Skip to main content

Szafy biurowe na wymiar

Eleganckie biuro wymaga eleganckiej zabudowy. To tutaj przyjmujemy kontrahentów, podejmujemy kluczowe decyzje i przechowujemy ważną dla naszej firmy dokumentację. Pomieszczenie biurowe powinno być urządzone gustownie i praktycznie. Nowoczesne meble, w zdecydowanych kolorach, świetnie wykończone i dopasowane do charakteru naszej dzielności to najlepszy sposób na wyposażenie biura. Szafy biurowe wykonane na zamówienie pozwalają na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, podnoszącej jej prestiż i funkcjonalność równocześnie.

Szafy biurowe

Moje biuro świadczy o mnie

Biuro to miejsce reprezentacyjne. Choć często uznajemy je za miejsce odizolowane od świata zewnętrznego, to przecież właśnie tutaj przyjmujemy klientów i prowadzimy rozmowy biznesowe. Pierwsze wrażenie, jakie wywiera na naszych gościach umeblowanie tego strategicznego miejsca jest kluczowe dla dalszych kontaktów. Nie tylko meble recepcyjne powinny być bowiem eleganckie i utrzymane w stonowanej kolorystyce, także te gabinetowe muszą być wizytówką instytucji i dowodem na nasz dobry gust i szacunek do gości.

W takim miejscu najważniejszy jest ład, który pomaga nam prędko odszukać potrzebne dokumenty i segregatory. Choć coraz częściej obrót dokumentacji odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, nic nie wskazuje na to, żeby zbliżał się zmierzch dokumentacji papierowej. Regały na wymiar, pojemne szafy czy dobrze zaprojektowane półki to gwarancja, że do naszego biura nie wkradnie się chaos. Warto pamiętać, że najważniejsze dokumenty zawsze powinny być zamykane na klucz – trzeba to uwzględnić projektując meble o charakterze meblościanki czy regału.

Meblościanka i półki

Wybór rodzaju mebli do biura powinien być podyktowany naszymi realnymi potrzebami oraz rytmem pracy. Archiwizacja poufnych dokumentów wymaga zaprojektowania szafy z dodatkowymi schowkami, często ukrytymi, metalowymi, zamykanymi na klucz bądź zamek szyfrowy. Jeśli charakter pracy tego wiąże się z koniecznością częstego sięgania po formularze albo druki, przydadzą się otwarte regały i półki. Meble warto dopasować na zamówienie, żeby zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni biurowej. Zagracone pomieszczenie to nie jest dobra wizytówka firmy.

Szafy gabinetowe, recepcyjne, i pracownicze zawsze muszą być dostosowane do potrzeb użytkowników. Tylko wtedy praca przebiega bez komplikacji i z zachowaniem należytego porządku. Wybór mebli na zamówienie wydaje się więc wyjściem optymalnym: najpierw określamy potrzeby pracowników, a potem zlecamy projekt meblościanek czy regałów, które wydatnie poprawią ich warunki pracy. To mit, że gotowe meble są tańsze – w ostatecznym rozrachunku zawsze bardziej funkcjonalne, a co za tym idzie: nie wymagające żadnych dostawek i przeróbek, są meble na wymiar.

Nowoczesne szafy biurowe na zamówienie

Szafy biurowe to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku biuro) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Biuro - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko szafy biurowe, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze szafy biurowe mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,80, na podstawie 5 opinii.
Loading...