Skip to main content

Szklane drzwi do szaf na wymiar

Im masywniejsza szafa, tym lżejsze powinny być drzwi do niej. Przytłaczająca bryła zawsze zajmuje sporo miejsca, dobrze więc, żeby chociaż drzwi nadawały jej wrażenie lekkości, a często także pomagały uzyskać optyczne złudzenie, że pomieszczenie jest większe, niż się wydaje. Szklane drzwi do szafy to inspiracja do wnętrz małych, wąskich lub kiepsko doświetlonych. Jeśli dodatkowo wybierzemy wariant lustrzany, garderoba, sypialnia czy przedpokój nie będą robiły wrażenia klaustrofobicznego pomieszczenia, w którym niepodzielnie panuje szafa.

Szklane drzwi do szafy

Duża, masywna i nieprzytłaczająca

Czy szklane drzwi do dużej szafy garderobianej to dobry pomysł? Tak, bezsprzecznie. Im większa, tym lepiej prezentuje się z lekkimi, optycznie powiększającymi przestrzeń – ale zmniejszającymi jej masywny wygląd – ze szkła czy plexi. Szafa duża, masywna i nieprzytłaczająca to ideał, który osiągnąć można, właśnie decydując się na te z białego szkła, lustrzane albo mleczne. Tradycyjne, składane czy przesuwne zawsze będą prezentowały się tak samo atrakcyjnie, dając wrażenie, że szafa jest nowoczesna i przemyślana w każdym calu.

Szklane drzwi na wymiar zdają egzamin w pomieszczeniach małych, wąskich, nieustawnych i niedoświetlonych. Mają niezastąpioną właściwość doświetlania przestrzeni. Jeśli decydujemy się na ich kilka albo szafę narożną i ustawimy je odpowiednio względem siebie i względem okna, malutki pokoik czy przedpokój zmieni się nie do poznania. Im bardziej klaustrofobiczne pomieszczenie, tym bardziej warto zamówić drzwi szklane do szafy. To rozwiązanie praktyczne, estetyczne oraz ekonomiczne.

Szafa z nietypowymi drzwiami

W naszych mieszkaniach coraz częściej pojawiają się meble z oryginalnymi frontami. Atrakcyjne wizualnie szklane drzwi na zamówienie mogą mieć nadrukowaną ciekawą grafikę albo fotografię. Łatwo także uzyskać efekt 3D. Zwykła szafa garderobiana może więc, dzięki dobraniu odpowiednich modeli, stać się niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym. Szklane drzwi do szafy jak i ogólnie szkło do produkcji frontów meblowych jest hartowane, dlatego dyskusji nie podlega także jego bezpieczne użytkowanie. Praktyczne i estetyczne szklane drzwi do szaf to nowoczesne i modne rozwiązanie.

Polscy producenci mebli coraz częściej oferują usługę projektowania mebli na wymiar, bo tylko wtedy można maksymalnie zindywidualizować aranżację każdego mieszkania. Szafy garderobiane, największe i najmasywniejsze meble z jakimi mamy do czynienia, zawsze warto optycznie wysmuklić i dodać im lekkości. Szklane drzwi do szaf na wymiar idealnie się do tego nadają. Ich cena jest wprost proporcjonalna do jakości oraz walorów estetycznych, jakie wnoszą do naszych mieszkań.

Nowoczesne szklane drzwi do szaf na zamówienie

Szklane drzwi do szaf to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku salon) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Salon - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko szklane drzwi do szaf, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze szklane drzwi do szaf mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 3,56, na podstawie 9 opinii.
Loading...