Regały do salonu na wymiar

Regały do salonu muszą być eleganckie i stylowe. To meble doskonale wpasowujące się zarówno do wnętrz tradycyjnych, designerskich czy rustykalnych. Wybór odpowiednich regałów do salonu może przesądzać o całej aranżacji pomieszczenia. Warto więc zawczasu zastanowić się, czy regały do salonu mają służyć do przechowywania książek, bibelotów czy jeszcze innych przedmiotów – od tego uzależniamy dobór półek, szuflad i przeszklonych drzwi. Warto rozważyć także zainstalowanie punktów lub listew świetlnych nad wybranymi półkami.

Regały do salonu

Regały biblioteczne w salonie

Salon często staje się miejscem, w którym eksponujemy nasze zbiory biblioteczne. Nawet w domach, których posiadacze mają szczęście dysponować osobnym pokojem na biuro czy biblioteczkę, w salonie zwykle i tak stoją regały z książkami, po które chętnie i często sięgamy. O ile w pokoju bibliotecznym możemy pozwolić sobie na odrobinę artystycznego nieładu, o tyle w salonie zawsze powinien panować nienaganny porządek. Zaprojektowanie regałów do salonu na wymiar gwarantuje, że meble będą uwzględniały wszystkie nasze potrzeby związane z estetyką i przechowywaniem. Równie ważne jest wykonanie regałów z takich materiałów meblarskich, żeby łatwo było czyścić je z kurzu – tam gdzie jest dużo książek, kurz zbiera się szybciej.

Biblioteczne regały do salonu powinny być starannie zaplanowane i perfekcyjnie podświetlone. Będą wtedy stanowiły ozdobę, która sprawi, że nasze wnętrze nabierze intelektualnego charakteru i stanie się centrum domowego życia kulturalnego.

Kino domowe? Nowoczesny regał dla multimediów

Nowoczesny kompleks regałów do salonu uwzględniać powinien także lokalizację kina domowego (telewizora, głośników) oraz całej elektroniki, która tworzy nasz domowy zestaw multimediów, np. konsoli do gier. Regały przystosowane do przechowywania książek, płyt z filmami i grami, a także wszelkich drobiazgów niezbędnych do obsługi telewizora czy konsoli (piloty, pady) mogą przyjmować bardzo nowoczesne i atrakcyjne wizualnie formy. Nieregularność półek i schowków oraz dodatkowe elementy systemu przechowywania stanowią o unikalności i oryginalności każdego regału do salonu, który ma za zadanie stać się domową bazą multimedialną.

Mamy więc do wyboru dwie opcje: klasyczny regał biblioteczny z regularnie rozmieszczonymi półkami, który cieszy oko symetrią albo regał zrywający z symetrią na rzecz nieregularności, która jest jednak starannie przemyślana i zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie formy, użytych materiałów i kolorystki.

Nowoczesne regały do salonu na zamówienie

Regały do salonu to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku salon) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Salon - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko regały do salonu, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze regały do salonu mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,33, na podstawie 9 opinii.
Loading...