Skip to main content

Komody do biura na wymiar

W przestrzeni biurowej komody przybierają ascetyczne formy. Liczy się nie ich ozdobny design, ale właśnie transparentność, wtopienie się w aranżację pomieszczenia oraz wyjątkowo duża pojemność. Nie bez znaczenia pozostają maksymalnie bezpieczne zamki, chroniące dostęp do zawartości – dokumentów, których zaginięcie lub zniszczenie mogłoby mieć nieprzewidywalne skutki. Małe komody do biura często przywodzą na myśl sejf, te większe natomiast, produkowane na zamówienie, coraz częściej przybierają formę niskich mebli połączonych z miejscami do siedzenia.

Komody do biura

Gabinetowe komody modułowe

Utrzymanie nienagannego porządku w biurze to nie lada wyzwanie. Trzeba poradzić sobie z archiwizacją mnóstwa dokumentów oraz przystosować przestrzeń na potrzeby pracowników oraz klientów w taki sposób, żeby odszukanie stosownego druku lub pisma nie trwało zbyt długo. Wyposażenie biura w komody to doskonałe rozwiązanie. Jeśli zamówimy ją na wymiar, sugerując projektantowi stworzenie mebla z drzwiami przesuwnymi, na pewno będziemy zadowoleni.

Nowoczesne komody gabinetowe mają charakter modułowy, co oznacza, że można je układać w dowolne konfiguracje. To znaczne ułatwienie, kiedy zmieniamy aranżację pomieszczenie albo, z uwagi na rozrost dokumentacji, często stajemy przed koniecznością kupowania kolejnych mebli do przechowywania. System stylowych mebli, także tych narożnych, to perfekcyjne uzupełnienie lokalu, w którym króluje stół konferencyjny albo recepcji, przez którą przewija się mnóstwo klientów. Zaprojektowane na zamówienie meble do biura to gwarancja komfortu pracowników oraz ich klientów.

Gdy trzeba coś trzymać pod kluczem

W firmie często potrzebne są meble odpowiednie do archiwizowania dokumentów poufnych czy wymagających szczególnego zabezpieczenia. W takim wypadku przydatne okazują się komody metalowe – równie bezpieczne jak sejf. Wzmocniona konstrukcja oraz zamykanie drzwi na klucz stanowią dobre zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych. Ta biurowa zawsze powinna być projektowana na wymiar, żeby ilość szuflad, półek i schowków odpowiadała potrzebom pracowników. Tylko wtedy unikniemy chaosu, a czas znalezienia potrzebnych dokumentów skrócimy do minimum.

Jeśli prowadzimy biznes, w którym pojawiają się nietypowi goście – artyści, ludzie mediów, freelancerzy – warto wyposażyć je w nietypowe meble. Zaprojektowanie systemu mebli biurowych na specjalne zamówienie to wyzwanie dla każdego projektanta mebli. Wystrój i aranżacja biura, a zwłaszcza gabinetu szefa, to wizytówka całej firmy. Warto pomyśleć więc o ich wyposażeniu jak o długoterminowej inwestycji, która zwracać się będzie każdego dnia. Nowoczesne komody na wymiar to optymalne rozwiązanie do każdej firmy, która dba o swój wizerunek.

Nowoczesne komody do biura na zamówienie

Komody do biura to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku biuro) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Biuro - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko komody do biura, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze komody do biura mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,50, na podstawie 2 opinii.
Loading...