Meble do jadalni na zamówienie

Jadalnia może być osobnym pomieszczeniem lub częścią większego, otwartego wnętrza z kuchnią i salonem. Meble do jadalni powinny być idealnie dopasowane do jej rozmiarów oraz indywidualnych potrzeb właścicieli domu lub mieszkania. Idealne meble jadalniane? To oczywiście meble wykonane na zamówienie i na wymiar. Planując aranżację jadalni możemy wówczas dopasować gabaryty i kształt stołu oraz krzeseł do konkretnego wnętrza, a także wyposażyć pomieszczenie w funkcjonalną witrynę, regał lub konsolę.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Stoły do jadalni

Stoły do jadalni

Stylowe stoły jadalnianie to jeden z najpopularniejszych segmentów mebli. Nie ma domu bez stołu, nie ma jadalni bez stołu, nie ma przyjemności z biesiadowania bez stołu. Stół do jadalni powinien być duży i stabilny. Materiał, z którego jest wykonany to kwestia gustu, choć nadal preferujemy stoły z litego drewna kosztem tych ze szkła, stali, płyt paździerzowych czy tworzyw sztucznych. Stoły do jadalni to często te elementy aranżacji przestrzeni wspólnej, które oddzielają otwartą kuchnię od salonu – dobrze więc, żeby były atrakcyjne wizualnie i dopasowane do całej aranżacji.

Stoły rozkładane

Stoły rozkładane

Jeśli od czasu do czasu gościmy w domu wiele osób, warto kupić stół rozsuwany. Na co dzień stół taki nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca, za to podczas spotkania towarzyskiego odda nam nieocenione usługi. Nowoczesne stoły rozkładane projektowane są w taki sposób, że łatwo poradzić sobie ze zmianą rozmiaru blatu czy rozstawu nóg. Jeżeli macie złe doświadczenie z modelami sprzed lat, warto wiedzieć, że te nowej generacji pełne są rozwiązań technicznych, które dosłownie umożliwiają rozsunięcie stołu jedną ręką.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Jadalnia to 4.37 gwiazdki, na podstawie 16 głosów.