Ławy na zamówienie

Ławy to meble uniwersalne i wielofunkcyjne, które doskonale wyglądają we wszystkich pomieszczeniach domu i mieszkania. Możemy je wykorzystywać jako główne lub dodatkowe siedzisko, oryginalny stolik, a nawet wygodny podnóżek. Aby maksymalnie dopasować ławę do naszych potrzeb i oczekiwań, najlepiej zdecydować się na zamówienie mebla na wymiar. Wówczas mamy wpływ zarówno na jego gabaryty, kolor i sposób wykończenia, ale również dodatkowe funkcjonalności. Ławy rozkładane? A może podnoszone? Wszystko da się zrobić!

Nasze główne produkty:

Szafy na zamówienie Kuchnie na zamówienie
Ławostoły

Ławostoły

Ława czy stół? Dylemat rozwiązać można w bardzo prosty sposób, wybierając… ławostół. To nowoczesne meble spełniające warunki przynależności do obu grup : są niskie, ale mają na tyle duże blaty, że można przy nich zjeść obiad. Doskonale pasują jako dodatek do kompletu wypoczynkowego, ale są na tyle solidne, że z powodzeniem detronizują stolik kawowy i na tyle atrakcyjne wizualnie, że nie kojarzą się ze stołem do jadalni. Nowoczesne ławostoły doskonale sprawdzą się w mieszkaniach, w których salon i kuchnia stanowią jedną dużą, niepodzieloną ścianą działową, przestrzeń dzienną.

Ławy szklane

Ławy szklane

Lekkość szklanych mebli prędzej czy później skusi każdego, kto lubi ascetyczne transparentne przestrzenie i ceni sobie materiały industrialne: obok szkła także stal czy aluminium. Ławy szklane świetnie prezentują się w pomieszczeniach o minimalistycznym wystroju, nowoczesnych, designerskich. O ile trudno je polecać wielodzietnym rodzinom, o tyle na pewno zdadzą egzamin w zadbanym mieszkaniu singla albo pary o dużej wrażliwości estetycznej. Szklana ława na wymiar sprawia, że salon robi wrażenie klinicznie czystego i uporządkowanego.

Ławy do kuchni

Ławy do kuchni

Kuchenne ławy mają zazwyczaj wysokie nogi i przywodzą na myśl barowe kontuary. Ich długie i wąskie blaty w pełni uzasadniają to skojarzenie. Ława do kuchni może stanowić przedłużenie blatu roboczego albo być samodzielnym meblem. Z uwagi na wysokość, ławy do kuchni dobrze współgrają z hokerami – stylowymi barowymi stołkami. Ława w kuchni to gwarancja, że nigdy nie będziemy tu sami; wciąż będzie do nas zaglądał ktoś z domowników, rozsiadał się wygodnie na barowym stołku i wciągał w rozmowę. Wybierzmy więc model na zamówienie, przy którym zmieszczą się wszyscy żądni rozmowy domownicy i przyjaciele domu.

Ławy do salonu

Ławy do salonu

Ława, to obok kompletu wypoczynkowego, standardowe wyposażenie salonu. Możemy wybrać ławę tradycyjną albo designerską, np. utrzymaną w modnej minimalistycznej stylistyce. Ciekawym rozwiązaniem są ławy salonowe przypominające meble japońskie albo projektowane zgodnie z zasadami feng shui. Bez względu na wybór, ława do salonu powinna być stylowa i dopasowana do całej aranżacji pomieszczenia – to nie dodatek, a jeden z kluczowych mebli przesądzających o komforcie jego użytkowania. Dobrze dobrana ława sprawia, że salon jest miejscem przyjaznym i atrakcyjnym wizualnie – prawdziwym sercem domu.

Ławy do pokoju

Ława pokojowa

Ława to mebel uniwersalny. Doskonale sprawdzi się w każdym pokoju, w którym stół okazuje się meblem za dużym i zabierającym zbyt wiele miejsca. Nowoczesna designerska ława do pokoju czyni nawet najmniejszy pokój pomieszczeniem komfortowym oraz w pełni funkcjonalnym. Ława szklana sprawi, że pokój wyda się większy. Dobrym rozwiązaniem jest zakup ławy bez wysokich nóg – taki kubełkowy model sprawdza się nawet w najmniejszych pomieszczeniach i pomaga uzyskać wrażenie lekkości oraz nowoczesności. Designerskie ławy pokojowe coraz częściej wypierają tradycyjne stoliki kawowe.

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Ławy to 4.62 gwiazdki, na podstawie 27 głosów.