Skip to main content

Łóżka na zamówienie

Łóżka na wymiar

W łóżku spędzamy mniej więcej 30 procent naszego życia. To całkiem sporo, dlatego niezwykle ważne jest, by był to mebel solidny, wygodny i funkcjonalny. Łóżka do spania mogą być pojedyncze lub podwójne, różnić się gabarytami oraz dodatkowym wyposażeniem. Idealne łóżko do sypialni lub dziecięcego pokoju? To zdecydowanie mebel wykonany na wymiar. Tylko wówczas mamy możliwość zamówienia łóżka o optymalnej dla nas szerokości, długości i wysokości. Ponadto wybierając łóżko na zamówienie możemy również zdecydować o kolorze mebla, sposobie jego wykończenia oraz dodatkowym wyposażeniu (np. pojemniku na pościel).

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Łóżka to 4 gwiazdki, na podstawie 33 głosów.

Dobre łózko to mebel, który powinien zaspokajać Twoje potrzeby na wygodny i bezpieczny sen! Stabilna konstrukcja to podstawa! Twoje łóżko na zamówienie wykonamy z materiałów najwyższej jakości, które zagwarantują meblowi maksymalną trwałość i wytrzymałość, optymalny udźwig (zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem i specyfikacją projektu). Stelaże łóżek na wymiar wykonujemy przede wszystkim z uniwersalnych, twardych i grubych płyt meblowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by do realizacji Twojego zamówienia sięgnąć również po naturalne drewno czy metal. Wybrane przez Ciebie materiały możemy dowolnie łączyć, tworząc oryginalne konstrukcje, idealnie wpisujące się w nowoczesne sypialnie, pokoje gościnne, pokoje młodzieżowe i pokoje dziecięce.

Łóżka na wymiar - idealne dopasowanie

Pokój, w którym ma stanąć łóżko jest niewielki i nieustawny, ma nietypowy kształt, skosy lub zaokrąglone ściany? Łóżko na wymiar to najlepszy sposób na optymalne zagospodarowanie przestrzeni! Meble może mieć dowolne wymiary, dzięki którym wpisze się w każdą wnękę i pod każdy skos, nawet co do centymetra! Potrzebujesz łóżka bardzo niskiego lub bardzo wysokiego, z dodatkową przestrzenią pod łóżkiem, którą będzie można wykorzystać do zabawy, przechowywania (w projekcie łóżka można uwzględnić również szafy, szuflady lub półki!) lub... ukrycia dodatkowej powierzchni do spania? Wszystko jest do zrobienia! Łóżka na zamówienie dają Ci wolna rękę - wymyśl, omówmy szczegóły i bierzmy się do pracy!

Twoje łóżko na zamówienie - Lublin i cała Polska!

Masz oryginalny pomysł na łóżko? My mamy doskonale wyposażony park maszyn, zespół doświadczonych specjalistów oraz dostęp do najwyższej jakości materiałów! Możemy dla Ciebie stworzyć łóżko na zamówienie, które będzie spełnieniem Twoich marzeń, również tych sennych. Nie musisz ograniczać się do mebli oferowanych przez sieciówki! W Lublinie łóżko na wymiar i na zamówienie może być dokładnie takie, jakiego potrzebujesz!