Skip to main content

Garderoby do przedpokoju na wymiar

Garderoba w przedpokoju? To da się zrobić! Wystarczy umiejętnie zaprojektować mebel i wkomponować go w anatomię pomieszczenia tak, by pozostało w nim jeszcze miejsce na swobodne zakładanie i zdejmowanie odzieży wierzchniej oraz butów. Garderoba w przedpokoju z powodzeniem zastąpi kilka innych mebli: szafę i wieszak, szafki na buty oraz komodę na drobiazgi i akcesoria. Zdecydowanie najlepszym pomysłem jest wykonanie mebla na zamówienie, co pozwoli na jego idealne dopasowanie do wnętrza oraz naszych potrzeb i oczekiwań.

Garderoba do przedpokoju

Praktyczna i nowoczesna garderoba do przedpokoju na wymiar

Przedpokój to ta strefa w mieszkaniu, w której wymagany jest bezwzględny porządek. W przeciwnym wypadku wrażenie chaosu i braku organizacji przenosi się na całe mieszkanie. Jeśli jest ono duże, zapewne i sam przedpokój jest miejscem, które łatwo zaaranżować i umeblować. Jeżeli jednak dysponujemy małym mieszkaniem, przestrzeń tuż za drzwiami wejściowymi pozostawia wiele do życzenia. Meblowanie jej gotowymi zestawami może tylko pogorszyć sytuację, niemal do zera eliminując wolne miejsce. Im mniejszy przedpokój, tym sensowniejsze wydaje się zamówienie garderoby na wymiar.

Wielozadaniowe garderoby do przedpokoju

Nowoczesna garderoba do przedpokoju uwzględnia wszystkie funkcje pełnione przez to miejsce. Potrzebne są tu przecież nie tylko wieszaki na odzież wierzchnią, ale także szafki na buty oraz drobne przedmioty codziennego użytku (klucze, torby na zakupy), schowki na dodatki odzieżowe (czapki, szaliki, rękawiczki) czy wreszcie duże lustro. Całość musi być, oczywiście, dobrze doświetlona. Niejednokrotnie przedpokój wymaga też optycznego powiększenia, co zagwarantują perfekcyjnie skonfigurowane punkty świetlne i elementy lustrzane. Dobrze zaplanowana garderoba do przedpokoju jest więc wielofunkcyjna, ma wysokie walory estetyczne oraz pozwala odnieść wrażenie, że najmniejszy nawet przedpokój nie jest klaustrofobiczny.

Nowoczesne garderoby do przedpokoju na wymiar.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy garderoby do przedpokoju na wymiar. Projektujemy je z nowoczesnych płyt meblowych najwyższej jakości, które mogą imitować wszelkie rodzaje drewna albo cieszyć oko lakierem – matowym lub na wysoki połysk. Określenie swoich realnych potrzeb w zakresie garderoby do przedpokoju to warunek powstania mebla wyposażonego w maksymalnie funkcjonalny system przechowywania oraz atrakcyjny system drzwiowy. Na małej przestrzeni sprawdzają się systemy drzwi przesuwnych, harmonijkowych albo żaluzjowych, choć jeśli Klientowi bardzo na tym zależy, jesteśmy w stanie zaprojektować także garderobę z drzwiami jedno- lub dwuskrzydłowymi, która zajmuje minimum miejsca

Nowoczesne garderoby do przedpokoju na zamówienie

Garderoby do przedpokoju to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku przedpokój) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Przedpokój - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko garderoby do przedpokoju, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze garderoby do przedpokoju mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,86, na podstawie 7 opinii.
Loading...