Barki na zamówienie

Elegancki barek na kółkach jest perfekcyjnym uzupełnieniem aranżacji salonu albo wygodnym dodatkiem do dużej stylowej kuchni. Nowoczesne wzornictwo, niewygórowane ceny oraz możliwość zamówienia barku na wymiar sprawiają, że warto zainwestować w ten coraz bardziej popularny mebel, żeby ułatwić sobie przechowywanie alkoholi oraz akcesoriów barowych, a gościom uprzyjemnić wybór drinków. Barek na kółkach może stacjonować w dowolnym miejscu i zawsze być pod ręką, kiedy tylko wygodnie rozsiadamy się w gronie znajomych.

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Barki do kuchni

Barki kuchenne

Rozmiar kuchni nie ma znaczenia – w każdej warto między szafki kuchenne wkomponować barek, w którym przechowywać będziemy, kieliszki, szklanki oraz wszelkie akcesoria potrzebna do przyrządzania drinków. Barek do kuchni to alternatywa dla trzymania alkoholu w lodówce, a szkła w szafce wraz z kubkami i filiżankami. Zaprojektowany na wymiar barek kuchenny dopełni nowoczesną aranżację pomieszczenia i pomoże zachować nienaganny porządek. Jeśli nasze życie towarzyskie toczy się także w kuchni, barek wydaje się najnaturalniejszą inwestycją pod słońcem.

Barki do salonu

Barki do salonu

Obok tradycyjnych barków do salonu, organizowanych w przeszklonych komodach bądź regałach zwanych witrynami, coraz częściej spotkać można barki wkomponowane w kuchenne wyspy oddzielające w otwartej przestrzeni część kuchenną od salonowej. Taki barek-wyspa albo barek-kontuar, przy którym dodatkowo ustawić można wygodne hokery, to prawdziwa ozdoba nowoczesnego salonu. Warto przygotować projekt takiego barku salonowego na zamówienie, żeby stał się naturalnym dopełnieniem wyrafinowanej aranżacji pomieszczenia.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Barki to 4.83 gwiazdki, na podstawie 12 głosów.