Meblościanki na zamówienie

Meblościanka to mebel z tradycjami. Ścianka z mebli była obowiązkowym elementem wystroju salonów w latach 70. i 80. XX wieku. Ich podstawową zaletą była funkcjonalność – w dużym i złożonym z szaf, szafeczek, półek i szuflad meblu można było przechować… absolutnie wszystko! Współczesne segmenty meblowe (gotowe i na zamówienie) zachowały funkcjonalność swoich poprzedniczek, ale w kwestii designu – bardzo się zmieniły i w niczym nie przypominają dawnych meblościanek.

Nowoczesne meblościanki to meble doskonale zaprojektowane, wykonane z najwyższej jakości materiałów i starannie wykończone. Dostępne w wielu kształtach, kolorach i stylach wykończenia. Meblościanki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni każdego salonu.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Meblościanki do przedpokoju

Meblościanki do przedpokoju

Meblościanki to doskonały sposób na funkcjonalne zagospodarowanie przedpokoju. Ta z reguły niewielka i wąska przestrzeń wymaga mebli zaprojektowanych i wykonanych na wymiar. Decydując się na meblościankę, możemy optymalnie zagospodarować całą lub znaczącą część jednej ze ścian przedpokoju, zyskując mnóstwo miejsca na przechowywanie rozmaitych rzeczy: od odzieży wierzchniej, przez buty i sezonowe akcesoria, po torebki, a nawet walizki. Współczesne meblościanki to eleganckie i nowoczesne meble, które z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza.

Meblościanki do salonu

Meblościanki do salonu

Salon to miejsce stworzone do wypoczynku, w którym spędzamy czas z rodziną i do którego zapraszamy gości. Bardzo często salon jest również największym pomieszczeniem w mieszkaniu lub domu, w którego przestrzeń możemy bezproblemowo wkomponować funkcjonalne meble z mnóstwem miejsca do przechowywania. Lubimy mieć wszystko w jednym miejscu i pod ręką? Postawmy na nowoczesną meblościankę! Meblościanki za zamówienie to gwarancja, że mebel będzie harmonijnie komponował się ze stylem i kolorystyką naszego salonu.
Zgodnie z branżowym powiedzeniem „przestrzeń to najlepszy mebel” postarajmy się wykorzystać maksymalnie potencjał architektoniczny salonu. Meblościanka na wymiar jest doskonałą odpowiedzią na tę potrzebę. Co więcej, mebel na zamówienie będzie idealnie dopasowany do metrażu szczególnie w przypadku gdy liczy się każdy metr kwadratowy. Salon potrzebuje dobrej przestrzeni.

Meblościanki dla dzieci

Meblościanki dla dzieci

Ile rzeczy może mieć dziecko? Ile tylko pomieszczą meble w jego pokoju! Świetnym sposobem na przechowywanie ubrań, zabawek i książeczek naszych milusińskich są nowoczesne meblościanki. To rozwiązanie pozwalające na optymalne zagospodarowanie powierzchni dziecięcego pokoju, w którym pozostaje dużo miejsca na swobodną zabawę. Współczesne meblościanki dla dzieci to meble, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, decydując nie tylko o ich gabarytach, ale również ilości poszczególnych segmentów, sposobie wykończenia frontów i kolorystyce.

Meblościanki do pokoju

Meblościanki do pokoju

Dodatkowe pomieszczenie w mieszkaniu lub domu? Możemy przeznaczyć go na pokój dla gości , mini salon lub domowe biuro. W takim wnętrzu nie powinno zabraknąć funkcjonalnych i uniwersalnych mebli, które pozwolą na przechowywania rozmaitych rzeczy, np. sezonowych ubrań, pościeli, książek, czy dokumentów. Nowoczesne meblościanki do pokoju to praktyczne i bardzo eleganckie rozwiązanie kwestii przechowywania. Te duże i jednocześnie zgrabne meble projektuje i wykonuje na wymiar producent, dzięki czemu zajmą dokładnie tyle miejsca, ile powinny.

Meblościanki na wymiar u sprawdzonego producenta

Meblościanka na wymiar  to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza, które ze względu na swoje niewielkie gabaryty lub nietypowy kształt - wymaga dobrze przemyślanego projektu. Nowoczesne meblościanki na wymiar dają możliwość stworzenia ściany meblowej od podstaw. Dzięki temu każdy wymiar konstrukcji mebla będzie idealnie pasował do przeznaczonego na meblościankę miejsca, pozwalając na optymalne wykorzystanie przestrzeni, bez zaburzania ciągów komunikacyjnych czy stwarzania potencjalnie niebezpiecznych aranżacji, w których mebel koliduje z drzwiami czy utrudnia korzystanie ze strefy wypoczynkowej lub jadalnianej. 

Solidna i trwała konstrukcja - meblościanka na lata

Meblościanki na wymiar i na zamówienie tworzymy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących maksymalną stabilność konstrukcji, optymalną wytrzymałość wszystkich półek i szuflad oraz pożądany udźwig. Do wykańczania mebli używamy sprawdzonych, nowoczesnych systemów, zapewniających niezawodność na długie lata intensywnego użytkowania. Twoja meblościanka na zamówienie może być wykonana z uniwersalnych płyt meblowych, odpowiednio dobranych do konkretnego projektu i przeznaczenia mebla (w całości lub jego poszczególnych elementów). Ale to nie wszystko! Możemy również sięgnąć po naturalne drewno oraz metal, tworząc designerskie meblościanki na miarę XXI wieku!

Ścianka meblowa na zamówienie - dokładnie taka, jakiej potrzebujesz

Decydując się na meblościankę na zamówienie otrzymujesz mebel idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, harmonijnie wpisujący się w pomieszczenie i co do centymetra pasujący do przeznaczonego na niego miejsca. Tutaj nie musisz iść na żadne kompromisy, godząc się na niesatysfakcjonujące Cię rozwiązania! Twoja ścianka meblowa na zamówienie może być autorskim projektem lub projektem bazującym na aktualnych trendach, ale spersonalizowanym i dostrojonym do Ciebie.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Meblościanki to 4.6 gwiazdki, na podstawie 22 głosów.