Skip to main content

Lustra łazienkowe na wymiar

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez lustra – jednak jedno małe lusterko nad umywalką to stanowczo za mało. Nowoczesne standardy to lustrzane panele, całe ściany w lustrzanych płytkach albo co najmniej pokaźnych rozmiarów lustra łazienkowe wiszące. Im więcej możliwości optycznego powiększenia i doświetlenia przestrzeni, tym lepiej. Producent nowoczesnych łazienkowych luster zawsze może podpowiedzieć kolejne rozwiązanie estetyczne, sprawiające, że zwykła łazienka przeradza się w oryginalny pokój kąpielowy. Lustrałazienkowe dobrze też zamawiać na wymiar.

Lustra łazienkowe

Lustro łazienkowe na zamówienie – najlepsze praktyki

Najlepsze praktyki udowadniają, że najbardziej optymalnym rozwiązaniem w przypadku lustra łazienkowego na wymiar jest umieszczenie go pomiędzy płytkami, w jednej linii. Pozwala to na zachowanie gładkiej powierzchni ściany. Lustro staje się integralną i naturalną częścią konstrukcji. Nie rzuca się w oczy i stanowi nienachalny element wyposażenia łazienki. Te same praktyki pokazują, że lustro na wymiar, jeśli odpowiednio dobrane i umieszczone w linii z płytkami wpływa optycznie na powiększenie przestrzeni. Szczególne znaczenie ma to wtedy gdy metraż łazienki nie ma się czym pochwalić. Jednocześnie rozwiązanie to zminimalizuje rozbicie tafli lustra, co jest nagminne w przypadku lustra wiszącego i mówiąc z przymrużeniem oka uchroni nas od siedmiu lat nieszczęścia.

Trójkąty, kwadraty, koła, prostokąty – lustro na wymiar

Planując instalację lustra w łazience możemy, a wręcz powinniśmy, kierować się również naszym instynktem. Łazienka jest przestrzenią intymną zatem nie musi w niej panować przewidywalność oraz banał. Instynkt może właśnie podpowiadać nam, że kształt lustra tym razem przybierze formę nieoczekiwanej figury. Na wymiar rzecz jasna. Odważna geometra figury w parze z przemyślanym oświetleniem sprawią, że przestrzeń łazienkowa zyska na atrakcyjności a my po prostu nie będziemy chcieli odejść od…lustra lub spędzimy przed nim więcej czasu na robienie selfies, zapominając na przykład o śniadaniu. Jeśli nie my sami to nasi goście.

Lustereczko powiedz przecie

Kto jest najlepszym projektantem na świecie? Otóż, najlepszym projektantem na świecie jest nasza wyobraźnia. Tymczasem, dzieląc się naszą wizją ze specjalistą od luster na wymiar jesteśmy w stanie skomponować znakomitą przestrzeń, która w połączeniu z oświetleniem, meblami łazienkowymi oraz stylem architektonicznym wysunie na pierwszy plan oryginalność, względy praktyczne a przede wszystkim pozwoli aktorowi pierwszego planu spojrzeć sobie w oczy z pełnym zadowoleniem.

Nowoczesne lustra łazienkowe na zamówienie

Lustra łazienkowe to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku Łazienka) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Łazienka - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko lustra łazienkowe, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze lustra łazienkowe mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,83, na podstawie 6 opinii.
Loading...