Meblościanki na zamówienie

Współczesne segmenty meblowe (gotowe i na zamówienie) w niczym nie przypominają dawnych meblościanek. Meblościanki to doskonale zaprojektowane, wykonane z najwyższej jakości materiałów i starannie wykończone, klasyczne lub nowoczesne w kształcie. Meblościanki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni salonu.
Meblościanka to mebel z tradycjami. Ścianka z mebli była obowiązkowym elementem wystroju salonów w latach 70. i 80. XX wieku. Ich podstawową zaletą była funkcjonalność – w dużym i złożonym z szaf, szafeczek, półek i szuflad, w meblościance można było przechować… absolutnie wszystko!

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Meblościanki do przedpokoju

Meblościanki do przedpokoju

Meblościanki to doskonały sposób na funkcjonalne zagospodarowanie przedpokoju. Ta z reguły niewielka i wąska przestrzeń wymaga mebli zaprojektowanych i wykonanych na wymiar. Decydując się na meblościankę, możemy optymalnie zagospodarować całą lub znaczącą część jednej ze ścian przedpokoju, zyskując mnóstwo miejsca na przechowywanie rozmaitych rzeczy: od odzieży wierzchniej, przez buty i sezonowe akcesoria, po torebki, a nawet walizki. Współczesne meblościanki to eleganckie i nowoczesne meble, które z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza.

Meblościanki do salonu

Meblościanki do salonu

Salon to miejsce stworzone do wypoczynku, w którym spędzamy czas z rodziną i do którego zapraszamy gości. Bardzo często salon jest również największym pomieszczeniem w mieszkaniu lub domu, w którego przestrzeń możemy bezproblemowo wkomponować funkcjonalne meble z mnóstwem miejsca do przechowywania. Lubimy mieć wszystko w jednym miejscu i pod ręką? Postawmy na nowoczesną meblościankę! Meblościanki za zamówienie to gwarancja, że mebel będzie harmonijnie komponował się ze stylem i kolorystyką naszego salonu.
Zgodnie z branżowym powiedzeniem „przestrzeń to najlepszy mebel” postarajmy się wykorzystać maksymalnie potencjał architektoniczny salonu. Meblościanka na wymiar jest doskonałą odpowiedzią na tę potrzebę. Co więcej, mebel na zamówienie będzie idealnie dopasowany do metrażu szczególnie w przypadku gdy liczy się każdy metr kwadratowy. Salon potrzebuje dobrej przestrzeni.

Meblościanki dla dzieci

Meblościanki dla dzieci

Ile rzeczy może mieć dziecko? Ile tylko pomieszczą meble w jego pokoju! Świetnym sposobem na przechowywanie ubrań, zabawek i książeczek naszych milusińskich są nowoczesne meblościanki. To rozwiązanie pozwalające na optymalne zagospodarowanie powierzchni dziecięcego pokoju, w którym pozostaje dużo miejsca na swobodną zabawę. Współczesne meblościanki dla dzieci to meble, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, decydując nie tylko o ich gabarytach, ale również ilości poszczególnych segmentów, sposobie wykończenia frontów i kolorystyce.

Meblościanki do pokoju

Meblościanki do pokoju

Dodatkowe pomieszczenie w mieszkaniu lub domu? Możemy przeznaczyć go na pokój dla gości , mini salon lub domowe biuro. W takim wnętrzu nie powinno zabraknąć funkcjonalnych i uniwersalnych mebli, które pozwolą na przechowywania rozmaitych rzeczy, np. sezonowych ubrań, pościeli, książek, czy dokumentów. Nowoczesne meblościanki do pokoju to praktyczne i bardzo eleganckie rozwiązanie kwestii przechowywania. Te duże i jednocześnie zgrabne meble projektuje i wykonuje na wymiar producent, dzięki czemu zajmą dokładnie tyle miejsca, ile powinny.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Meblościanki to 4.6 gwiazdki, na podstawie 21 głosów.