Skip to main content

Słupki i półsłupki łazienkowe na wymiar

W małych, wąskich i nietypowo zaprojektowanych łazienkach doskonałym rozwiązaniem są słupki i półsłupki łazienkowe. Te wąskie, wysokie i pojemne regały z drzwiami lub bez mogą przyjąć formę wiszącą albo stać na podłodze. Słupki idealnie nadają się we wnęki, w które nie zmieści się klasyczna szafka łazienkowa. Projektowanie na zamówienie gwarantuje zabudowę nawet pozornie niemożliwej do wypełnienie małej wnęki. Półsłupki perfekcyjnie zastępują tradycyjne pojedyncze półki wiszące. Obydwa modele są bardzo efektowne i pomagają utrzymać porządek w nawet najmniejszej łazience.

Słupki i półsłupki łazienkowe

Praktyczne słupki łazienkowe na wymiar

Oferowane przez nas słupki łazienkowe na zamówienie to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania różnych akcesoriów. Masz małą łazienkę i obawiasz się, że trudno będzie zmieścić w niej standardową szafkę? Dlatego też znacznie rozsądniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem będą słupki lub półsłupki łazienkowe na wymiar. Z ich pomocą zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania, nawet jeśli łazienka w Twoim domu lub mieszkaniu jest bardzo mała, a do tego nieustawna. Wąska i dopasowana szafka sprawią, że z łatwością zmieścisz wszystkie swoje kosmetyki, detergenty, produkty higieniczne, akcesoria do stylizacji włosów czy też wiele innych przedmiotów przydatnych w łazience. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest dziś półsłupek do łazienki, który przy okazji zawiera miejsce na kosz na brudne ubrania. Jednak najlepiej, aby ta przestrzeń była otwierana uchylnie, żeby zapewnić większą prywatność.

Półsłupki łazienkowe na zamówienie – stojące czy wiszące?

Warto wiedzieć, że do wyboru masz półsłupki łazienkowe stojące oraz wiszące. Która opcja będzie dla Ciebie lepszym wyborem? To zależy. Różnica tkwi w tym przypadku w ich konstrukcji i sposobie montażu. Jak sama nazwa wskazuje, modele wiszące zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwe było powieszenie ich na ścianie, co zapewnia przy okazji efekt lekkości. W dodatku znacznie ułatwia to mycie podłogi w łazience.

Popularniejszym rozwiązaniem jest jednak słupek łazienkowy stojący. To rozwiązanie, które zapewnia jeszcze więcej miejsca do przechowywania kosmetyków, ręczników czy łazienkowych ozdób, które dodają pomieszczeniu charakteru.

Wybierz słupek do łazienki, który będzie dopasowany do potrzeb członków rodziny. Zwróć uwagę nie tylko na jego wygląd, ale też na wysokość. Szafka słupek do łazienki powinna być dopasowana do wzrostu domowników, aby każdy mógł ze swobodą sięgnąć po potrzebne kosmetyki czy przybory.

Nowoczesne słupki i półsłupki łazienkowe na zamówienie

Słupki i półsłupki łazienkowe to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku Łazienka) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Łazienka - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko słupki i półsłupki łazienkowe, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze słupki i półsłupki łazienkowe mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,63, na podstawie 8 opinii.
Loading...