Skip to main content

Szafy pod zabudowe na wymiar

Szafy do zabudowy na wymiar to nowoczesne rozwiązanie dedykowane osobom, które szczególnie cenią sobie możliwość indywidualizacji mebli wielkogabarytowych oraz przystosowania ich do najbardziej nawet nietypowych potrzeb związanych z przechowywaniem oraz lokalizacją samego mebla. Nowoczesne szafy pod zabudowę zawsze wymiarowane są na miejscu u Klienta, co daje możliwość uwzględnienia wszelkich niestandardowych przestrzeni, jak skosy czy dobrania takich materiałów, które optycznie powiększą albo doświetlą pomieszczenie.

Szafa na zamówienie może być maksymalnie prostą bryłą z tradycyjnymi drewnianymi (bądź z płyty) jedno- lub dwuskrzydłowymi drzwiami oraz klasycznym systemem przechowywania (półki plus reling). Może też przybrać formę na wskroś nowoczesnego mebla z systemem drzwi przesuwnych, harmonijkowych czy żaluzjowych zrobionych z paneli z hartowanego szkła oraz z rozbudowanym systemem półek, schowków (w tym narożnych), koszy, szuflad, relingów zwykłych i teleskopowych.

Szafy wnękowe

Szafy do zabudowy

Optymalne wykorzystanie przestrzeni pod szafę do zabudowy to największa wygoda wynikająca z zamawiania mebli na wymiar. Od dziś z usługi takiej skorzystać mogą także mieszkańcy Rybnika. Nasi profesjonalni konsultanci zaprojektują mebel dostosowany do Twoich potrzeb, uwzględniając zarówno twoje preferencje materiałowe jak i przeznaczony na szafę budżet. Zadbamy by mebel był praktyczny, tani w produkcji i w eksploatacji (bezusterkowy).

Nowoczesne szafy do zabudowy projektowane są z dużym wyczuciem trendów, dają możliwość wykorzystania nietypowych wnęk czy przestrzeni, które wydają się całkowicie martwe – nieustawne i niedostępne. Zamiast kupować gotową szafę, która nie jest w stanie pomieścić całego Twojego stanu posiadania i zostawiać taką martwą przestrzeń, żeby koniec końców stała się zabałaganionym schowkiem, zamów szafę do zabudowy na wymiar. To rozwiązanie najpraktyczniejsze z możliwych, ekonomiczne i zawsze dające estetyczną satysfakcję. Tylko perfekcyjnie zaprojektowana szafa na wymiar daje możliwość optymalnego wykorzystania powierzchni pokoju albo korytarza i ułatwia utrzymanie porządku w garderobie, pokoju dziecięcym czy garażu.

Szafy pod zabudowę na wymiar

Szafy w zabudowie na wymiar dają możliwość zaplanowania wnętrza mebla w taki sposób, by to spełniało w 100% Twoje oczekiwania i zaspakajało wszelkie Twoje potrzeby. Precyzyjnie zaplanowany układ wnętrza szafy pod zabudowę uwzględnia indywidualne preferencje jej użytkownika lub użytkowników, oferując optymalny system półek, szuflad, drążków i różnego rodzaju schowków, mających odpowiednią pojemność i szerokość, znajdujących się na porządnej wysokości. Szafa pod zabudowę to łatwiejsza organizacja i utrzymanie porządku na co dzień.

Szafy do zabudowy na wymiar, w zależności od ich zewnętrznych gabarytów, będą mogły pełnić funkcję wyłącznie garderobianą (z miejscem na ubrania, bieliznę, akcesoria i buty, a także pościel czy ręczniki) lub służyć dodatkowo do przechowywania m.in. sprzętów sezonowych czy rzeczy związanych z naszym hobby. Ponadto część schowków może być zlokalizowana poza strefą, do której bezpośredni dostęp mają dzieci i zostać opcjonalnie zabezpieczona wybranym systemem zamykania. Szafa do zabudowy na wymiar to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie mebla zarówno harmonijnie wkomponowującego się w otoczenie, jak i precyzyjnie wpisującego się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Nowoczesne szafy pod zabudowe na zamówienie

Szafy pod zabudowe to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku biuro) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Biuro - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko szafy pod zabudowe, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze szafy pod zabudowe mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 3 opinii.
Loading...