Meble do pokoju dziecka na zamówienie

Meble do pokoju dziecięcego powinny być przede wszystkim solidne i bezpieczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Bardzo istotna jest również ich funkcjonalność, gwarantująca bezproblemowe użytkowanie oraz dużo miejsca na przechowywanie dziecięcych ubrań i zabawek. Doskonałym pomysłem jest zabudowa pokoju dziecięcego wykonana na zamówienie. Meble dziecięce na wymiar to opcja pozwalająca na optymalne wykorzystanie przestrzeni pokoju. Mebelki dziecięce mogą być stylizowane i kolorowe lub mieć uniwersalny charakter, dzięki któremu będą „rosły” razem z dzieckiem.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Meblościanki dla dzieci

Meblościanki dla dzieci

Ile rzeczy może mieć dziecko? Ile tylko pomieszczą meble w jego pokoju! Świetnym sposobem na przechowywanie ubrań, zabawek i książeczek naszych milusińskich są nowoczesne meblościanki. To rozwiązanie pozwalające na optymalne zagospodarowanie powierzchni dziecięcego pokoju, w którym pozostaje dużo miejsca na swobodną zabawę. Współczesne meblościanki dla dzieci to meble, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, decydując nie tylko o ich gabarytach, ale również ilości poszczególnych segmentów, sposobie wykończenia frontów i kolorystyce.

Biurka z nadstawką

Biurka z nadstawką

Biurko z nadstawką może stanowić ukłon w stronę staromodnych sekretarzyków z XIX wieku, ale może także być na wskroś nowoczesnym meblem przystosowanym do pracy na komputerze. Im mniejszy pokój, tym wyższa może być nadstawka, w której pomieszczą się półki, szufladki i schowki. Designerskie biurko z nadstawką może więc w rzeczy samej okazać się całkiem pokaźnych rozmiarów biurem, dzięki któremu uda nam się utrzymać porządek w dokumentach i materiałach papierniczych. Wybierając model z nadstawką, pamiętajmy o zaprojektowaniu ilości schowków odpowiadających naszym potrzebom.

biurka komputerowe

Biurka komputerowe

Nowoczesne biurka komputerowe nie muszą przypominać najprostszych uczniowskich biureczek. Istotą ich elegancji jest stylizacja na meble bardziej wyrafinowane, często przypominające sekretarzyki. Obok blatu roboczego dostosowanego do rozmiarów sprzętu komputerowego, mają także szuflady do przechowywania dokumentów oraz biurowych drobiazgów. Dla użytkowników ważny jest także rozstaw nóg biurka do komputera, tak aby długie godziny spędzane przy pracy nie wiązały się z koniecznością niewygodnego siedzenia w jednej pozycji.

Biurka dla dzieci

Biurka dla dzieci

Małe dziecięce biureczka to najczęściej kupowane meble na początku każdego roku szkolnego. Jednak żywot takich mebli nie jest długi, dlatego od czasu do czasu szukamy kolejnego małego biurka, które ma stać się wygodnym stanowiskiem pracy dla młodego człowieka. Dobrze, żeby biurka dla dzieci miały sporo schowków, blat dostosowany także do pracy z komputerem oraz możliwość opcjonalnego dokupienia nadstawki, kiedy ilość podręczników, zeszytów oraz materiałów papierniczych zacznie wymykać się spod kontroli.

Łóżka dla dzieci

Łóżka dla dzieci

Wiele dzieci ma problem ze spaniem we własnym pokoju: wciąż przychodzą do łóżka rodziców. Doskonałym wabikiem, który może rozwiązać ten kłopot są łóżka do pokoju dziecka – oryginalne, skrojone na miarę, zaprojektowane wedle pomysłu malucha: z szufladami, dodatkowym wezgłowiem czy w ulubionym kolorze. Łóżko dla dziecka powinno być wykonane solidnie, zajmować mało miejsca i dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa. Koniecznie warto pomyśleć o głębokiej szufladzie na pościel oraz zestawie kolorowych poduszek i koców, które sprawią, że na łóżku będzie się przyjemnie siedziało także w ciągu dnia.

Regały drabinkowe

Regały drabinowe

Regały drabinowe zawdzięczają swoją nazwę charakterystycznemu wyglądowi, przywodzącemu na myśl przystawioną do ściany drabinę. To proste ażurowe konstrukcje bez pleców, co nadaje im lekkość i sprawia, że pomieszczenie nie wygląda na przytłoczone meblami. Regały drabinowe na zmówienie będą mały dostosowaną do potrzeb każdego użytkownika ilość oraz szerokość półek – trzeba pamiętać, że ich schodkowa konstrukcja sprawia, że górne półki są węższe niż dolne. Tego rodzaju regały idealnie nadają się do eksponowania bibelotów, ale także lekkich książek.

Regały na zabawki

Regały na zabawki

Jeżeli zależy nam na tym, żeby dziecko utrzymywało w swoim pokoju nienaganny porządek, warto kupić regały na zabawki. Ich prosta i lekka konstrukcja pozwoli maluchowi układać ukochane książki, pluszaki czy lalki bez konieczności szarpania się z drzwiami. Łatwy dostęp do zabawek to nie jedyny walor regałów. Można ustawiać na nich skrzynki, pudełka i koszyki do przechowywania drobiazgów, a jeśli trafimy na dobrego producenta, zamówić także model typowo dziecięcy, np. z nadstawkami w kształcie wieżyczek.

Regały na książki

Regały na książki

Książki najlepiej prezentują się na regałach. Odpowiednia głębokość półek sprawia, że możemy je ustawiać w jednej lub dwóch warstwach, choć ten drugi sposób może nastręczać kłopoty, kiedy usiłujemy znaleźć interesujący nas tytuł. Obok tradycyjnych regałów, coraz częściej wybieramy designerskie wzory ze szkła, stali czy tworzyw sztucznych. Nowoczesne regały na książki doskonale prezentują się zarówno w pokoju bibliotecznym jak i w salonie czy po prostu rozsiane po całym mieszkaniu. Warto zadbać także o dobre doświetlenie naszych zbiorów książkowych.

Szafy do pokoju dziecięcego

Szafy do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy powinien być funkcjonalny i zostawiać maksymalnie dużo miejsca na swobodną zabawę. Szafa? Koniecznie! Do pomieszczenia dla dzieci wybierzmy taką, która nie zajmie zbyt dużo miejsca, ale będzie równocześnie maksymalnie pojemna i praktyczna. Świetnym sposobem na przechowywanie dziecięcych ubrań i akcesoriów są szafy za zamówienie, które zaprojektuje i na wymiar wykona dla nas producent. To rozwiązanie pozwala na idealne wykorzystanie przestrzeni pokoju i swobodne zaplanowanie rozmieszczenia wszystkich elementów wyposażenia.

Zabudowa grzejnika na wymiar

Maskownice grzejnikowe

Grzejniki to źródło ciepła, które jednak najczęściej chętnie byśmy zamaskowali. Zakrywanie grzejnika w nieodpowiedni sposób może obniżyć jego wydajność, co z kolei przełoży się na wyższe rachunki i niższe temperatury w pomieszczeniu. Idealnym rozwiązaniem są maskownice grzejnikowe, zaprojektowane w taki sposób, by przysłowiowy wilk był syty, a owca cała. Maskownica wykonana na zamówienie będzie idealnie pasowała do pokoju lub innego, dowolnego wnętrza i nie wpłynie negatywnie na sprawność systemu grzewczego.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Pokój dziecięcy to 4.29 gwiazdki, na podstawie 66 głosów.