Skip to main content

Biurka z nadstawką na wymiar

Biurko z nadstawką może stanowić ukłon w stronę staromodnych sekretarzyków z XIX wieku, ale może także być na wskroś nowoczesnym meblem przystosowanym do pracy na komputerze. Im mniejszy pokój, tym wyższa może być nadstawka, w której pomieszczą się półki, szufladki i schowki. Designerskie biurko z nadstawką może więc w rzeczy samej okazać się całkiem pokaźnych rozmiarów biurem, dzięki któremu uda nam się utrzymać porządek w dokumentach i materiałach papierniczych. Wybierając model z nadstawką, pamiętajmy o zaprojektowaniu ilości schowków odpowiadających naszym potrzebom.

Biurka z nadstawką

Ład i porządek dzięki biurkom z nadstawką

Wśród biurek na wymiar coraz większym powodzeniem cieszą się biurka z nadstawką. Nadstawka to ten element doposażenia biurka, który zamówić można na każdym etapie jego eksploatacji. Część klientów od razu zamawia taki model na wymiar: niewielkich rozmiarów blat, któremu towarzyszy pokaźnych rozmiarów nadstawka, pełniąca funkcję domowego biura. Pomieszczą się w niej półki, szufladki i schowki, segregatory na dokumenty. Nadstawka może być dodatkowo zasuwana żaluzjowymi drzwiami, dzięki czemu unikniemy eksponowania nadmiaru przedmiotów i bałaganu. Inni klienci najpierw zamawiają biurko – wolnostojące, wiszące, sekretarzyk czy biurko komputerowe – a dopiero później, kiedy zajdzie taka potrzeba, rozbudowują jej o nadstawkę. Bez względu na moment, w którym nadstawka pojawia się na naszym blacie roboczym jako mebel pomagający utrzymać na nim porządek, zawsze spełnia swoje zadanie.

Biurka z nadstawką na wymiar dla każdego

Nowoczesna nadstawka do biurka zaprojektowana na zamówienie z powodzeniem zastępuje szafki wolnostojące. Jeśli zdecydujemy się na nadstawkę wysoką, z dużą liczbą schowków, maksymalnie wykorzystamy przestrzeń, która i tak zapewne nie służyłaby do niczego konstruktywnego – może do zawieszenia plakatu czy innych ozdób ściennych. Nadstawka jest więc nie tylko meblem funkcjonalnym, ale także pozwalającym na znaczną oszczędność miejsca, które można przeznaczyć na inne cele.

Biurko z nadstawką na wymiar to mebel uniwersalny. Sprawdzi się w pokoju dziecięcym i młodzieżowym oraz w domowym biurze. Zarówno biurka jak i towarzyszące im nadstawki projektujemy z nowoczesnych płyt meblowych, których okleina do złudzenia przypomina wszystkie rodzaje drewna albo jest lakierowana matowo lub na wysoki połysk. Dwa wspomniane elementy można więc skompletować kierując się zasadą komplementarności, albo zdecydować się na kontrastowy różnokolorowy zestaw. W pokoju młodzieżowym albo w mieszkaniu aranżowanym w stylu industrialnym na pewno wygra ta druga opcja – bardziej awangardowa, choć wciąż stanowiąca ukłon w stronę staromodnych sekretarzyków z XIX wieku.

Nowoczesne biurka z nadstawką na zamówienie

Biurka z nadstawką to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku pokój dziecięcy) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Pokój dziecięcy - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko biurka z nadstawką, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze biurka z nadstawką mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,25, na podstawie 4 opinii.
Loading...