Skip to main content

Szuflady do szafy na wymiar

Obok półek i relingów, szuflady do szafy stanowią o wygodzie przechowywania ubrań, obuwia i dodatków. W szufladach dobrze układa się rzeczy niewymiarowe, drobne, delikatne. Trudno bez ich wyobrazić sobie porządek w bieliźniarce, zapanowanie nad skarpetami czy dodatkami typu paski albo apaszki. Szuflady do szafy to także gwarancja, że przechowywane w nich przedmioty mniej się kurzą. Dobrze zaplanowana szafa garderobiana nie obejdzie się bez przemyślanego systemu szuflad, rozmieszczonych zarówno tuż nad ziemią, jak i pod sufitem – tu przechowywać można rzeczy najcenniejsze albo najrzadziej używane.

Szuflady do szafy

Szuflady do szafy na zamówienie – idealnie dopasowane

Idealna szuflada? Szuflada idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań, wyposażona w precyzyjny mechanizm wysuwania i domykania oraz elegancki i maksymalnie funkcjonalny front. Szuflady na wymiar mogą mieć nie tylko różną głębokość i szerokość, ale również m.in. rozmaite mechanizmy umożliwiające ich pełne lub tylko częściowe wysunięcie, bądź przechylenie oraz różne prowadnice rolowe, np. montowane do boków szuflad, stanowiące bok szuflady oraz samozamykające z systemem cichego domykana.

Szuflady do szafy na wymiar pozwalają na uczynienie każdego mebla jeszcze praktyczniejszym i bardziej spersonalizowanym! To w szufladach przechowujemy najczęściej nasze najcenniejsze i najdelikatniejsze drobiazgi, które chcemy skutecznie zabezpieczyć przed przypadkowym zniszczeniem, zagnieceniem lub zabrudzeniem. Szuflada na wymiar to element perfekcyjnie dopasowany do gabarytów szafy oraz precyzyjnie odpowiadający na konkretne potrzeby i oczekiwania użytkownika.

Szuflady na wymiar – uniwersalne i do zadań specjalnych

Szuflady do szafy mogą mieć standardową głębokość i uniwersalny charakter. To szuflady, których przeznaczenie i sposób użytkowania może się zmieniać np. podczas różnych pór roku czy w razie pojawienia się nowych domowników. Do takich szuflad można dobierać dowolne wkładki i separatory, pozwalające na optymalne wykorzystanie ich wnętrza oraz ułatwiające dbanie o porządek i perfekcyjną organizację.

Szuflady na zamówienie mogą być również z góry przeznaczone do składowania konkretnych rzeczy. Na przykład w wąskiej i płytkiej szufladzie możemy przechowywać zegarki. biżuterię lub breloki, a w nieco szerszej i głębszej – układać krawaty, apaszki lub paski. Kolejne szuflady mogą być zaprojektowane z myślą o chowaniu w nich bielizny, skarpet, jedwabnych bluzek lub ażurowych sweterków.

Ponadto szuflada na wymiar może zostać wyposażona w dodatkowe zamknięcie na klucz, dzięki czemu zyskamy bezpieczne miejsce do schowania naszych najbardziej wartościowych przedmiotów i urządzeń, od maleńkich kart sim i pendrivów, przez aparaty fotograficzne, czytniki i tablety, po laptopy czy dowolne dokumenty. Szuflady do zadań specjalnych schowane w szafie na zamówienie? Czemu nie?!

Nowoczesne szuflady do szafy na zamówienie

Szuflady do szafy to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku przedpokój) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Przedpokój - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko szuflady do szafy, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze szuflady do szafy mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,50, na podstawie 4 opinii.
Loading...