Skip to main content

Lustra na zamówienie

Lustra na zamówienie

Nowoczesne lustra na wymiar to już nie tylko przedmioty użytkowe, ale również doskonała ozdoba sypialni i łazienki, garderoby i przedpokoju, a nawet salonu. Możemy wybrać lustro duże lub małe, stojące lub wiszące, z dekoracyjną ramą lub bez ramy, proste w kształcie lub dowolnie szlifowane. Lustro optycznie powiększa przestrzeń, a jeśli postawimy je naprzeciwko okna – dodatkowo ją rozjaśni, odbijając i rozpraszając we wnętrzu naturalne światło. Idealne lustro stojące lub na ścianę to… lustro na zamówienie – lustro zrobione na wymiar, optymalnie dopasowane do pomieszczenia, którego ma być funkcjonalną ozdobą.

Lustra na wymiar u sprawdzonego producenta

Lustro na wymiar to propozycja dla osób, którym zależy na perfekcyjnym dopasowaniu wymiarów tafli do miejsca na nią przeznaczonego. W tej opcji lustro może mieć dowolną długość i szerokość lub średnicę (w przypadku luster okrągłych). Nic również nie stoi na przeszkodzie, by lustro na zamówienie miało nieregularny kształt! Nasi specjaliści dotną Twoje lustro z zachowaniem najwyższych standardów, precyzyjnie i zgodnie z Twoim projektem oraz specyfikacją.

Lustro w ramie na wymiar - stojące i wiszące

Lustra już dawno przestały pełnić we wnętrzach wyłącznie funkcje użytkową! To designerskie dekoracje, które rewelacyjnie zastępują klasyczne obrazy, dodatkowo optycznie powiększając i rozjaśniając wnętrza. Lustra na wymiar w ramie z surowego drewna lub najwyższej jakości płyty meblowej imitującej wybrany gatunek drewna doskonale wyglądają postawione na podłodze i oparte o ścianę lub powieszone na ścianie (poziomo bądź pionowo). Możemy również na zamówienie lustra bez ramy, wykończone perfekcyjną fazą.

Lustra do mebli - idealnie dopasowane

Szukasz producenta luster, które idealnie uzupełnią Twoją mniejszą lub większą szafę? Jesteś we właściwym miejscu! Twoje meble, bez względu na ich rodzaj (np. szafy wolnostojące lub zabudowane szafy wnękowe), wielkość i kształt mogą zyskać piękne, lustrzane drzwi. U nas masz pewność, że lustro nie obciąży nadmiernie mebla i zostanie zamontowane w sposób gwarantujący mu maksymalną trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Twoje lustro na zamówienie - dokładnie takie, jakiego potrzebujesz!

Lustra na zamówienie to produkt, który wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, zapewniających idealne odbicie obrazu - bez jakichkolwiek zniekształceń! Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki luster do różnych pomieszczeń, w różnych rozmiarach i kształtach, wiszących i stojących, w ramach i bez ram oraz luster do mebli. Mamy wiedze i doświadczenie oraz doskonale wyposażony park maszyn, dzięki czemu Twoje lustro na wymiar będzie w 100% zgodne z Twoimi oczekiwaniami!

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Lustra to 4.57 gwiazdki, na podstawie 34 głosów.