. przytwierdzony do ramy blat w funkcji nocnego stolika.

Łóżka dla dzieci

Łóżka dla dzieci

Wiele dzieci ma problem ze spaniem we własnym pokoju: wciąż przychodzą do łóżka rodziców. Doskonałym wabikiem, który może rozwiązać ten kłopot są łóżka do pokoju dziecka – oryginalne, skrojone na miarę, zaprojektowane wedle pomysłu malucha: z szufladami, dodatkowym wezgłowiem czy w ulubionym kolorze. Łóżko dla dziecka powinno być wykonane solidnie, zajmować mało miejsca i dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa. Koniecznie warto pomyśleć o głębokiej szufladzie na pościel oraz zestawie kolorowych poduszek i koców, które sprawią, że na łóżku będzie się przyjemnie siedziało także w ciągu dnia.

Łóżka młodzieżowe

Łóżka młodzieżowe

W pokoju nastolatka centralnym punktem wcale nie jest biurko, przy którym odrabia się zadania domowe, a łóżko – zarzucone zeszytami, notatkami, z komputerem i komórką w roli głównej. Młodzieżowe łóżko jest jak samotna wyspa na oceanie codzienności: to na nim przysiądą znajomi, kiedy przyjdą się nagadać, to tutaj wypłakuje się człowiek, kiedy ma wszystkiego dość, to tu symuluje, że śpi, kiedy ogląda po nocy seriale. Nowoczesne designerskie młodzieżowe łóżko dla nastolatka to gwarancja, że znajdzie on w swoim pokoju przestrzeń idealną do przetrwania okresu buntu i poszukiwania siebie. Niech mu będzie w tej podróży ku dorosłości wygodnie.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Łóżka to 4.28 gwiazdki, na podstawie 26 głosów.