Skip to main content

Szafki na wymiar - możliwość maksymalnej indywidualizacji każdego pomieszczenia

Szafki na wymiar

Szafki to małe i praktyczne meble stojące lub wiszące, przeznaczone do różnych wnętrz. To doskonały sposób na eleganckie i funkcjonalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni w kuchni, salonie, przedpokoju, czy dziecięcym pokoju. W szafkach możemy przechowywać rozmaite rzeczy: od podręcznych drobiazgów, płyt i dokumentów, po buty i ubrania – w zależności od umiejscowienia mebla i naszych aktualnych potrzeb. Decydując się na zamówienie szafki na wymiar zyskujemy pewność, że ten niewielki mebel idealnie wpisze się w przeznaczone dla niego miejsce.

Szafki na wymiar u sprawdzonego producenta

Szafka to mały, ale pojemny mebel, które zalety doceniamy coraz bardziej. Odkąd w naszych domach zaczął zanikać zwyczaj wstawiania szaf garderobianych do wszystkich pokojów i pojawił się zwyczaj nowy, czyli projektowanie garderoby dla całej rodziny w osobnym pomieszczeniu albo wybranym punkcie mieszkania, szafki i komody wróciły do łask. Dzięki nim można zawsze mieć pod ręką to, po co nie chcemy wciąż chodzić do szafy w części wspólnej mieszkania, jednocześnie nie zagracając własnego pokoju. Bez szafek na wymiar nie obejdzie się kuchnia, łazienka i przedpokój - pomieszczenia, w których pomysłowe systemy przechowywania mają szczególne znaczenie, bo łatwo w nich o ciągły bałagan.

Projektowanie szafek na wymiar to możliwość wykorzystania każdego kawałka wolnej przestrzeni, także w miejscach, które na pozór wydają się nie do zagospodarowania - w narożnikach, pod skosami, pod sufitem.

Szafka - mebel dający pole do popisu

Niepozorna szafka to meble dający duże pole do popisu. Kolorowe szafki, nawet te w najbardziej intensywnych barwach, doskonale sprawdzają się jako ekscentryczne dodatki w umeblowanych zachowawczo pokojach. Wystarczy jeden rzucający się w oczy element, np. szafka RTV czy szafka nocna, żeby przełamać aranżacyjną monotonię.

W łazience i w kuchni pomysłowo zaprojektowane szafki mogą kryć niewiarygodnie dużo miejsca do przechowywania, nie robiąc przy tym wrażenia przepastnych. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego oraz lustrzanych drzwi, nawet największe systemy szafek na wymiar mogą wyglądać lekko i dawać złudzenie optycznego powiększenie i doświetlenia przestrzeni.

W pokojach dziecięcych szafki ułatwiają najmłodszym użytkownikom utrzymanie porządku - zwłaszcza jeśli łatwo się je otwiera, a w środku można pomieścić także niewymiarowe zabawki i pudła do przechowywania klocków.

Szafki na wymiar to meble dające pole do popisu zarówno projektantowi, jak i użytkownikom.

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Szafki to 4.75 gwiazdki, na podstawie 63 głosów.