Witryny do salonu na wymiar

Salonowe witryny z podświetlanymi półkami perfekcyjnie nadają się do eksponowania bibelotów, zbiorów bibliotecznych, porcelany, a nawet alkoholi. Przeszklone drzwi sprawiają, że nawet duże meble wyglądają lekko i optycznie powiększają każde pomieszczenie. Witryny do salonu dobrze współgrają z meblami ze szkła, stali oraz nowoczesnych tworzyw sztucznych. Wbrew naszym wyobrażeniom, dobrze dobrana witryna sprawia, że salon nabiera industrialnego charakteru, a gra świateł i cieni dodaje mu wielkomiejskiego sznytu.

Witryny do salonu

Nowoczesna witryna do salonu

Salon jest pomieszczeniem, w którym chcemy zrelaksować się po długim dniu pracy. Tam dokonuje się nasza regeneracja. Zależy nam również, aby salon był przestrzenią, w której panuje ład i porządek. Wszystkie rzeczy powinny mieć swoje nieprzypadkowe miejsce i zabierać jak najmniej cennego metrażu. Idealną odpowiedzią na te kwestie jest nowoczesna witryna do salonu. Mebel ten może stanowić element wyposażenia wnętrza. Zarówno w formie nowoczesnej jak i klasycznej. Nowoczesna witryna w salonie sprawi, że pomieszczenie zyska na atrakcyjności i nada mu absolutnie nowego wymiaru architektonicznego.

Modna witryna w salonie

Można śmiało powiedzieć, że oprócz walorów estetycznych witryna w salonie pełni funkcje ekspozycyjne. Dzięki niej możemy wyróżnić ciekawe eksponaty, które zasługują na uwagę naszą oraz Gości. Cechą charakterystyczną witryn jest przeszklona konstrukcja. To właśnie ona odpowiada za stworzenie nie narzucającego się klimatu w naszym pomieszczeniu. Czy witryna w salonie jest nowym krokiem designu? W stolarce meblowej zasłużenie zajmuje miejsce mebla eksluzywnego, który jest odpowiedzialny za połączenie walorów estetycznych z praktycznymi. Obecnie, mebel ten zasługuje na wielką uwagą, niezależnie czy będzie wykonany w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy w linii klasycznej.

Ekskluzywne wyposażenie Twojego salonu

Salonowa witryna nie jest meblem standardowym i oczywistym. Raczej, jest meblem, który dopełnia całości gustownego wyposażenia salonu i nadaje mu nowoczesnego charakteru. Jednocześnie, witryna w salonie zaspokaja pokładane oczekiwania co do jej funkcjonalności. Ponieważ, niezależnie od gabarytów, jest to mebel, który łączy w sobie kilka aspektów funkcjonalności, takich jak: praktyczna przestrzeń, estetyczna ekspozycja, nietuzinkowy styl i chociażby możliwość dopasowania pod konkretne wymiary,

Nowoczesne witryny do salonu na zamówienie

Witryny do salonu to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku salon) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Salon - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko witryny do salonu, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze witryny do salonu mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,80, na podstawie 10 opinii.
Loading...