Witryny na zamówienie

Witryny to meble uniwersalne, znajdujące zastosowanie w kuchni, salonie czy biurze. Charakterystyczne regały z przeszklonymi drzwiami nadają się do przechowywania porcelany, książek czy dokumentów. Dobór odpowiedniej witryny gwarantuje atrakcyjne wyeksponowanie tego, na czym najbardziej nam zależy. Szklane witryny na zamówienie dają wrażenie lekkości i sprawiają, że wnętrze wydaje się mniej przytłaczające i nie robi wrażenia przeładowanego. Przeszklone drzwi motywują do utrzymania idealnego porządku.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Witryny kuchenne

Witryny kuchenne

Zamiast trzymać szkło w tradycyjnych szafkach kuchennych, warto wyeksponować je w witrynie. Witryna w kuchni to rozwiązanie tak samo ergonomiczne jak estetyczne. Kieliszki, szklanki, porcelana znajdą się na widoku, za szklanymi drzwiami i nie tylko będą cieszyć oczy właścicieli i gości, ale także wymuszą na nas utrzymanie idealnego porządku. Witryna kuchenna to alternatywa dla szafek, w których bardzo często chomikujemy zbędne kuchenne utensylia. Zrobienie w nich porządku i przeniesienie części zastawy do witryn to początek kuchennej rewolucji.

Witryny do salonu

Witryny do salonu

Salonowe witryny z podświetlanymi półkami perfekcyjnie nadają się do eksponowania bibelotów, zbiorów bibliotecznych, porcelany, a nawet alkoholi. Przeszklone drzwi sprawiają, że nawet duże meble wyglądają lekko i optycznie powiększają każde pomieszczenie. Witryny do salonu dobrze współgrają z meblami ze szkła, stali oraz nowoczesnych tworzyw sztucznych. Wbrew naszym wyobrażeniom, dobrze dobrana witryna sprawia, że salon nabiera industrialnego charakteru, a gra świateł i cieni dodaje mu wielkomiejskiego sznytu.

Witryny szklane

Witryny szklane

Nie masz pomysłu jak wyeksponować swoje zbiory bibelotów, porcelany, unikatowych książek? Zamiast układać je na półkach i narażać na zakurzenie i zniszczenie, wybierz szklaną witrynę. Znajdziesz dla niej miejsce w każdym pomieszczeniu: równie atrakcyjnie prezentować się będzie w salonie, przedpokoju czy sypialni. Hartowane szkło jest bezpieczne w użytkowaniu, podobnie jak bezpieczne są przechowywane w witrynach przedmioty. Witryny ze szkła dają wrażenie lekkości i potrafią optycznie powiększyć nawet najmniej przyjazne pomieszczenia.

Witryny do biura

Witryny do biura

W pełnym regałów z dokumentami biurze, witryny ze szklanymi drzwiami oraz podświetlanymi półkami oddają nieocenione usługi. Sprawiają, że biurowe wyposażenie przestaje robić wrażenie ciężkiego i przytłaczającego. W witrynach do biura wyeksponować można firmowe nagrody i wyróżnienia, flagowe produkty albo inne przedmioty mające zwrócić uwagę gości i klientów. Biurowe witryny to meble na wskroś nowoczesne i pomagające utrzymać nowoczesny wizerunek firmy. Obok szaf bibliotecznych oraz regałów do przechowywania dokumentacji, stanowią o profesjonalnej aranżacji biura.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Witryny to 4.63 gwiazdki, na podstawie 31 głosów.