Skip to main content

Maskownice grzejnikowe na wymiar

Grzejniki to źródło ciepła, które jednak najczęściej chętnie byśmy zamaskowali. Zakrywanie grzejnika w nieodpowiedni sposób może obniżyć jego wydajność, co z kolei przełoży się na wyższe rachunki i niższe temperatury w pomieszczeniu. Idealnym rozwiązaniem są maskownice grzejnikowe, zaprojektowane w taki sposób, by przysłowiowy wilk był syty, a owca cała. Maskownica wykonana na zamówienie będzie idealnie pasowała do pokoju lub innego, dowolnego wnętrza i nie wpłynie negatywnie na sprawność systemu grzewczego.

Zabudowa grzejnika na wymiar

Dlaczego warto wprowadzić maskownice do swojego mieszkania?

Niezależnie od tego, czy Twoje cztery ściany urządzone są w klasycznym lub nowoczesnym stylu – maskownice na kaloryfer zawsze sprawdzą się idealnie dodając uroku mieszkaniu. Zapewniają również wyższy poziom ochrony, gdy w domu znajdują się dzieci – osłony zabezpieczają przed uderzeniem w ostrą krawędź grzejnika lub przed bezpośrednim kontaktem z nagrzanym urządzeniem. Oferowane przez nas maskownice charakteryzują wykorzystywaniem najlepszych gatunków materiałów, dzięki którym zabudowy grzejnika prezentują się i spełniają swoją funkcję przez długie lata! Ponadto charakteryzują wysokim przewodnictwem ciepła, co skutecznie niweluje efekt słabego nagrzewania obszaru, który występuje w zabudowach niskiej jakości.

Warto pamiętać, że wybór odpowiednich maskownic na kaloryfer niemal zawsze wiąże się z indywidualnym wymiarowaniem. Nasz projektant weźmie pod uwagę nie tylko rodzaj grzejników i możliwości w danym obiekcie, lecz również miejsca występowania ważnych elementów instalacji grzewczej. Warto bowiem pamiętać, że maskownice nie mogą uniemożliwiać obsługi grzejnika ani innych czynności eksploatacyjnych np. odpowietrzania.

Maskownice grzejnikowe nie tylko do domu!

Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli mieszkań oraz domów jednorodzinnych, jak i do deweloperów. Zastosowanie zabudowy grzejnika może podnieść wartość nieruchomości! Maskownice grzejnikowe stanowią idealne uzupełnienie wykończenia wszelkiego rodzaju biur, lokali usługowych, czy innych obiektów komercyjnych – Klienci z pewnością docenią Twój dobry gust i dbałość o atmosferę w obiekcie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy bogaty wybór maskownic na kaloryfer, dzięki czemu spersonalizujemy ofertę do Twoich indywidualnych preferencji i możliwości. Możesz zdecydować się, na konkretne materiały, kolor i wymiary. Jesteśmy przekonani, że zorientowanie na potrzeby naszych Klientów i stałe podążanie za trendami, czyni nas liderem w tego typu rozwiązaniach dla wnętrz!

Nowoczesne maskownice grzejnikowe na zamówienie

Maskownice grzejnikowe to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku pokój) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Pokój - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko maskownice grzejnikowe, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze maskownice grzejnikowe mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,14, na podstawie 14 opinii.
Loading...