Skip to main content

Szafki kuchenne na wymiar

Szafki do kuchni zwyczajowo montujemy w dwóch ciągach – górnym i dolnym. Z uwagi na konieczność dostosowania ich do indywidualnych potrzeb oraz dopasowana do wymiarów kuchni najbezpieczniej kupować szafki na wymiar. Indywidualny pomiar i projekt dają gwarancję, że nawet nietypowy rozmiar pomieszczenia zostanie perfekcyjnie zagospodarowany i wszystkie nasze utensylia oraz zapasy znajdą swoje miejsce na półkach i szufladach. Szafki kuchenne muszą być pojemne i mieć ergonomiczne drzwi, żeby łatwo było się dostać nawet do tych umieszczonych pod samym sufitem.

Szafki kuchenne

Idealnie dopasowane szafki do kuchni na wymiar

Szafki kuchenne na wymiar to rozwiązanie, które pozwala na optymalne dopasowanie mebli, ich wyglądu i  gabarytów, zarówno do pomieszczenia, jak i indywidualnych potrzeb użytkowników. Twoje szafki kuchenne na zamówienie mogą być dokładnie takie, jakich potrzebujesz! Masz szczególne lub niestandardowe oczekiwania? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dołożymy wszelkich starań, by zaprojektować zestaw mebli kuchennych, wyposażonych w szafki kuchenne na wymiar, aby był skrojony na miarę Twoich oczekiwań.

Twoje szafki mogą mieć każdą wysokość i szerokość, być stojące i wiszące lub podwieszane (również szafki kuchenne dolne podwieszane!), montowane od podłogi do sufitu lub wyłącznie w dolnym kub górnym szeregu. Zamówienie na szafki kuchenne na wymiar może obejmować dowolną ilości elementów, a każda szafka posiadać precyzyjnie zaprojektowane, funkcjonalne i łatwo dostępne wnętrza.

Świetny design i funkcjonalne wnętrza — szafki na wymiar kuchenne

Szafki w kuchni, zwłaszcza jeśli ta jest aneksem w salonie, powinny prezentować się nienagannie, bez względu na intensywność, z jaką są użytkowane. Ważne jest więc zastosowanie najwyższej jakości materiałów, które zagwarantują szafkom kuchennym trwałość i wytrzymałość oraz odporność na wilgoć, podwyższone temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto szafki powinny być bezproblemowe do utrzymania w czystości.

Równie ważna jest maksymalna funkcjonalność wnętrz. Szafki do kuchni na wymiar powinny zapewniać odpowiednią ilość miejsca do przechowywania wszelkich naczyń i urządzeń kuchennych oraz produktów spożywczych, z uwzględnieniem zapasów produktów suchych (takich jak choćby: mąki, makarony, płatki śniadaniowe) i napojów. Istotne jest rozmieszczenie poszczególnych systemów w sposób umożliwiający bezproblemowe korzystanie z szafek, które ze sobą nie kolidują oraz zastosowanie takich konfiguracji, które ułatwiają organizację życia kuchennego.

Realizując Twoje zamówienie, uzgodnimy z Tobą wszelkie jego szczegóły, a następnie sięgniemy wyłącznie po sprawdzone materiały, które perfekcyjnie wykończymy — całość będzie wyglądała elegancko, w pełni odzwierciedlając Twój styl i w 100% spełniając Twoje oczekiwania.

Nowoczesne szafki kuchenne na zamówienie

Szafki kuchenne to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku kuchnia) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Kuchnia - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko szafki kuchenne, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze szafki kuchenne mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,88, na podstawie 8 opinii.
Loading...