Skip to main content

Stojaki i wieszaki na ubrania na wymiar

W żadnym przedpokoju nie powinno zabraknąć wieszaków dla gości! W zależności od wielkości przedpokoju oraz własnych preferencji możemy zdecydować się na wieszaki na ubrania montowane na ściance meblowej (to rozwiązanie sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach) lub stojaki , które możemy ustawić w dowolnym miejscu większego przedpokoju. Z tych rozwiązań z pewnością będą korzystać również domownicy – przecież nie zawsze mamy czas na odwieszanie kurtek, płaszczy i torebek do szafy lub garderoby, prawda?

Wieszaki na ubrania

Zapanuj nad bałaganem w przedpokoju

Ścianka z wieszakami na ubrania, zaprojektowana starannie i z rozmysłem, to gwarancja, że nie grozi nam bałagan w przedpokoju. Wieszaki mogą być usytuowane na różnych wysokościach, co jest znacznym ułatwieniem dla najmłodszych członków rodziny, którzy dopiero uczą się utrzymywać porządek we własnej odzieży wierzchniej. Ścianka może być także wzbogacona o szuflady czy schowki, w których znajdą miejsce takie przedmioty codziennego użytku jak klucze i siatki na zakupy a także czapki czy apaszki. Z uwagi na fakt, że wieszaki na ubrania na zamówienie uwzględniają indywidualne potrzeby każdego zamawiającego, można system schowków dopasować także do niestandardowych potrzeb, umiejętnie łącząc go z systemem pawlaczy czy komód. Wszystko po to, żeby zapanować nad bałaganem w przedpokoju – to on przecież rzuca się w oczy jako pierwszy, kiedy tylko przekraczamy próg mieszkania.

Ścianka z wieszakami – doskonałe uzupełnienie aranżacji tradycyjnego i nowoczesnego przedpokoju

Jednym z najbardziej pożądanych elementów standardowego systemu wieszaków montowanych na ściance meblowej jest ławeczka do siadania podczas zakładania butów. Może ona być elementem samodzielnym albo stanowić wieko skrzyni – schowka na buty czy inne akcesoria.

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i możliwości wykorzystania nie tylko standardowych płyt meblowych, ale także wysokiej jakości tworzyw sztucznych, stali i paneli ze szkła hartowanego, stojaki i wieszaki na ubrania na wymiar mogą mieć maksymalnie zindywidualizowany charakter. Będą więc stanowiły doskonałe uzupełnienie aranżacji zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego przedpokoju. Ścianki ze stojakami i wieszakami na ubrania mogą być zaprojektowane z płyty w okleinie imitujące wszelkie rodzaje drewna, mogą też być matowe lub lakierowane na wysoki połysk. Równie ważny jest fakt, że nowoczesna ścianka meblowa z wieszakami na odzież wierzchnią zawsze daje możliwość uzupełnienia jej o kolejne wieszaki i rozbudowania o niezbędne schowki. Utrzymanie porządku w przedpokoju dzięki nowoczesnym systemom meblowym nigdy jeszcze nie było takie proste!

Nowoczesne stojaki i wieszaki na ubrania na zamówienie

Stojaki i wieszaki na ubrania to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku przedpokój) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Przedpokój - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko stojaki i wieszaki na ubrania, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze stojaki i wieszaki na ubrania mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 1 opinii.
Loading...