Barki na zamówienie

Elegancki barek na kółkach jest perfekcyjnym uzupełnieniem aranżacji salonu albo wygodnym dodatkiem do dużej stylowej kuchni. Nowoczesne wzornictwo, niewygórowane ceny oraz możliwość zamówienia barku na wymiar sprawiają, że warto zainwestować w ten coraz bardziej popularny mebel, żeby ułatwić sobie przechowywanie alkoholi oraz akcesoriów barowych, a gościom uprzyjemnić wybór drinków. Barek na kółkach może stacjonować w dowolnym miejscu i zawsze być pod ręką, kiedy tylko wygodnie rozsiadamy się w gronie znajomych.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Barki do kuchni

Barki kuchenne

Rozmiar kuchni nie ma znaczenia – w każdej warto między szafki kuchenne wkomponować barek, w którym przechowywać będziemy, kieliszki, szklanki oraz wszelkie akcesoria potrzebna do przyrządzania drinków. Barek do kuchni to alternatywa dla trzymania alkoholu w lodówce, a szkła w szafce wraz z kubkami i filiżankami. Zaprojektowany na wymiar barek kuchenny dopełni nowoczesną aranżację pomieszczenia i pomoże zachować nienaganny porządek. Jeśli nasze życie towarzyskie toczy się także w kuchni, barek wydaje się najnaturalniejszą inwestycją pod słońcem.

Barki do salonu

Barki do salonu

Obok tradycyjnych barków do salonu, organizowanych w przeszklonych komodach bądź regałach zwanych witrynami, coraz częściej spotkać można barki wkomponowane w kuchenne wyspy oddzielające w otwartej przestrzeni część kuchenną od salonowej. Taki barek-wyspa albo barek-kontuar, przy którym dodatkowo ustawić można wygodne hokery, to prawdziwa ozdoba nowoczesnego salonu. Warto przygotować projekt takiego barku salonowego na zamówienie, żeby stał się naturalnym dopełnieniem wyrafinowanej aranżacji pomieszczenia.

Barki na wymiar u sprawdzonego producenta

Zmiana kultury picia alkoholu znacząco wpłynęła na to, w jaki sposób eksponujemy w naszych domach procentowe trunki. Niegdysiejsze barki usytuowane w meblościankach na wysoki połysk - i te z uchylnymi drzwiami zamykanymi na kluczyk, i przeszklone witryny - ukrywały zwykle czystą wódkę i kupowane za dewizy koniaki. Dziś pijemy mniej bardzo mocnych alkoholi, za to wielu amatorów znajdują białe i czerwone wina z górnej półki czy kraftowe piwa. Delektowanie się dobrej jakości alkoholem wiąże się nie tylko z posiadaniem bogato zaopatrzonego barku, ale także z licznymi akcesoriami do jego serwowania, jak różnego rodzaju kieliszki i szklanki, karafki, słoje z kranikiem, shakery, mieszadełka czy antypoślizgowe barmańskie tace. Jeśli cieszy nas częstowanie gości wyszukanymi trunkami i przygotowywanie fikuśnych drinków, warto zadecydować się na nowoczesny barek na wymiar, który stanie się wizytówką naszej barmańskiej działalności w domowym zaciszu. 

Barek w salonie czy w kuchni?

To niewłaściwie postawione pytanie. Większość współczesnych mieszkań może pochwalić się przestrzenią dzienną powstałą z połączenia kuchni z salonem. Mówimy "otwarta kuchnia", ale mamy na myśli właśnie dużą przestrzeń wspólną, której barek może być naturalnym dopełnieniem. Tak jest w przypadku barku wmontowanego w kuchenną wyspę. 

Jeśli mamy dużą kuchnię w stylu skandynawskim czy prowansalskim, nie obędzie się w niej bez barku umiejętnie eksponującego na widoku butelki w winem. Cała frajda z nowoczesnymi barkami na wymiar polega właśnie na tym, że mają one eksponować swoją zawartość, ciesząc oczy atrakcyjnymi zdobyczami, a nie ukrywać je pod kluczem. Dlatego warto zamówić barek podświetlany niczym muzealne witryny: wszak niektóre wyjątkowo wykwintne alkohole mogą osiągać zawrotne ceny! Bez względu na to, gdzie ostatecznie zlokalizowany zostanie nasz designerski barek, musi on być po prostu atrakcyjnym dopełnieniem aranżacji pomieszczenia. 

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Barki to 4.84 gwiazdki, na podstawie 13 głosów.