Lacobel – panele szklane na wymiar

O urodzie i atrakcyjnej ekspozycji paneli ze szkła decyduje ich perfekcyjne dopasowanie do powierzchni, na której są montowane, dlatego nie oferujemy gotowych modułów, a jedynie te na zamówienie. Lacobel to panele szklane, które idealne nadają się w miejsca nieoczywiste: przestrzenie między górnymi a dolnymi szafkami w kuchni, ściany łazienkowe, pojedyncze ściany w pomieszczeniach wąskich i kiepsko doświetlonych. Wzory ze szkła są hiperrealistyczne, mają intensywne kolory i dają złudzenie trójwymiarowości. Dobrze podświetlone stanowią niezaprzeczalną ozdobę każdego wnętrza.

Lacobel - panele szklane

Co zamiast płytek między szafkami w kuchni?

Tradycyjnie już przestrzeń między górnym a dolnym rejestrem szafek kuchennych albo łazienkowych wypełniamy, układając na ścianie płytki ceramiczne. To rozwiązanie bardzo dobre, ale też bardzo zachowawcze – jakby wśród trendów wnętrzarskich nie pojawiło się od lat nic nowocześniejszego. A pojawiło się! Panele szklane na wymiar idealnie pasują w takie właśnie miejsca „pomiędzy”, w których liczy się nie tylko efekt estetyczny, ale także łatwość utrzymania porządku. Te dekoracyjne z hartowanego szkła spełniają oba warunki.

Zarówno w kuchni, jak i w łazience przywołane wyżej przestrzenie łatwo ulegają zachlapaniu – w kuchni tłuszczem, w łazience mydłem. Panele Lacobel na wymiar to idealnie gładkie moduły, które łatwo myje się wodą z delikatnym detergentem. Zabrudzenia nie wnikają pod powierzchnię, jak ma to miejsce w przypadku płytek ceramicznych o porowatej powierzchni. Sprawdzają się więc wszędzie tam, gdzie zależy nam na ochronie ściany, która jednocześnie będzie tej ściany ozdobą. Przygotowane na wymiar, panele szklane to ostatni krzyk mody.

Ozdobne panele z hartowanego szkła

Na szklanych panelach można nadrukować dowolną grafikę. Wzory miewają bardzo intensywne nasycone kolory oraz mogą być naprawdę realistyczne. Dobrze zrobione dają na ścianie efekt zbliżony do fototapety – łatwo dzięki nim wywołać wrażenie głębi, czyli efekt 3D. Dekoracyjne panele Lacobel na wymiar świetnie sprawdzają się także w innych niż kuchnia i łazienkach pomieszczeniach naszego domu. Świetnie prezentują się w przedpokoju czy korytarzu, zwłaszcza wąskim i niedoświetlonym. Działają tu tak samo jak szafy z lustrzanymi lub przeszklonymi drzwiami.

Optyczne powiększenie i doświetlenie przestrzeni oraz jej estetyzacja to podstawowe zalety paneli szklanych Lacobel na wymiar. Fakt, że szkło, z którego są wykonane, jest hartowane, sprawia, że można je położyć na ścianie w każdym pokoju – także dziecięcym. Lacobel to ozdoba nie tylko efektowna, ale i bezpieczna. Decydując się na to nowoczesne designerskie rozwiązanie, szukajmy producenta mebli, który sprowadza takie szklane panel na indywidualne zamówienie, dokonując najpierw precyzyjnych pomiarów w domu klienta.

Nowoczesne lacobel – panele szklane na zamówienie

Lacobel – panele szklane to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku kuchnia) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Kuchnia - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko lacobel – panele szklane, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze lacobel – panele szklane mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 3,75, na podstawie 20 opinii.
Loading...