Meble do pokoju młodzieżowego na zamówienie

Projektując pokój młodzieżowy powinniśmy wziąć pod uwagę jego funkcjonalność. Dorastające dziecko potrzebuje przestrzeni do nauki i wypoczynku, ale również miejsca, w którym będzie mogło przyjmować swoich gości. Jak wybrać nowoczesne meble do pokoju młodzieżowego, które spodobają się nastolatkowi? To spore wyzwanie, któremu najłatwiej sprostać decydując się na zamówienie mebli na wymiar. Zabudowa pokoju młodzieżowego zaprojektowana i wykonana do konkretnego wnętrza i dla konkretnego młodego człowieka to zdecydowanie najlepszy pomysł na aranżację tego szczególnego pomieszczenia.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Biurka z nadstawką

Biurka z nadstawką

Biurko z nadstawką może stanowić ukłon w stronę staromodnych sekretarzyków z XIX wieku, ale może także być na wskroś nowoczesnym meblem przystosowanym do pracy na komputerze. Im mniejszy pokój, tym wyższa może być nadstawka, w której pomieszczą się półki, szufladki i schowki. Designerskie biurko z nadstawką może więc w rzeczy samej okazać się całkiem pokaźnych rozmiarów biurem, dzięki któremu uda nam się utrzymać porządek w dokumentach i materiałach papierniczych. Wybierając model z nadstawką, pamiętajmy o zaprojektowaniu ilości schowków odpowiadających naszym potrzebom.

Biurka narożne

Biurka narożne

W dużych pokojach biurowych albo w pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba zostawienia wolnego miejsca na środku, idealnie sprawdzają się biurka narożne. Mogą one mieć kształt litery L albo blatu roboczego ciągnącego się niemal po obwodzie całego pomieszczenia. Aby biurko narożne spełniało swoje zadanie, najlepiej wykonać je na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie parametry pokoju oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Biurka narożne na wymiar można zaprojektować w taki sposób, żeby miały blaty robocze na różnych poziomach, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

biurka komputerowe

Biurka komputerowe

Nowoczesne biurka komputerowe nie muszą przypominać najprostszych uczniowskich biureczek. Istotą ich elegancji jest stylizacja na meble bardziej wyrafinowane, często przypominające sekretarzyki. Obok blatu roboczego dostosowanego do rozmiarów sprzętu komputerowego, mają także szuflady do przechowywania dokumentów oraz biurowych drobiazgów. Dla użytkowników ważny jest także rozstaw nóg biurka do komputera, tak aby długie godziny spędzane przy pracy nie wiązały się z koniecznością niewygodnego siedzenia w jednej pozycji.

Łóżka młodzieżowe

Łóżka młodzieżowe

W pokoju nastolatka centralnym punktem wcale nie jest biurko, przy którym odrabia się zadania domowe, a łóżko – zarzucone zeszytami, notatkami, z komputerem i komórką w roli głównej. Młodzieżowe łóżko jest jak samotna wyspa na oceanie codzienności: to na nim przysiądą znajomi, kiedy przyjdą się nagadać, to tutaj wypłakuje się człowiek, kiedy ma wszystkiego dość, to tu symuluje, że śpi, kiedy ogląda po nocy seriale. Nowoczesne designerskie młodzieżowe łóżko dla nastolatka to gwarancja, że znajdzie on w swoim pokoju przestrzeń idealną do przetrwania okresu buntu i poszukiwania siebie. Niech mu będzie w tej podróży ku dorosłości wygodnie.

Regały drabinkowe

Regały drabinowe

Regały drabinowe zawdzięczają swoją nazwę charakterystycznemu wyglądowi, przywodzącemu na myśl przystawioną do ściany drabinę. To proste ażurowe konstrukcje bez pleców, co nadaje im lekkość i sprawia, że pomieszczenie nie wygląda na przytłoczone meblami. Regały drabinowe na zmówienie będą mały dostosowaną do potrzeb każdego użytkownika ilość oraz szerokość półek – trzeba pamiętać, że ich schodkowa konstrukcja sprawia, że górne półki są węższe niż dolne. Tego rodzaju regały idealnie nadają się do eksponowania bibelotów, ale także lekkich książek.

Regały na książki

Regały na książki

Książki najlepiej prezentują się na regałach. Odpowiednia głębokość półek sprawia, że możemy je ustawiać w jednej lub dwóch warstwach, choć ten drugi sposób może nastręczać kłopoty, kiedy usiłujemy znaleźć interesujący nas tytuł. Obok tradycyjnych regałów, coraz częściej wybieramy designerskie wzory ze szkła, stali czy tworzyw sztucznych. Nowoczesne regały na książki doskonale prezentują się zarówno w pokoju bibliotecznym jak i w salonie czy po prostu rozsiane po całym mieszkaniu. Warto zadbać także o dobre doświetlenie naszych zbiorów książkowych.

Szafa do pokoju młodzieżowego

Szafy do pokoju młodzieżowego

Młodość ma swoje prawa, a jednym z nich jest… niechęć do dbania o porządek. Jakie szafy wybrać do pokoju młodzieżowego? Takie, które maksymalnie ułatwią dorastającemu dziecku zapanowanie nad jego ubraniami. Nowoczesne szafy dla młodzieży to meble skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań, uniwersalne w formie i kolorystyce oraz funkcjonalnie wyposażone. Urządzając pokój młodzieżowy warto zdecydować się na zamówienie szaf na wymiar, które optymalnie wypełnią przestrzeń i harmonijnie wkomponują się w styl pomieszczenia.

Zabudowa grzejnika na wymiar

Maskownice grzejnikowe

Grzejniki to źródło ciepła, które jednak najczęściej chętnie byśmy zamaskowali. Zakrywanie grzejnika w nieodpowiedni sposób może obniżyć jego wydajność, co z kolei przełoży się na wyższe rachunki i niższe temperatury w pomieszczeniu. Idealnym rozwiązaniem są maskownice grzejnikowe, zaprojektowane w taki sposób, by przysłowiowy wilk był syty, a owca cała. Maskownica wykonana na zamówienie będzie idealnie pasowała do pokoju lub innego, dowolnego wnętrza i nie wpłynie negatywnie na sprawność systemu grzewczego.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Pokój młodzieżowy to 4.12 gwiazdki, na podstawie 68 głosów.