Skip to main content

Regały na zamówienie

Regał na wymiar

Solidny regał to doskonałe uzupełnienie aranżacji salonu, które doda każdemu wnętrzu charakteru. Możemy na nim wyeksponować książki, albumy ze zdjęciami, rodzinne pamiątki, ale również ułożyć gry, bądź segregatory z dokumentami. Regały mogą mieć różne gabaryty oraz być wyposażone w dodatkowe szuflady lub szafki, umieszczane z reguły na dole mebla. Regał na wymiar? Idealne rozwiązanie! Regał na zamówienie to możliwość optymalnego dopasowania tego mebla do przestrzeni salonu oraz naszych potrzeb i oczekiwań.

Regały na zamówienie w Lublinie i okolicach – meble szyte na miarę

Regały to rodzaj mebli, które doskonale odnajdą się w każdej aranżacji i na dowolnym metrażu. Trudno wyobrazić sobie pokój dzienny, pokój dziecięcy czy sypialnię bez stylowego regału na książki, płyty z ulubioną muzyką czy kolekcję filmów. Idealnym rozwiązaniem są w tym przypadku regały na wymiar – dzięki opcji personalizacji otrzymujesz możliwość precyzyjnego określenia wymiarów i konkretnej konfiguracji mebla. Przekonaj się, jakie są zalety regałów na zamówienie!

Regały na wymiar Lublin – dlaczego warto je wybrać?

Zamawiając regały na wymiar z Lublina od Erton, masz pewność, że finalny produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Skąd to wiemy? Bo to właśnie Ty zdecydujesz, jak będzie on wyglądał! Możesz określić dokładne wymiary mebla (wysokość, długość, szerokość), liczbę i pojemność półek, możesz też zdecydować się na dodatkowe rozwiązania w stylu wysuwanych szuflad itd.

Nasze regały na wymiar wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF. Gwarantują one bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną i doskonały wygląd na długie lata.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się regały na zamówienie?

Zdecydowanie łatwiej byłoby odpowiedzieć na pytanie, w jakich pomieszczeniach się nie sprawdzą. Okazuje się, że zastosowania regałów są niezwykle zróżnicowane – a dzięki możliwości zamówienia mebli na wymiar, otwierasz się na zupełnie nowe rozwiązania aranżacyjne. Regał na wymiar to doskonałe uzupełnienie wystroju salonu, pokoju dziecka/młodzieżowego, domowego biura czy biblioteki.

Co więcej, mogą być wykorzystane także w przestrzeniach przejściowych, np. na korytarzu. W tym przypadku warto wybrać nowoczesne regały schodkowe, w których dolne półki mogą posłużyć jako miejsce do przechowywania butów. Potrzebujesz dużo miejsca na książki lub ważne drobiazgi? Postaw na rozbudowane regały biblioteczne lub regały na zamówienie do salonu. A jeśli chcesz odświeżyć design pokoju swojej pociechy i jednocześnie zadbać o wymiar praktyczny, zastanów się nad efektowym regałem na zabawki, który możesz zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami Twojego dziecka.

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Regały to 4.3 gwiazdki, na podstawie 45 głosów.