Szafki na wymiar - możliwość maksymalnej indywidualizacji każdego pomieszczenia

Szafki to małe i praktyczne meble stojące lub wiszące, przeznaczone do różnych wnętrz. To doskonały sposób na eleganckie i funkcjonalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni w kuchni, salonie, przedpokoju, czy dziecięcym pokoju. W szafkach możemy przechowywać rozmaite rzeczy: od podręcznych drobiazgów, płyt i dokumentów, po buty i ubrania – w zależności od umiejscowienia mebla i naszych aktualnych potrzeb. Decydując się na zamówienie szafki na wymiar zyskujemy pewność, że ten niewielki mebel idealnie wpisze się w przeznaczone dla niego miejsce.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Szafki kuchenne

Szafki kuchenne

Szafki do kuchni zwyczajowo montujemy w dwóch ciągach – górnym i dolnym. Z uwagi na konieczność dostosowania ich do indywidualnych potrzeb oraz dopasowana do wymiarów kuchni najbezpieczniej kupować szafki na wymiar. Indywidualny pomiar i projekt dają gwarancję, że nawet nietypowy rozmiar pomieszczenia zostanie perfekcyjnie zagospodarowany i wszystkie nasze utensylia oraz zapasy znajdą swoje miejsce na półkach i szufladach. Szafki kuchenne muszą być pojemne i mieć ergonomiczne drzwi, żeby łatwo było się dostać nawet do tych umieszczonych pod samym sufitem.

Szafki z lustrem

Szafki z lustrem

W łazience koniecznie powinno się zamontować duże lustro ze specjalną powłoką zabezpieczającą przed zaparowaniem. Równie dobrym rozwiązaniem są szafki z lustrem. Pojemna szafka łazienkowa z lustrzanymi drzwiami to podwójna korzyść: możemy zamknąć w niej wszelkie kosmetyki i chemikalia poza zasięgiem wzroku oraz korzystać z wygodnego, dużego i stabilnego lustra. Wykonana na zmówienie szafka z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania i będzie ozdobą starannie zagospodarowanej łazienki.

Słupki i półsłupki łazienkowe

Słupki i półsłupki łazienkowe

W małych, wąskich i nietypowo zaprojektowanych łazienkach doskonałym rozwiązaniem są słupki i półsłupki łazienkowe. Te wąskie, wysokie i pojemne regały z drzwiami lub bez mogą przyjąć formę wiszącą albo stać na podłodze. Słupki idealnie nadają się we wnęki, w które nie zmieści się klasyczna szafka łazienkowa. Projektowanie na zamówienie gwarantuje zabudowę nawet pozornie niemożliwej do wypełnienie małej wnęki. Półsłupki perfekcyjnie zastępują tradycyjne pojedyncze półki wiszące. Obydwa modele są bardzo efektowne i pomagają utrzymać porządek w nawet najmniejszej łazience.

Szafki pod umywalkę

Szafki pod umywalki

Szafki pod umywalkę mogą mieć tylko jedno zadanie – ukryć armaturę. Ale mogą jednocześnie stanowić w pełni funkcjonalne miejsce do przechowywania kosmetyków, chemikaliów i ręczników, zwłaszcza te szafki pod umywalki, które były tworzone pod indywidualne zamówienie. Dobry producent szafek umywalkowych na wymiar, oferuje oba warianty, uwzględniając przy okazji najrozmaitsze kształty i głębokości umywalek. Szafka pod umywalkę na zamówienie gwarantuje estetyczny wygląd łazienki i pomaga utrzymać czystość w jej okolicy. To doskonała alternatywa dla umywalki wolnowiszącej z armaturą na wierzchu, która często stanowi najsłabsze ogniwo w aranżacji pokoju kąpielowego.

Szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe

Tradycyjne szafki łazienkowe warto zastąpić nieco nowocześniejszymi rozwiązaniami. Nowoczesne modele to często szafki ukryte we wnękach, z drzwiami licującymi ze ścianami wokół. Daje to złudzenie, że w łazience nie ma żadnego mebla do przechowywania kosmetyków czy ręczników, chociaż za niemal niewidocznymi drzwiami kryją się przepastne półki. Warto zadbać o to, żeby w łazience mieć jak najwięcej przestrzeni do przechowywania, przy jednoczesnym zachowaniu takiego jej wyglądu, który daje wrażenie klinicznej czystości.

Szafki nocne

Szafki nocne

Nowoczesne szafki nocne znacznie odbiegają stylistyką od swoich tradycyjnych poprzedniczek. Już nie tylko drewno, ale i tworzywa sztuczne, atrakcyjne laminaty idealnie sprawdzają się do produkcji tych małych ale bardzo funkcjonalnych mebli. Designerskie modele szafek nocnych to modele wiszące, dzięki czemu łatwej utrzymać porządek wokół łóżka, wjeżdżając wszędzie odkurzaczem. Małe, pojemne i atrakcyjne wizualnie szafki noce doskonale nadają się do przechowywania osobistych drobiazgów jak książka, notes, leki czy okulary.

Szafki RTV

Szafki RTV

Pomysł na zaaranżowanie przestrzeni wokół telewizora zawsze jest kluczowy. Nie wystarczy samo ustawienie odbiornika na półce bądź zawieszenie na specjalnym wysięgniku. Nowoczesne szafki RTV pozwalają stworzyć domowe centrum multimedialne wraz z płytoteką. Z wagi na charakterystyczne gabaryty nowoczesnych telewizorów, szafki są wąski ale i mają pojemne półki bądź szuflady, a także otwory i systemy umożliwiające schowanie całego okablowania. Domowe kino jeszcze nigdy nie miało okazji wyglądać tak atrakcyjnie.

Szafki na wymiar u sprawdzonego producenta

Szafka to mały, ale pojemny mebel, które zalety doceniamy coraz bardziej. Odkąd w naszych domach zaczął zanikać zwyczaj wstawiania szaf garderobianych do wszystkich pokojów i pojawił się zwyczaj nowy, czyli projektowanie garderoby dla całej rodziny w osobnym pomieszczeniu albo wybranym punkcie mieszkania, szafki i komody wróciły do łask. Dzięki nim można zawsze mieć pod ręką to, po co nie chcemy wciąż chodzić do szafy w części wspólnej mieszkania, jednocześnie nie zagracając własnego pokoju. Bez szafek na wymiar nie obejdzie się kuchnia, łazienka i przedpokój - pomieszczenia, w których pomysłowe systemy przechowywania mają szczególne znaczenie, bo łatwo w nich o ciągły bałagan. Projektowanie szafek na wymiar to możliwość wykorzystania każdego kawałka wolnej przestrzeni, także w miejscach, które na pozór wydają się nie do zagospodarowania - w narożnikach, pod skosami, pod sufitem.

Szafka - mebel dający pole do popisu

Niepozorna szafka to meble dający duże pole do popisu. Kolorowe szafki, nawet te w najbardziej intensywnych barwach, doskonale sprawdzają się jako ekscentryczne dodatki w umeblowanych zachowawczo pokojach. Wystarczy jeden rzucający się w oczy element, np. szafka RTV czy szafka nocna, żeby przełamać aranżacyjną monotonię. W łazience i w kuchni pomysłowo zaprojektowane szafki mogą kryć niewiarygodnie dużo miejsca do przechowywania, nie robiąc przy tym wrażenia przepastnych. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego oraz lustrzanych drzwi, nawet największe systemy szafek na wymiar mogą wyglądać lekko i dawać złudzenie optycznego powiększenie i doświetlenia przestrzeni. W pokojach dziecięcych szafki ułatwiają najmłodszym użytkownikom utrzymanie porządku - zwłaszcza jeśli łatwo się je otwiera, a w środku można pomieścić także niewymiarowe zabawki i pudła do przechowywania klocków. Szafki na wymiar to meble dające pole do popisu zarówno projektantowi, jak i użytkownikom.
Średnia wartość ocen produktów w kategorii Szafki to 4.74 gwiazdki, na podstawie 60 głosów.