Regały na zamówienie

Solidny regał to doskonałe uzupełnienie aranżacji salonu, które doda każdemu wnętrzu charakteru. Możemy na nim wyeksponować książki, albumy ze zdjęciami, rodzinne pamiątki, ale również ułożyć gry, bądź segregatory z dokumentami. Regały mogą mieć różne gabaryty oraz być wyposażone w dodatkowe szuflady lub szafki, umieszczane z reguły na dole mebla. Regał na wymiar? Idealne rozwiązanie! Regał na zamówienie to możliwość optymalnego dopasowania tego mebla do przestrzeni salonu oraz naszych potrzeb i oczekiwań.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Regały biblioteczne

Regały biblioteczne

Domowa biblioteka wymaga stosownej oprawy. Im większe zbiory, tym lepiej sprawdzają się regały biblioteczne z prawdziwego zdarzenia. Dobrze pomyślane i zaprojektowane wypełniają przestrzeń od podłogi do sufitu, uwzględniają także narożniki pomieszczenia, żeby nie zostawała tam pusta, niewykorzystana przestrzeń. Taka optymalna zabudowa pokoju bibliotecznego możliwa jest tylko wtedy, kiedy kupimy regały na wymiar. Warto pamiętać, że półek zawsze powinno być więcej niż książek – bibliofile rzadko powstrzymują się przed kolejnymi zakupami.

Regały drabinkowe

Regały drabinowe

Regały drabinowe zawdzięczają swoją nazwę charakterystycznemu wyglądowi, przywodzącemu na myśl przystawioną do ściany drabinę. To proste ażurowe konstrukcje bez pleców, co nadaje im lekkość i sprawia, że pomieszczenie nie wygląda na przytłoczone meblami. Regały drabinowe na zmówienie będą mały dostosowaną do potrzeb każdego użytkownika ilość oraz szerokość półek – trzeba pamiętać, że ich schodkowa konstrukcja sprawia, że górne półki są węższe niż dolne. Tego rodzaju regały idealnie nadają się do eksponowania bibelotów, ale także lekkich książek.

Regały schodkowe

Regały schodkowe

Przestrzeń pod schodami zagospodarować można na różne sposoby, ważne żeby nie zostawiać jej samej sobie, bo wtedy łatwo o bałagan. Dobrym pomysłem są regały schodkowe, które dopasować można w dowolną wnękę pod schodami. Im bardziej efektowne schody, tym regał pod schodami powinien być bardziej ascetyczny. Jeśli stawiamy na półki otwarte, trzeba na nich będzie utrzymywać idealny porządek. Oczywiście regały schodkowe ustawić można także w innych miejscach – ich asymetria może wpływać na oryginalną aranżację pomieszczeń.

Regały na zabawki

Regały na zabawki

Jeżeli zależy nam na tym, żeby dziecko utrzymywało w swoim pokoju nienaganny porządek, warto kupić regały na zabawki. Ich prosta i lekka konstrukcja pozwoli maluchowi układać ukochane książki, pluszaki czy lalki bez konieczności szarpania się z drzwiami. Łatwy dostęp do zabawek to nie jedyny walor regałów. Można ustawiać na nich skrzynki, pudełka i koszyki do przechowywania drobiazgów, a jeśli trafimy na dobrego producenta, zamówić także model typowo dziecięcy, np. z nadstawkami w kształcie wieżyczek.

Regały biurowe

Regały biurowe

Utrzymanie biurowej dokumentacji w należytym porządku wymaga dużej samodyscypliny. Jeśli zależy nam na tym, żeby wszystkie segregatory, teczki oraz materiały biurowe miały swoje stałe miejsca, warto kupić regały biurowe z witrynami i szufladami. Wtedy biurko oraz stół prezydialny zawsze będą gotowe do użytku, a żaden z gości nie pomyśli, że mamy problem z panowaniem nad sytuacją. Nowoczesne regały biurowe to gwarancja ładu i stylowej aranżacji. Im więcej klientów i współpracowników odwiedza nasze biuro, tym bardziej reprezentatywne powinno być to miejsce.

Regały na książki

Regały na książki

Książki najlepiej prezentują się na regałach. Odpowiednia głębokość półek sprawia, że możemy je ustawiać w jednej lub dwóch warstwach, choć ten drugi sposób może nastręczać kłopoty, kiedy usiłujemy znaleźć interesujący nas tytuł. Obok tradycyjnych regałów, coraz częściej wybieramy designerskie wzory ze szkła, stali czy tworzyw sztucznych. Nowoczesne regały na książki doskonale prezentują się zarówno w pokoju bibliotecznym jak i w salonie czy po prostu rozsiane po całym mieszkaniu. Warto zadbać także o dobre doświetlenie naszych zbiorów książkowych.

Regały do salonu

Regały do salonu

Regały do salonu muszą być eleganckie i stylowe. To meble doskonale wpasowujące się zarówno do wnętrz tradycyjnych, designerskich czy rustykalnych. Wybór odpowiednich regałów do salonu może przesądzać o całej aranżacji pomieszczenia. Warto więc zawczasu zastanowić się, czy regały do salonu mają służyć do przechowywania książek, bibelotów czy jeszcze innych przedmiotów – od tego uzależniamy dobór półek, szuflad i przeszklonych drzwi. Warto rozważyć także zainstalowanie punktów lub listew świetlnych nad wybranymi półkami.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Regały to 4.26 gwiazdki, na podstawie 42 głosów.