Stoły na zamówienie

Jaki powinien być idealny stół? Przede wszystkim solidny i wytrzymały, ale również dobrze dopasowany do wnętrza oraz naszych potrzeb. Stoły mogą mieć różne kształty i gabaryty. W większym pomieszczeniu możemy pozwolić sobie duży stół, przy którym będziemy mogli podejmować licznych gości. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzą się stoły rozkładane, które na co dzień nie zajmą zbyt dużo cennego miejsca. Wybierając stół do naszego domu lub mieszkania pamiętajmy o możliwości zamówienia mebla na wymiar, co pozwoli na jego harmonijne wkomponowanie w przestrzeń salonu, kuchni lub jadalni.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Stoły szklane

Stoły szklane

Mówi się, że stół to serce domu. Często jest to mebel przekazywany z pokolenia na pokolenie, zwłaszcza jeśli wykonany jest z solidnego dębowego drewna. Jednak w nowoczesnych mieszkaniach coraz częściej stawiamy stoły ze szkła – nie robią wrażenia masywnych, choć mogą być naprawdę pokaźnych rozmiarów i wygodnie jada się przy nich obiady nawet w dużym gronie. Stół ze szkła najlepiej dobrać na wymiar, żeby idealnie wpasował się w całą aranżację jadalni czy salonu. Hartowane szkło jest bezpieczne w użytkowaniu, choć nie da się ukryć, że ze szklanym stołem trzeba się obchodzić delikatniej niż z dębowym…

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne

Przy stole konferencyjnym spędza się długie godziny: narady, debaty, negocjacje albo warsztaty potrafią ciągnąć się w nieskończoność. Wygodne krzesła oraz stół a szerokim blatem znacznie ułatwiają efektywną pracę nawet wtedy, kiedy konferencja przedłuża się ponad miarę. Często organizatorom zależy na tym, żeby stoły na konferencje można było zestawiać w dowolne konfiguracje w zależności od potrzeb. Warto więc wybrać stoły na zamówienie, dopasowane do wymiarów i kształtu sali audytoryjnej oraz łatwe w przechowywaniu, kiedy zajdzie potrzeba ich składowania (sztaplowanie bardzo ułatwia to zadanie).

Stoły do jadalni

Stoły do jadalni

Stylowe stoły jadalnianie to jeden z najpopularniejszych segmentów mebli. Nie ma domu bez stołu, nie ma jadalni bez stołu, nie ma przyjemności z biesiadowania bez stołu. Stół do jadalni powinien być duży i stabilny. Materiał, z którego jest wykonany to kwestia gustu, choć nadal preferujemy stoły z litego drewna kosztem tych ze szkła, stali, płyt paździerzowych czy tworzyw sztucznych. Stoły do jadalni to często te elementy aranżacji przestrzeni wspólnej, które oddzielają otwartą kuchnię od salonu – dobrze więc, żeby były atrakcyjne wizualnie i dopasowane do całej aranżacji.

Stoliki kawowe

Stoliki kawowe

Nieodłącznym towarzyszem kompletu wypoczynkowego jest stolik kawowy. Często mamy dylemat: wybrać właśnie taki stolik czy ławę. Nowoczesne stoliki kawowe przybierają najrozmaitsze formy i wydaje się, że właśnie z tego segmentu mebli łatwiej wybrać coś oryginalnego i designerskiego. To w nim właśnie znajdziemy stoliki kubełkowe, utrzymane w stylistyce orientalnej, stoliki-kosze, stylizowane na antyki cudeńka czy postindustrialne modele ze stali i szkła. Najważniejsze, żeby stolik kawowy pasował do zestawu wypoczynkowego albo był dla niego interesującym kontrapunktem.

Stoły rozkładane

Stoły rozkładane

Jeśli od czasu do czasu gościmy w domu wiele osób, warto kupić stół rozsuwany. Na co dzień stół taki nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca, za to podczas spotkania towarzyskiego odda nam nieocenione usługi. Nowoczesne stoły rozkładane projektowane są w taki sposób, że łatwo poradzić sobie ze zmianą rozmiaru blatu czy rozstawu nóg. Jeżeli macie złe doświadczenie z modelami sprzed lat, warto wiedzieć, że te nowej generacji pełne są rozwiązań technicznych, które dosłownie umożliwiają rozsunięcie stołu jedną ręką.

Stoły do salonu

Stoły do salonu

W dużym salonie zmieści się duży stół. Nie tylko komplet wypoczynkowy z ławą bądź stolikiem kawowym, ale także stół, przy którym zgromadzić się może cała rodzina. Nawet jeśli dysponujemy osobną jadalnią, bardzo często to właśnie salon, serce domu, przejmuje jej funkcje, zwłaszcza jeśli połączony jest z otwartą kuchnią. Nowoczesne stoły salonowe to nie tylko drewno, ale także hartowane szkło, stal czy wysokogatunkowe tworzywa sztuczne doskonale sprawdzające się w mieszkaniach postindustrialnych czy loftach. Stoły do salonu warto zamawiać na wymiar, żeby dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Stoły kuchenne

Stoły kuchenne

W zależności od rozmiaru oraz usytuowania kuchni, stół musi mieć inny kształt i rozmiar. W małej blokowej kuchni dobrze sprawdzi się składany stolik montowany do ściany, w dużej kuchni połączonej z salonem można sobie pozwolić na pełną dowolność: kuchenne stoły mogą mieć blat prostokątny, kwadratowy, okrągły albo nieregularny. Tylko od naszej wrażliwości estetycznej zależy, który wybierzemy. Stół do kuchni musi być przede wszystkim stabilny i łatwy w utrzymaniu w czystości. Tu doskonale sprawdza się drewno ale także nowoczesne tworzywa sztuczne i dobrej jakości laminaty.

Ławostoły

Ławostoły

Ława czy stół? Dylemat rozwiązać można w bardzo prosty sposób, wybierając… ławostół. To nowoczesne meble spełniające warunki przynależności do obu grup : są niskie, ale mają na tyle duże blaty, że można przy nich zjeść obiad. Doskonale pasują jako dodatek do kompletu wypoczynkowego, ale są na tyle solidne, że z powodzeniem detronizują stolik kawowy i na tyle atrakcyjne wizualnie, że nie kojarzą się ze stołem do jadalni. Nowoczesne ławostoły doskonale sprawdzą się w mieszkaniach, w których salon i kuchnia stanowią jedną dużą, niepodzieloną ścianą działową, przestrzeń dzienną.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Stoły to 4.65 gwiazdki, na podstawie 52 głosów.