Skip to main content

Biurka wiszące na wymiar

Biurko wiszące, czyli po prostu blat przymocowany wprost do ściany, może być sztywne albo składane – model biurka wiszącego wybieramy w zależności od miejsca i rozmiarów pomieszczenia. Biurko wiszące składane doskonale sprawdzi się w malutkim pokoju dziecięcym albo np. w przedpokoju, gdzie będzie pełniło funkcję używanego doraźnie blatu roboczego. Biurka wiszące sztywne, czyli nieco masywniejsze blaty, często z szufladami, sprawdzą się w pokoju starszego nastolatka albo w domowym biurze. Warto zamówić model na wymiar, żeby nie tracić cennych centymetrów kwadratowych powierzchni.

Biurka wiszące

Biurko wiszące – rozwiązanie dla małych pomieszczeń

Nowoczesne biurka wiszące mogą mieć formę blatu na stałe przymocowanego do ściany w jednej pozycji albo blatu umocowanego na zawiasach i dającego możliwość złożenia go na płasko, kiedy zajdzie taka potrzeba. To pierwsze rozwiązanie sprawdza się w pomieszczeniach małych, w których zależy nam na wykorzystaniu nietypowego kawałka wolnej przestrzeni pomiędzy innymi meblami. To drugie, w miejscach, w których blat potrzebny bywa tylko czasami, a kiedy nie jest użytkowany, nie powinien być także zawalidrogą. Zaprojektujemy dla naszych Klientów każdy model wiszącego biurka, uwzględniając indywidualne potrzeby oraz warunki lokalowe.

Biurko wiszące – efektywne wykorzystanie małych przestrzeni

Biurko wiszące może być maksymalnie proste, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby blat doposażyć choćby w dodatkowe szuflady. Kiedy projektuje się mebel na zamówienie, istnieje możliwość stworzenia nietypowego systemu przechowywania, niestandardowego kształtu blatu czy umiejscowienia biurka wiszącego w miejscu, które wydawało się całkowicie niefunkcjonalne. Biurko wiszące doskonale sprawdza się nie tylko w funkcji blatu roboczego do domowego biura czy pokoju dziecięcego, ale także jako element wyposażenia przedpokoju czy poczekalni. Jest pożądane wszędzie tam, gdzie okresowo przydaje się blat niezbędny do wyeksponowania czegoś, podpisania dokumentów, czy zaaranżowania przestrzeni dla najmłodszych użytkowników (np. w poczekalni u lekarza czy fryzjera).

Nowoczesne biurka wiszące na wymiar. Twój projekt – Nasza pasja

Nowoczesne biurka wiszące projektujemy zarówno z płyt meblowych doskonale imitujących wszelkie rodzaje drewna, jak i z płyt lakierowanych matowo lub na wysoki połysk. Prostota formy może więc iść w parze z wyszukanymi materiałami meblowymi, a jeśli zamawiamy biurko np. z dodatkowymi szufladami, także z ciekawymi rozwiązaniami w zakresie systemu przechowywania. Wbrew obawom, dobrze zaprojektowane biurko wiszące jest wystarczająco sztywne i trwałe, aby mogło służyć przez kilka lat. Warto zamówić biurko wiszące na wymiar, żeby nie tracić cennych centymetrów kwadratowych powierzchni i zagwarantować sobie dostęp do komfortowego blatu roboczego zawsze, kiedy jest to potrzebne.

Nowoczesne biurka wiszące na zamówienie

Biurka wiszące to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku biuro) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Biuro - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko biurka wiszące, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze biurka wiszące mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 3,13, na podstawie 8 opinii.
Loading...