Meble do spiżarni na wymiar

Dodatkowe pomieszczenie na zapasy spożywcze czyli spiżarnia to niebywała wygoda w gospodarstwie domowym. Jeśli tylko zdołamy zaaranżować najmniejszą choćby spiżarnię, uwolnimy kuchnię od chaosu. Im mniejsza spiżarnia, tym lepiej dopasowane muszą być meble. Organizacja spiżarni to nie lada wyzwanie: musi się tu znaleźć mnóstwo schowków, a dostęp do każdego z nich nie może nastręczać trudności. Meble do spiżarni najlepiej zamówić na wymiar – wtedy każdy centymetr powierzchni będzie należycie wykorzystany.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Półki kwadratowe

Półki kwadratowe

Coraz większą popularnością cieszą się półki kwadratowe. To rodzaj sześciennych modułów bez pleców, które można konfigurować na ścianie w dowolne układy. Z uwagi na ich znaczną głębokość oraz wytrzymałość, doskonale sprawdzają się jako półki na książki, ale równie dobrze grają rolę półek do eksponowania pamiątek czy bibelotów. Planując zagospodarowanie ściany w salonie czy pokoju dziecięcy, warto wybrać półki kwadratowe na zamówienie – wcześniej dobrze rozplanować ich położenie na ścianie oraz decydować o wymiarach.

Półki ścienne

Półki ścienne

Półki na ścianę pozwalają nam zagospodarować ją w najbardziej fantazyjny sposób. Nikt przecież nie powiedział, że musimy je przykręcać w tradycyjny sposób – możemy samodzielnie wymyślać dowolne konfiguracje prostokątnych bądź kwadratowych półek, traktując je jak klocki. Półki ścienne znajdą zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach domu a także w biurach oraz szeroko rozumianej przestrzeni publicznej. Wykonane z drewna albo nowoczesnych tworzyw sztucznych, doskonale pasują do wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Spiżarnia to 4.65 gwiazdki, na podstawie 13 głosów.