Skip to main content

Kuchnia na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Tworzymy nowoczesne i wyjątkowe kuchnie na wymiar. Kuchnia to serce domu! To tutaj przechowujemy i przygotowujemy jedzenie, parzymy kawę, jemy śniadania… Nowoczesna kuchnia to pomieszczenie doskonale zaprojektowane i zaaranżowane, funkcjonalne i komfortowe. Jakie meble do kuchni wybrać? Najlepszym rozwiązaniem są meble kuchenne na wymiar, które umożliwiają optymalne zagospodarowanie kuchennej przestrzeni. Zabudowa kuchni na wymiar pozwala odpowiednio wykorzystać każdy centymetr jej powierzchni w stylu i kolorze, który maksymalnie nam odpowiada.

Kuchnia na wymiar u sprawdzonego producenta w Lublinie

Kuchnia na wymiar

Kuchnia to obecnie wizytówka każdego domu. Aby miała charakter i wyraz, powinna być odpowiednio zaprojektowana i wykonana, czyli kuchnia stworzona na zamówienie. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam dostosowywać projekty kuchni na wymiar do wymagań każdego klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do ludzi młodych ceniących nowoczesne rozwiązania i niekonwencjonalne materiały, jak i osób, dla których najważniejsza jest klasyczna elegancja i wygoda w użytkowaniu.

Kuchnie na wymiar - projekt i realizacja

Meble kuchenne na zamówienie

Wiemy, że nasi Klienci szukają oryginalnych projektów, w ramach których zastosujemy wyłącznie najlepsze, sprawdzone rozwiązania, a całość zamkniemy w terminowej realizacji i profesjonalnym montażu. Dla nas nie ma zadań niemożliwych do zrealizowania, ani kuchni, których nie bylibyśmy w stanie nowocześnie, elegancko i funkcjonalnie zaaranżować. Projekty kuchni na wymiar realizujemy od A do Z, biorąc pełną odpowiedzialność za pomiar pomieszczenia i końcowy efekt naszej pracy. Do Ciebie należy wybranie materiałów, z których będzie wykonana Twoja kuchnia na wymiar, kolorystyki poszczególnych elementów oraz wykończeń. Służmy pomocą na każdym etapie podejmowania decyzji i dobierania poszczególnych rozwiązań.

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar w Lublinie

Do produkcji naszych mebli na zamówienie, używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Fronty kuchenne wykonane z MDF foliowanego, MDF lakierowanego na wysoki połysk lub mat, fornir naturalny lub modyfikowany, drewno (dąb, czereśnia, olcha, jesion), wykonujemy również fronty aluminiowe. Meble kuchenne wyposażamy w wysokiej jakości okucia, prowadnice oraz kosze "cargo", szuflady wielopoziomowe i mechanizmy samodomykające z wyhamowaniem. Nasze meble kuchenne na wymiar są produkowane z najlepszych materiałów, dlatego służą naszym klientom przez długie lata.

Dlaczego warto wybrać nasze kuchnie na wymiar?

Białe meble kuchenne na wymiar z wyspą i krzesłami barowymi

Bo kuchnie na wymiar wyprodukowane przez nas, to kuchnie skrojone na miarę potrzeb Twoich i Twojej rodziny! Nasze kuchnie na zamówienie to projekty dopięte na ostatni guzik, optymalnie dopasowane zarówno do Waszych preferencji stylistycznych i kolorystycznych, jak i tych związanych z funkcjonalnością. Poszczególne elementy kuchni możemy dowolnie modyfikować, dostosowując je również do wyjątkowych potrzeb poszczególnych członków rodziny, np. dzieci, osób bardzo niskich lub bardzo wysokich czy też osób niepełnosprawnych. Meble kuchenne na wymiar to możliwość zaaranżowania każdej kuchni - bez względu na jej wielkość, kształt czy nieregularne elementy konstrukcyjne, np. łuki, słupy czy skosy.

Profesjonalna zabudowa kuchni

Doświadczony producent mebli kuchennych? Lublin? To my! Kuchnie na wymiar na terenie Lublina projektujemy już od ponad 20 lat. To czas, w którym naprawdę dużo się nauczyliśmy i zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy teraz oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i precyzyjnie dobieramy rozwiązania, które optymalnie zaspokajają Wasze potrzeby i idealnie wpisują się w Wasze oczekiwania. Gwarantujemy profesjonalny projekt, doskonałej jakości materiały, fachowy montaż i perfekcyjne wykończenie każdej realizacji.

Twoje meble kuchenne będą dokładnie takie, o jakich marzyłeś!

Zobacz też inne meble na wymiar:

Średnia wartość ocen produktów w kategorii Kuchnia to 4.4 gwiazdki, na podstawie 90 głosów.

Najczęściej zadawane pytania

Ceny mebli kuchennych na wymiar zależą przede wszystkim od rodzaju oraz ilości materiału, który zostanie wykorzystany przy produkcji, a także od stopnia skomplikowania. Robiliśmy kuchnię za 8.000zł i za 50.000 zł

Czas realizacji zamówienia zajmuje zwykle od dwóch do czterech tygodni – nie wliczając w to weekendów oraz dni świątecznych.

Tak, projekt jest wykonywany przez jednego z pracowników w siedzibie firmy oraz stale konsultowany z klientem.

Pracownik przyjeżdża osobiście do klienta oraz dokonuje pomiaru pomieszczenia, w którym ma się znajdować dany mebel za pomocą dalmierza laserowego.

Około 3 dni roboczych.

Tak. Jest to ustawowa, dwuletnia rękojmia. Na systemy drzwi udzielamy pięcioletniej gwarancji.