Skip to main content

Nowoczesne szafy na wymiar

Szafa na zamówienie

Nowoczesne szafy garderobiane czy eleganckie klasyczne szafy biurowe to meble niezbędne w każdym domu, czy budynku użyteczności publicznej. Warto dostosować ich rozmiary do swoich realnych potrzeb, wybierając szafy na zamówienie wprost od producenta. Szafy na wymiar mogą mieć klasyczne drzwi jedno lub dwuskrzydłowe albo drzwi przesuwne. Jeśli szafa ma być usytuowana w sypialni, przedpokoju lub pokoju młodzieżowym lepiej wybrać model z drzwiami przesuwnymi, co znacznie ułatwia dostanie się do wnętrza. Jesteś gotowy do zabudowy własnej szafy?

Szafy na wymiar u sprawdzonego producenta w Lublinie

Szafa na wymiar

Szafy do zabudowy ERTON buduje się na dowolny wymiar, stosownie do potrzeb klienta. Szafa jest jednym z wielu możliwych zastosowań systemu ERTON, z równym powadzeniem może być użyty do zabudowy łazienki, przedpokoju czy poddasza. Można go również wykorzystać na potrzeby garderoby, biblioteczki, regału w sklepie, lub jako drzwi przejściowe itp.

Dzięki zabudowie od podłogi do sufitu i od ściany do ściany system ERTON pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni lokalu. Użycie luster jako wypełnienie drzwi, powoduje, że nawet najmniejsze pomieszczenie staje się większe. Staranny dobór proporcji, kolorów i materiałów sprawia, że rozwiązania z drzwiami przesuwanymi wyglądają niezwykle harmonijnie i naturalnie, a jednocześnie nowocześnie i elegancko.

Szafy na wymiar Lublin - projekt i realizacja

Nowoczesne szafy na zamówienie

Dla nas liczy się Twoja pełna satysfakcja z finalnego efektu, dlatego zaczynamy od projektu - maksymalnie szczegółowego, który pozwoli zaplanować każdy detal Twojej szafy na wymiar. Na podstawie projektu przygotowujemy precyzyjną wizualizację, bez przekłamań kolorystycznych i rozmiarowych. Wiemy, że ten etap jest dla naszych Klientów kluczowy, bo pozwala im "zobaczyć" szafę, której fizycznie jeszcze nie ma. Właśnie dlatego jesteśmy otwarci na Twoje pytania i sugestie - w tym momencie jeszcze wszystko możemy zmienić i sięgnąć po inne systemy, materiały lub kolory.

Możliwe warianty wyposażenia wnętrz takie jak: drążki wieszakowe, półki na ubrania i obuwie, szuflady, kosze itp., zaspokoją gust najbardziej wymagającego klienta. Zarówno drzwi, jak i wnętrza szaf na zamówienie wykonywane są na dowolny wymiar, zgodnie z Państwa potrzebami, ale i z najwyższą dbałością o ergonomię, wygodę oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Montaż szaf na wymiar jest możliwy w całym Lublinie oraz najbliższej okolicy Lublina

Projekt w pełni zgadzają się z Twoją wizją? Czas na ostateczną wycenę i możemy przystąpić do realizacji zlecenia. 

Dlaczego warto wybrać nasze szafy na wymiar?

Przede wszystkim dlatego, że to meble skrojone na miarę Twoich oczekiwań i optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz harmonijnie wpisujące się w przeznaczone dla nich wnętrza. Ale również dlatego, że oferując Ci szafy na wymiar, gwarantujemy kompleksową obsługę.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces zamówienia, zapewniając odpowiednie wsparcie na każdym etapie: od podjęcia decyzji o zleceniu, przez przeprowadzenie pomiarów oraz dobór poszczególnych elementów i materiałów (wyposażenia i wykończenia), po fachowy montaż Twojej szafy na wymiar w umówionym terminie.

Profesjonalna szafa w zabudowie - Lublin

Nowoczesne szafy na wymiar

Nasze szafy na zamówienie to gwarancja doskonałej jakości materiałów i precyzyjnego wykonania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, unikając banalnych schematów i proponując rozwiązania, które pasują do Twojego mebla i Twoich potrzeb. Dla nas nie ma rzeczy i szaf niemożliwych do wykonania! Masz wnękę o nietypowym rozmiarze lub kształcie? A może jesteś osobą wysoką lub niską, bądź poruszasz się na wózku inwalidzkim i chcesz dopasować wnętrze szafy do sposobu, w jaki chcesz lub możesz z niej korzystać?

Chcesz zamówić szafę na wymiar? Zrób to u nas! Działamy szybko, ale zawsze z zachowaniem najwyższych standardów.
Jako doświadczony producent szaf wykonaliśmy dla naszych Klientów już setki szaf na wymiar - Twoja może być następna!

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Szafy to 4.42 gwiazdki, na podstawie 79 głosów.

Najczęściej zadawane pytania

Czas realizacji zamówienia zajmuje zwykle od dwóch do czterech tygodni – nie wliczając w to weekendów oraz dni świątecznych.

Tak, projekt jest wykonywany przez jednego z pracowników w siedzibie firmy oraz stale konsultowany z klientem.

Pracownik przyjeżdża osobiście do klienta oraz dokonuje pomiaru pomieszczenia, w którym ma się znajdować dany mebel za pomocą dalmierza laserowego.

Ceny szafy na wymiar zależą przede wszystkim od rodzaju oraz ilości materiału, który zostanie wykorzystany przy produkcji, a także od stopnia skomplikowania. Robiliśmy szafę za 1.000 zł i za 18.000 zł

Zwykle jeden dzień.

Tak. Jest to ustawowa, dwuletnia rękojmia. Na systemy drzwi udzielamy pięcioletniej gwarancji.

Tak.

Tak. Jeżeli konstrukcja szafy na to pozwala.