Szuflady na zamówienie

Czego nie powinno zabraknąć w żadnej szafie, komodzie, garderobie i biurku? Szuflady, oczywiście! To bardzo praktyczny element wielu różnych mebli, który maksymalnie ułatwia przechowywanie drobnych rzeczy, cennych bibelotów, czy dokumentów. Szuflady wewnętrzne dyskretnie wypełniają przestrzeń większych mebli, skutecznie poprawiając ich funkcjonalność. Decydując się na zamówienie szuflad na wymiar mamy wpływ nie tylko na ich wygląd i gabaryty, ale również sposób wykończenia, czy dobór prowadnic oraz mechanizmu wysuwania i dociągu.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Szuflady do garderoby

Szuflady do garderoby

W żadnej garderobie nie powinno zabraknąć praktycznych szuflad. To w nich najchętniej przechowujemy bieliznę i skarpetki, krawaty i inne drobne akcesoria. Producent mebli może je zaprojektować w dowolnej części mebla, zarówno pod częścią przeznaczoną na ubrania wiszące, jak i w sekcji z półkami. Nowoczesne szuflady do garderoby powinny być wyposażone w najnowszej generacji mechanizm wysuwania, pozwalający na cichą, bezpieczną i długoletnią pracę. O funkcjonalności szufla będzie decydowała również ich głębokość oraz wygodne uchwyty.

Szuflady Łazienkowe

Szuflady łazienkowe

W nowoczesnych łazienkach obowiązują dwa trendy: wszystko na wierzchu albo wszystko schowane. Ta pierwsza opcja dobra jest dla perfekcjonistów i pedantów, którzy na co dzień potrafią zapanować nad ilością ręczników, kosmetyków i chemikaliów. Druga odpowiada istotnym potrzebom bałaganiarzy i to dla nich tworzy się systemy mebli łazienkowych, w których główną rolę grają głębokie i pojemne łazienkowe szuflady. Szuflady do łazienek doskonale sprawdzają się w szafkach pod umywalkami, ale także w komodach.

Szuflady do szafy

Szuflady do szafy

Obok półek i relingów, szuflady do szafy stanowią o wygodzie przechowywania ubrań, obuwia i dodatków. W szufladach dobrze układa się rzeczy niewymiarowe, drobne, delikatne. Trudno bez ich wyobrazić sobie porządek w bieliźniarce, zapanowanie nad skarpetami czy dodatkami typu paski albo apaszki. Szuflady do szafy to także gwarancja, że przechowywane w nich przedmioty mniej się kurzą. Dobrze zaplanowana szafa garderobiana nie obejdzie się bez przemyślanego systemu szuflad, rozmieszczonych zarówno tuż nad ziemią, jak i pod sufitem – tu przechowywać można rzeczy najcenniejsze albo najrzadziej używane.

Szuflady kuchenne

Szuflady kuchenne

W dolnych szafkach kuchennych obok półek często pojawiają się głębokie i pojemne szuflady, w których przechowujemy garnki, zapasy czy ścierki. Wygodne uchwyty a także spowalniacze oraz systemy samodomykające sprawiają, że nawet w ferworze gotowania łatwo dostać się do środka i równe łatwo zamknąć szufladę, bez zostawiania na niej tłustych śladów rąk. Kuchenne szuflady oddają nieocenione usługi osobom, które nie traktują kuchnię jako wystawę nowoczesnych AGD ale jako miejsce, w którym dużo i chętnie się kucharzy oraz degustuje.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Szuflady to 4.46 gwiazdki, na podstawie 13 głosów.