Meble do gabinetu na wymiar

Jeżeli w Twoim domu przewidziałeś miejsce na gabinet, warto umeblować go naprawdę elegancko i funkcjonalnie. To wnętrze musi być perfekcyjnie dopasowane do potrzeb użytkownika. Nowoczesne meble na wymiar sprawią, że praca biurowa w warunkach domowych będzie czystą przyjemnością, a wszelkie nasze dokumenty i niezbędne akcesoria znajdą swoje stałe miejsce. Meble gabinetowe oferowane przez producenta uwzgledniającego nawet najbardziej wyszukane wymagania to gwarancja optymalnego wykorzystania powierzchni oraz ergonomicznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Biblioteczki do biura

Biblioteczki do biura

W każdym biurze zachodzi potrzeba przechowywania segregatorów z dokumentami, książek branżowych, katalogów – słowem „papieru”. Oczywiście część publikacji występuje już wyłącznie w postaci elektronicznej, ale wciąż potrzebne są regały biblioteczne na publikacje tradycyjne. Biblioteczka do biura nie tylko ułatwia ich przechowywanie, ale także dobrze wpływa na jego wizerunek: klienci wiedzą, że pracują tu ludzie, którzy nie gardzą wiedzą. Biblioteczki do biura najlepiej zamawiać na wymiar, kierując się realnymi potrzebami jego pracowników.

Witryny do biura

Witryny do biura

W pełnym regałów z dokumentami biurze, witryny ze szklanymi drzwiami oraz podświetlanymi półkami oddają nieocenione usługi. Sprawiają, że biurowe wyposażenie przestaje robić wrażenie ciężkiego i przytłaczającego. W witrynach do biura wyeksponować można firmowe nagrody i wyróżnienia, flagowe produkty albo inne przedmioty mające zwrócić uwagę gości i klientów. Biurowe witryny to meble na wskroś nowoczesne i pomagające utrzymać nowoczesny wizerunek firmy. Obok szaf bibliotecznych oraz regałów do przechowywania dokumentacji, stanowią o profesjonalnej aranżacji biura.

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne

Przy stole konferencyjnym spędza się długie godziny: narady, debaty, negocjacje albo warsztaty potrafią ciągnąć się w nieskończoność. Wygodne krzesła oraz stół konferencyjny z szerokim blatem znacznie ułatwiają efektywną pracę nawet wtedy, kiedy konferencja przedłuża się ponad miarę. Często organizatorom zależy na tym, żeby stoły na konferencje można było zestawiać w dowolne konfiguracje w zależności od potrzeb. Warto więc wybrać stoły konferencyjne na zamówienie, dopasowane do wymiarów i kształtu sali audytoryjnej oraz łatwe w przechowywaniu, kiedy zajdzie potrzeba ich składowania (sztaplowanie bardzo ułatwia to zadanie).

Sekretarzyki

Sekretarzyki

Nowoczesny sekretarzyk ma, podobnie jak jego poprzednicy, minimalistyczny design i lekkość charakterystyczną dla mebli przeznaczonych wyłącznie do drobnych prac biurowych. Ustawienie sekretarzyka w dowolnym miejscu mieszkania nie wiąże się więc z koniecznością organizacji tam całego biura – stolik można przestawiać w zależności od potrzeb czy upodobań. Jego lekka konstrukcja sprzyja częstym zmianom aranżacji i przestawianiu go z miejsca na miejsce. No, chyba że znajdziemy w mieszkaniu kąt, w którym sekretarzyk będzie wyglądał naprawdę zjawiskowo…

Biurka do biura

Biurka do biura

Biurka do biura są solidniejsze oraz pojemniejsze niż meble przystosowane do użytku domowego. Często mają znaczną liczbę szuflad, szafek oraz miejsce na wbudowanie sejfu na szczególnie ważne dokumenty. Meble biurowe wyróżniać się muszą także stonowaną stylistyką i ascetycznym designem. Niejednokrotnie producent oferuje model będący połączeniem klasycznego blatu roboczego z kontuarem ułatwiającym obsługę klientów. Biurka użytkowane w biurach oraz rozmaitych instytucjach powinny być także maksymalnie stabilne i funkcjonalne.

Komody do biura

Komody do biura

W przestrzeni biurowej komody przybierają ascetyczne formy. Liczy się nie ich ozdobny design, ale właśnie transparentność, wtopienie się w aranżację pomieszczenia oraz wyjątkowo duża pojemność. Nie bez znaczenia pozostają maksymalnie bezpieczne zamki, chroniące dostęp do zawartości – dokumentów, których zaginięcie lub zniszczenie mogłoby mieć nieprzewidywalne skutki. Małe komody do biura często przywodzą na myśl sejf, te większe natomiast, produkowane na zamówienie, coraz częściej przybierają formę niskich mebli połączonych z miejscami do siedzenia.

Regały biblioteczne

Regały biblioteczne

Domowa biblioteka wymaga stosownej oprawy. Im większe zbiory, tym lepiej sprawdzają się regały biblioteczne z prawdziwego zdarzenia. Dobrze pomyślane i zaprojektowane wypełniają przestrzeń od podłogi do sufitu, uwzględniają także narożniki pomieszczenia, żeby nie zostawała tam pusta, niewykorzystana przestrzeń. Taka optymalna zabudowa pokoju bibliotecznego możliwa jest tylko wtedy, kiedy kupimy regały na wymiar. Warto pamiętać, że półek zawsze powinno być więcej niż książek – bibliofile rzadko powstrzymują się przed kolejnymi zakupami.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Gabinet to 4.65 gwiazdki, na podstawie 34 głosów.