Skip to main content

Ławy do salonu na wymiar

Ława, to obok kompletu wypoczynkowego, standardowe wyposażenie salonu. Możemy wybrać ławę tradycyjną albo designerską, np. utrzymaną w modnej minimalistycznej stylistyce. Ciekawym rozwiązaniem są ławy salonowe przypominające meble japońskie albo projektowane zgodnie z zasadami feng shui. Bez względu na wybór, ława do salonu powinna być stylowa i dopasowana do całej aranżacji pomieszczenia – to nie dodatek, a jeden z kluczowych mebli przesądzających o komforcie jego użytkowania. Dobrze dobrana ława do salonu sprawia, że salon ten jest miejscem przyjaznym i atrakcyjnym wizualnie – prawdziwym sercem domu.

Ławy do salonu

Kluczowy element stylowego wnętrza

Można powiedzieć z pełnym przekonaniem, że ława to najbardziej istotny akcent w salonie. Stanowi dopełnienie przestrzeni pomiędzy wypoczynkiem a pozostałymi meblami. Ława do salonu to punkt, przy którym spotykamy się z domownikami lub naszymi gośćmi na chwilę relaksu. Jest miejscem wokół którego gromadzimy się, aby porozmawiać i zaczerpnąć tchu przy filiżance kawy lub herbaty. Zatem odpowiednio dobrany mebel będzie wpływał, niebezpośrednio, na klimat i jakość spotkań. Wszystko w tym przypadku będzie mieć znaczenie: kolor, kształt, styl, gabaryty oraz aspekt praktyczny.

Warto zatem przyjrzeć się dostępnym opcjom i wybrać taką ławę, od której nie będziemy chcieć odejść. Potencjał ławy do salonu jest naprawdę duży, szkoda go nie wykorzystać i zafundować sobie mebel, którego jedyną funkcją będzie obecność w salonie i fakt, że możemy na nim coś postawić. Stanowczo odradzamy takie podejście.

Styl, który wspiera Twoje potrzeby

W przypadku ławy do salonu zalecamy rozważyć następujące aspekty, które będą bezpośrednio wpływać na zadowolenie z jej użytkowania. Są to między innymi:

 • gabaryty (ile osób przewidujesz średnio gościć przy ławie?
 • styl (nowoczesny, minimalistyczny, klasyczny?)
 • kształt blatu (okrągły, owalny, prostokątny kwadratowy)
 • materiał, z którego ława jest wykonana
 • kolorystyka (ma współgrać czy kontrastować?)

Ława w salonie spełnia bez wątpienia wiele funkcji zarówno estetycznych jak i praktycznych. Wymienione cechy zdają się być kluczowe i przesądzają o odpowiedniej integracji mebla z przestrzenią i walorami estetycznymi.

Kolejną istotną rzeczą jest rozważenie rozwiązań zastosowanych w ławie. Być może chcemy, aby posiadała schowek (cukier, ciastka, etc) lub szuflady (filiżanki, sztućce). A może po prostu chcemy ukryć w niej np. gry planszowe lub szpargałki naszych najmłodszych pociech. Zawsze warto kierować się praktycznym potencjałem mebla, niezależnie od stylu czy gabarytu.

Nowoczesna ława do salonu to ważny architektoniczny niuans i przysłowiowa „kropka nad i” w salonie. Wybór tego mebla to doskonała okazja, aby stworzyć mini przestrzeń, która będzie wspierać nasze potrzeby: estetyczne i praktyczne; która będzie zachęcać do długich spotkań.

Nowoczesne Ławy do salonu na zamówienie

Ławy do salonu to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku salon) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Salon - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko Ławy do salonu, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze Ławy do salonu mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,50, na podstawie 4 opinii.
Loading...