Skip to main content

Szafy do garażu na wymiar

Utrzymanie porządku w garażu to wielkie wyzwanie. Właśnie to pomieszczenie mimowolnie przeradza się w magazyn rzeczy, które powinniśmy trzymać w piwnicy czy na strychu – tylko komu chciałoby się tam chodzić, skoro garaż jest bliżej. Szafy do garaży umożliwiają utrzymanie względnego ładu tam, gdzie pozornie jest to niemożliwe: w narzędziach, gadżetach motoryzacyjnych czy wszelkich „przydasiach” przechowywanych właśnie w garażu. To ważne, żeby wybrać szafy garażowe, a nie półki – tylko zamknięcie drzwi gwarantuje, że cały chaos będzie niewidoczny dla oka.

Szuflady do szafy

Szafy do garażu na wymiar – uporządkowana przestrzeń garażowa

Choć szafa w garażu nie jest zbyt popularnym rozwiązaniem, zdecydowanie warto je rozważyć. Dzięki temu zapanujesz nad chaosem, o który w garażu nietrudno. Jeśli zależy Ci na maksymalnym zagospodarowaniu przestrzeni, a jednocześnie doceniasz schludne i estetyczne rozwiązania aranżacyjne, szafa do garażu na wymiar będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Już teraz sprawdź ofertę Erton!

Po co Ci szafa do garażu na zamówienie?

Garaż w teorii jest pomieszczeniem, w którym przechowujesz swój samochód, a także niezbędne narzędzia i akcesoria do majsterkowania. Takie wykorzystanie przestrzeni pozwoliłoby zachować w nim porządek w każdych okolicznościach. Rzeczywistość pokazuje jednak, że większość osób traktuje garaż jako swoisty magazyn na rzeczy – stare wyposażenie wnętrz, kartony z drobiazgami czy inne przedmioty. W tej sytuacji szafa do garażu na zamówienie wydaje się strzałem w dziesiątkę, bo oferuje niezbędne miejsce do przechowywania.

Bez niej każdy garaż przypominałby prawdziwe pobojowisko, z rzeczami porozrzucanymi po podłodze i kartonami poustawianymi w niefortunnych miejscach. Główny minus takiego chaosu? Z pewnością ograniczone możliwości swobodnego poruszania się po pomieszczeniu. Nie można zapominać o problemach z szybkim znalezieniem rzeczy, których w danej chwili potrzebujesz. Oczywiście taki bałagan wiąże się też z pogorszeniem aspektów wizualnych pomieszczenia. Szafy do garażu na wymiar eliminują każdy z tych problemów.

Szafy do garażu na zamówienie od Erton.pl

Szafa do garażu na wymiar to świetna opcja zarówno do małych, jak i większych pomieszczeń. Dzięki możliwości wybrania konkretnych parametrów mebla zdecydujesz, jakie powinny być jego wymiary. W ten sposób zaprojektowana przez Ciebie szafa do garażu na zamówienie spełni wszystkie Twoje wymagania. Odpowiednio duże szafy do garażu na zamówienie pozwolą zachować porządek nawet na bardzo dużej przestrzeni. A jeśli dysponujesz garażem o skromnym metrażu, możesz postawić na niewielki mebel, który nie zabierze zbyt dużo miejsca. Pamiętaj, że ostateczny wybór należy do Ciebie!

Nowoczesne szafy do garażu na zamówienie

Szafy do garażu to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku ) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

- projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko szafy do garażu, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze szafy do garażu mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 2 opinii.
Loading...