Lustra na zamówienie

Nowoczesne lustra na wymiar to już nie tylko przedmioty użytkowe, ale również doskonała ozdoba sypialni i łazienki, garderoby i przedpokoju, a nawet salonu. Możemy wybrać lustro duże lub małe, stojące lub wiszące, z dekoracyjną ramą lub bez ramy, proste w kształcie lub dowolnie szlifowane. Lustro optycznie powiększa przestrzeń, a jeśli postawimy je naprzeciwko okna – dodatkowo ją rozjaśni, odbijając i rozpraszając we wnętrzu naturalne światło. Idealne lustro stojące lub na ścianę to… lustro na zamówienie – lustro zrobione na wymiar, optymalnie dopasowane do pomieszczenia, którego ma być funkcjonalną ozdobą.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Lustra do sypialni

Lustra do sypialni

W sypialni lustro zamontować można zarówno na ścianie jak i na suficie. Aranżacja zależy wyłącznie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Jeśli w grę wchodzi wyłącznie optyczne powiększenie przestrzeni albo jej doświetlenie, warto zawiesić lustro na ścianie na wprost wezgłowia łóżka. Lustro na suficie doskonale sprawdza się w sypialni namiętnych kochanków. Każda lustrzana tafla sprawia, że sypialnia nabiera lekkości i nowoczesności. Lustra na wymiar mogą stać się najważniejszymi elementami aranżacji przestrzeni intymnej.

Lustra stojące

Lustra stojące

Designerskie wolnostojące lustro może być najpiękniejszym elementem aranżacji pomieszczenia. Usytuowane w strategicznym miejscu, nie tylko przyciągnie uwagę oryginalną oprawą, ale także wpłynie na optyczne powiększenie salonu czy sypialni i sprawi, że będą one perfekcyjnie doświetlone. Lustro stojące, w odróżnieniu od wiszącego, to samodzielny mebel umiejętnie wkomponowujący się zarówno w aranżacje tradycyjne, jak i rustykalne czy postindustrialne. Warto wybrać model kontrastujący stylistyką z pozostałymi elementami wyposażenia.

Lustra ścienne

Lustra ścienne

Nowoczesne lustra ścienne spotykamy nie tylko przedpokojach, łazienkach czy salonach, ale także w miejscach dość nietypowych, jak kuchnia – ściana z lustrem bądź lustrzanymi panelami to ostatni krzyk mody. Lustra ścienne w niestandardowych miejscach detronizują panele ścienne, płytki ceramiczne czy wzorzyste tapety. Zawieszenie lustra na ścianę na odpowiedniej ścianie gwarantuje optyczne powiększenie pomieszczenia, nadaje mu lekkość i podkreśla nowoczesny charakter. Lustrzana tafla to także możliwość rozświetlenia pokoju czy kuchni.

Lustra łazienkowe

Lustra łazienkowe

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez lustra – jednak jedno małe lusterko nad umywalką to stanowczo za mało. Nowoczesne standardy to lustrzane panele, całe ściany w lustrzanych płytkach albo co najmniej pokaźnych rozmiarów lustra wiszące. Im więcej możliwości optycznego powiększenia i doświetlenia przestrzeni, tym lepiej. Producent nowoczesnych łazienkowych luster zawsze może podpowiedzieć kolejne rozwiązanie estetyczne, sprawiające, że zwykła łazienka przeradza się w oryginalny pokój kąpielowy. Lustra do łazienki dobrze też zamawiać na wymiar.

Lustra do przedpokoju

Lustra do przedpokoju

Bez wielkiego dobrze oświetlonego lustra przedpokój traci swoją funkcjonalność. Dlatego warto wybrać model na zamówienie, który spełni nie tylko nasze wymogi estetyczne, ale także sprawi, że w przedpokoju będzie można się komfortowo ubrać i umalować. Nowoczesne lustra do przedpokoju pomagają doświetlić oraz optycznie powiększyć nawet najmniejszy hall i dać złudzenie, że mieszkanie jest większe niż w rzeczywistości. Warto także rozważyć zakup do przedpokoju szafy na odzież i obuwie ze szklanymi drzwiami.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Lustra to 4.61 gwiazdki, na podstawie 30 głosów.