Meble do spiżarni na wymiar

Dodatkowe pomieszczenie na zapasy spożywcze czyli spiżarnia to niebywała wygoda w gospodarstwie domowym. Jeśli tylko zdołamy zaaranżować najmniejszą choćby spiżarnię, uwolnimy kuchnię od chaosu. Im mniejsza spiżarnia, tym lepiej dopasowane muszą być meble. Organizacja spiżarni to nie lada wyzwanie: musi się tu znaleźć mnóstwo schowków, a dostęp do każdego z nich nie może nastręczać trudności. Meble do spiżarni najlepiej zamówić na wymiar – wtedy każdy centymetr powierzchni będzie należycie wykorzystany.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Półki kwadratowe

Półki kwadratowe

Coraz większą popularnością cieszą się półki kwadratowe. To rodzaj sześciennych modułów bez pleców, które można konfigurować na ścianie w dowolne układy. Z uwagi na ich znaczną głębokość oraz wytrzymałość, doskonale sprawdzają się jako półki na książki, ale równie dobrze grają rolę półek do eksponowania pamiątek czy bibelotów. Planując zagospodarowanie ściany w salonie czy pokoju dziecięcy, warto wybrać półki kwadratowe na zamówienie – wcześniej dobrze rozplanować ich położenie na ścianie oraz decydować o wymiarach.

Półki ścienne

Półki ścienne

Półki na ścianę pozwalają nam zagospodarować ją w najbardziej fantazyjny sposób. Nikt przecież nie powiedział, że musimy je przykręcać w tradycyjny sposób – możemy samodzielnie wymyślać dowolne konfiguracje prostokątnych bądź kwadratowych półek, traktując je jak klocki. Półki ścienne znajdą zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach domu a także w biurach oraz szeroko rozumianej przestrzeni publicznej. Wykonane z drewna albo nowoczesnych tworzyw sztucznych, doskonale pasują do wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych.

Spiżarnia na wymiar u sprawdzonego producenta

Meble do spiżarni przydadzą się także w jednoosobowym gospodarstwie domowym. Kiedy jest się zdanym tylko na siebie, posiadanie zapasu podstawowych artykułów spożywczych jest po prostu kwestią bezpieczeństwa: byle infekcja może unieruchomić nas w domu, a na pomoc zabieganych krewnych czy przyjaciół trzeba chwilę poczekać. Domowa spiżarnia pozostaje więc synonimem panowania nad sytuacją i daje poczucie, że cokolwiek się zdarzy, poradzimy sobie przez jakiś czas.

Gromadzenie zapasów - moda czy potrzeba?

Minione dwa lata, naznaczone pandemicznymi ograniczeniami, a teraz także wojną w Ukrainie i napływem uchodźców, przypomniały nam o konieczności gromadzenia zapasów -"na wszelki wypadek" i " na czarną godzinę". Nauczeni doświadczeniem poprzednich pokoleń, najpierw kompulsywnie wykupywaliśmy papier toaletowy i cukier, a potem zdaliśmy sobie sprawę, że zapasy trzeba robić z głową, a do tego trzeba je mieć gdzie przechowywać. W niejednym mieszkaniu udało się więc wygospodarować miejsce na spiżarnię i zamówić do niej specjalne meble. Dobrze zaprojektowana szafa przeznaczona do przechowywania produktów o przedłużonym terminie ważności (konserwy, przetwory w słoikach, makarony, kasze itd.) a także zajmujących zbyt dużo miejsca w kuchni AGD to doskonałe rozwiązanie. Dzięki odciążeniu kuchni, możemy wygospodarować w niej miejsce na kącik jadalny albo zdecydować się na zamówienie dodatkowego blatu roboczego, ułatwiającego codzienne przygotowywanie posiłków.

Domowa spiżarnia gotowa i żaden kryzys nam nie straszny!

Im więcej osób w gospodarstwie domowym, tym szybciej znikają robione co dnia zakupy. Jeśli nie mamy ochoty co chwilę wysyłać dzieci do osiedlowego sklepiku, zawsze warto mieć w zapasie przynajmniej te artykuły spożywcze, które zużywają się najszybciej, a bez których nie wyobrażamy sobie przyrządzania szybkich dań jednogarnkowych czy śniadania do szkoły. Dobrze zaprojektowana szafa do spiżarni albo pomysłowy system półek pozwolą nam na komfortowe przechowywanie zapasów bez obaw o ich zniszczenie czy zawilgocenie.
Średnia wartość ocen produktów w kategorii Spiżarnia to 4.68 gwiazdki, na podstawie 14 głosów.