Meblościanki na zamówienie

Współczesne segmenty meblowe (gotowe i na zamówienie) w niczym nie przypominają dawnych meblościanek. To meble doskonale zaprojektowane, wykonane z najwyższej jakości materiałów i starannie wykończone, klasyczne lub nowoczesne w kształcie. Meblościanki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni salonu.
Meblościanka to mebel z tradycjami. Ścianka z mebli była obowiązkowym elementem wystroju salonów w latach 70. i 80. XX wieku. Ich podstawową zaletą była funkcjonalność – w dużym i złożonym z szaf, szafeczek, półek i szuflad meblu można było przechować… absolutnie wszystko!

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Meblościanki do przedpokoju

Meblościanki do przedpokoju

Meblościanki to doskonały sposób na funkcjonalne zagospodarowanie przedpokoju. Ta z reguły niewielka i wąska przestrzeń wymaga mebli zaprojektowanych i wykonanych na wymiar. Decydując się na meblościankę, możemy optymalnie zagospodarować całą lub znaczącą część jednej ze ścian przedpokoju, zyskując mnóstwo miejsca na przechowywanie rozmaitych rzeczy: od odzieży wierzchniej, przez buty i sezonowe akcesoria, po torebki, a nawet walizki. Współczesne meblościanki to eleganckie i nowoczesne meble, które z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza.

Meblościanki do salonu

Meblościanki do salonu

Salon to miejsce stworzone do wypoczynku, w którym spędzamy czas z rodziną i do którego zapraszamy gości. Bardzo często salon jest również największym pomieszczeniem w mieszkaniu lub domu, w którego przestrzeń możemy bezproblemowo wkomponować funkcjonalne meble z mnóstwem miejsca do przechowywania. Lubimy mieć wszystko w jednym miejscu i pod ręką? Postawmy na nowoczesną meblościankę! Meblościanki za zamówienie to gwarancja, że mebel będzie harmonijnie komponował się ze stylem i kolorystyką naszego salonu.

Meblościanki dla dzieci

Meblościanki dla dzieci

Ile rzeczy może mieć dziecko? Ile tylko pomieszczą meble w jego pokoju! Świetnym sposobem na przechowywanie ubrań, zabawek i książeczek naszych milusińskich są nowoczesne meblościanki. To rozwiązanie pozwalające na optymalne zagospodarowanie powierzchni dziecięcego pokoju, w którym pozostaje dużo miejsca na swobodną zabawę. Współczesne meblościanki dla dzieci to meble, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, decydując nie tylko o ich gabarytach, ale również ilości poszczególnych segmentów, sposobie wykończenia frontów i kolorystyce.

Meblościanki do pokoju

Meblościanki do pokoju

Dodatkowe pomieszczenie w mieszkaniu lub domu? Możemy przeznaczyć go na pokój dla gości , mini salon lub domowe biuro. W takim wnętrzu nie powinno zabraknąć funkcjonalnych i uniwersalnych mebli, które pozwolą na przechowywania rozmaitych rzeczy, np. sezonowych ubrań, pościeli, książek, czy dokumentów. Nowoczesne meblościanki do pokoju to praktyczne i bardzo eleganckie rozwiązanie kwestii przechowywania. Te duże i jednocześnie zgrabne meble projektuje i wykonuje na wymiar producent, dzięki czemu zajmą dokładnie tyle miejsca, ile powinny.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Meblościanki to 4.56 gwiazdki, na podstawie 20 głosów.