Skip to main content

Lacobel – panele szklane na wymiar

O urodzie i atrakcyjnej ekspozycji paneli ze szkła decyduje ich perfekcyjne dopasowanie do powierzchni, na której są montowane, dlatego nie oferujemy gotowych modułów, a jedynie te na zamówienie. Lacobel to panele szklane, które idealne nadają się w miejsca nieoczywiste: przestrzenie między górnymi a dolnymi szafkami w kuchni, ściany łazienkowe, pojedyncze ściany w pomieszczeniach wąskich i kiepsko doświetlonych. Wzory ze szkła są hiperrealistyczne, mają intensywne kolory i dają złudzenie trójwymiarowości. Dobrze podświetlone stanowią niezaprzeczalną ozdobę każdego wnętrza.

Lacobel - panele szklane

Szkło lacobel zamiast płytek między szafkami w kuchni

Tradycyjnie już przestrzeń między górnym a dolnym rejestrem szafek kuchennych albo łazienkowych wypełniamy, układając na ścianie płytki ceramiczne. To rozwiązanie bardzo dobre, ale też bardzo zachowawcze – jakby wśród trendów wnętrzarskich nie pojawiło się od lat nic nowocześniejszego. A pojawiło się! Panele szklane na wymiar idealnie pasują w takie właśnie miejsca „pomiędzy”, w których liczy się nie tylko efekt estetyczny, ale także łatwość utrzymania porządku. Te dekoracyjne z hartowanego szkła spełniają oba warunki.

Zarówno w kuchni, jak i w łazience przywołane wyżej przestrzenie łatwo ulegają zachlapaniu – w kuchni tłuszczem, w łazience mydłem. Panele Lacobel na wymiar to idealnie gładkie moduły, które łatwo myje się wodą z delikatnym detergentem. Zabrudzenia nie wnikają pod powierzchnię, jak ma to miejsce w przypadku płytek ceramicznych o porowatej powierzchni. Sprawdzają się więc wszędzie tam, gdzie zależy nam na ochronie ściany, która jednocześnie będzie tej ściany ozdobą. Przygotowane na wymiar, panele szklane to ostatni krzyk mody.

Ozdobne panele szklane z hartowanego szkła

Na szklanych panelach można nadrukować dowolną grafikę. Wzory miewają bardzo intensywne nasycone kolory oraz mogą być naprawdę realistyczne. Dobrze zrobione dają na ścianie efekt zbliżony do fototapety – łatwo dzięki nim wywołać wrażenie głębi, czyli efekt 3D. Dekoracyjne panele Lacobel na wymiar świetnie sprawdzają się także w innych niż kuchnia i łazienkach pomieszczeniach naszego domu. Świetnie prezentują się w przedpokoju czy korytarzu, zwłaszcza wąskim i niedoświetlonym. Działają tu tak samo jak szafy z lustrzanymi lub przeszklonymi drzwiami.

Optyczne powiększenie i doświetlenie przestrzeni oraz jej estetyzacja to podstawowe zalety paneli szklanych Lacobel na wymiar. Fakt, że szkło, z którego są wykonane, jest hartowane, sprawia, że można je położyć na ścianie w każdym pokoju – także dziecięcym. Lacobel to ozdoba nie tylko efektowna, ale i bezpieczna. Decydując się na to nowoczesne designerskie rozwiązanie, szukajmy producenta mebli, który sprowadza takie szklane panel na indywidualne zamówienie, dokonując najpierw precyzyjnych pomiarów w domu klienta.

Nowoczesne lacobel – panele szklane na zamówienie

Lacobel – panele szklane to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku kuchnia) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Kuchnia - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko lacobel – panele szklane, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze lacobel – panele szklane mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 3,75, na podstawie 20 opinii.
Loading...