Skip to main content

Meblościanki na zamówienie

Meblościanki na wymiar

Meblościanka to mebel z tradycjami. Ścianka z mebli była obowiązkowym elementem wystroju salonów w latach 70. i 80. XX wieku. Ich podstawową zaletą była funkcjonalność – w dużym i złożonym z szaf, szafeczek, półek i szuflad meblu można było przechować… absolutnie wszystko! Współczesne segmenty meblowe (gotowe i na zamówienie) zachowały funkcjonalność swoich poprzedniczek, ale w kwestii designu – bardzo się zmieniły i w niczym nie przypominają dawnych meblościanek.

Nowoczesne meblościanki to meble doskonale zaprojektowane, wykonane z najwyższej jakości materiałów i starannie wykończone. Dostępne w wielu kształtach, kolorach i stylach wykończenia. Meblościanki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni każdego salonu.

Meblościanki na wymiar u sprawdzonego producenta w Lublinie

Meblościanka na wymiar  to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza, które ze względu na swoje niewielkie gabaryty lub nietypowy kształt - wymaga dobrze przemyślanego projektu. Nowoczesne meblościanki na wymiar dają możliwość stworzenia ściany meblowej od podstaw. Dzięki temu każdy wymiar konstrukcji mebla będzie idealnie pasował do przeznaczonego na meblościankę miejsca, pozwalając na optymalne wykorzystanie przestrzeni, bez zaburzania ciągów komunikacyjnych czy stwarzania potencjalnie niebezpiecznych aranżacji, w których mebel koliduje z drzwiami czy utrudnia korzystanie ze strefy wypoczynkowej lub jadalnianej

Solidna i trwała konstrukcja - meblościanka na lata

Meblościanki na wymiar i na zamówienie tworzymy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących maksymalną stabilność konstrukcji, optymalną wytrzymałość wszystkich półek i szuflad oraz pożądany udźwig. Do wykańczania mebli używamy sprawdzonych, nowoczesnych systemów, zapewniających niezawodność na długie lata intensywnego użytkowania. Twoja meblościanka na zamówienie może być wykonana z uniwersalnych płyt meblowych, odpowiednio dobranych do konkretnego projektu i przeznaczenia mebla (w całości lub jego poszczególnych elementów). Ale to nie wszystko! Możemy również sięgnąć po naturalne drewno oraz metal, tworząc designerskie meblościanki na miarę XXI wieku!

Ścianka meblowa na zamówienie Lublin - dokładnie taka, jakiej potrzebujesz

Decydując się na meblościankę na zamówienie otrzymujesz mebel idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, harmonijnie wpisujący się w pomieszczenie i co do centymetra pasujący do przeznaczonego na niego miejsca. Tutaj nie musisz iść na żadne kompromisy, godząc się na niesatysfakcjonujące Cię rozwiązania! Twoja ścianka meblowa na zamówienie może być autorskim projektem lub projektem bazującym na aktualnych trendach, ale spersonalizowanym i dostrojonym do Ciebie.

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Meblościanki to 4.6 gwiazdki, na podstawie 22 głosów.