Komody na zamówienie

Nie ma chyba pomieszczenia, do którego nie pasowałaby komoda. Głębokie szuflady i zamykane półki to bardzo wygodny sposób przechowywania rzeczy, zarówno w domu jak i w przestrzeni biurowej. Komoda klasyczna albo designerska sprawdza się zarówno w tradycyjnym mieszkaniu w bloku, w awangardowym industrialnym lofcie jak i w domu stylizowanym na rustykalny. Można powiedzieć, że to jeden z najbardziej funkcjonalnych i demokratycznych mebli. Warto wybierać komody na zamówienie – wtedy mamy pewność, że spełnią nasze wymagania estetyczne i ergonomiczne.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Komody do sypialni

Komody do sypialni

Coraz rzadziej kupujemy do sypialni ciężkie masywne komody z ciemnego drewna. Prym wiodą lekkie jasne meble na stosunkowo wysokich nóżkach, dodające pomieszczeniu lekkości oraz ułatwiające sprzątanie podłogi. Zakup komody na zamówienie, zaprojektowanej specjalnie z uwagi na określone parametry, zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Nawet w najmniejszej sypialni komoda oddaje nieocenione usługi, chroniąc pokój przed bałaganem i chaosem wynikającym z nagromadzenia osobistych bibelotów. Nowoczesne komody do sypialni to szyk, styl i porządek.

Komody do salonu

Komody do salonu

Salon to doskonałe miejsce na efektowną komodę. Efektowną – czyli i ascetyczna, stonowaną, i designerską. Wybór zależy od aranżacji pomieszczenia. Nowoczesne komody są lekkie, atrakcyjne wizualnie, wysmakowane estetycznie i niezmiennie pojemne. Doświadczony producent jest w stanie przedstawić cały katalog tych popularnych oraz najchętniej kupowanych mebli. Komody do salonu zawsze wyróżniają się niebanalna stylistyką i doskonale sprawdzają się w przestrzeni wspólnej, w której liczy się ład i porządek.

Komody do przedpokoju

Komody do przedpokoju

Im mniejszy i węższy przedpokój, tym ważniejsze jest takie zagospodarowanie przestrzeni, które ułatwi utrzymanie porządku. Projektowanie mebli do korytarzu wymaga więc współpracy właściciela lokalu oraz projektanta, który uwzględni konieczność stworzenia półek, szafek czy szuflad zdolnych pomieścić wszystko, co w korytarzu niezbędne. Komody do przedpokoju potrzebna są także we wszelkiego rodzaju recepcjach czy poczekalniach – tutaj warto postawić na meble atrakcyjne wizualnie, często nawet designerskie.

Komody do pokoju

Komody do pokoju

Nowoczesne komody do pokoju, to obok pojemnych szaf, warunek utrzymania porządku. Zaprojektowane na indywidualne zamówienie, komody do pokoju gwarantują panowanie nad wciąż powiększającym się stanem posiadania i nienaganny wygląd każdego pomieszczenia. Warto wybrać te z jasnych materiałów, o charakterystycznych frontach bez uchwytów – idealne wpasują się zarówno do wnętrz o charakterze tradycyjnym, jak i do bardziej nowoczesnych pomieszczeń w stylu industrialnym. Komody to jedne z najchętniej zamawianych mebli na wymiar.

Komody do biura

Komody do biura

W przestrzeni biurowej komody przybierają ascetyczne formy. Liczy się nie ich ozdobny design, ale właśnie transparentność, wtopienie się w aranżację pomieszczenia oraz wyjątkowo duża pojemność. Nie bez znaczenia pozostają maksymalnie bezpieczne zamki, chroniące dostęp do zawartości – dokumentów, których zaginięcie lub zniszczenie mogłoby mieć nieprzewidywalne skutki. Małe komody do biura często przywodzą na myśl sejf, te większe natomiast, produkowane na zamówienie, coraz częściej przybierają formę niskich mebli połączonych z miejscami do siedzenia.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Komody to 4.68 gwiazdki, na podstawie 26 głosów.