Skip to main content

Składane drzwi przejściowe na wymiar

Drzwi przejściowe to nowatorski, ekstremalnie praktyczny i efektowny pomysł na zamknięcie wybranej przestrzeni. Nie musimy inwestować w murowanie ścianek i wstawianie klasycznych drzwi, np. do garderoby. Składane drzwi to lekka, ale solidna i funkcjonalna konstrukcja, która doskonale sprawdzi się nawet w przypadku niewielkich wnętrz. Jeżeli zależy nam na optymalnym dopasowaniu oraz eleganckim efekcie – zdecydujmy się na zamówienie składanych drzwi przejściowych na wymiar.

Składane drzwi przejściowe

Drzwi jak parawan

Nie każde drzwi muszą składać się z ościeżnicy i skrzydła bądź skrzydeł. Nowoczesne rozwiązania techniczne uwzględniają także systemy harmonijkowe, przesuwne czy składane. Ich montaż nie wymaga kucia ścian, budowania dodatkowych ścianek działowych i robienia w mieszkaniu zamieszania porównywalnego z generalnym remontem. Drzwi składane na wymiar przypominają konstrukcją parawan, ale jest to konstrukcja duża stabilniejsza i wytrzymalsza. Umocowane na specjalnych szynach, są łatwe w montażu i pozwalają na szybki podział przestrzeni.

Składane drzwi przejściowe przydadzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi doraźna potrzeba wydzielenia dodatkowego schowka, garderoby, pokoju dziecięcego. Koszt ich montażu jest znacznie niższy niż w przypadku konieczności kucia ścian i montowania tych tradycyjnych bądź stawiania dodatkowych ścianek działowych. Zamówienie wersji łamanych na wymiar to niepowtarzalna możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb, także w mieszkaniu małym lub wyjątkowo nieustawnym. Warto zamówić je wprost u producenta, który dokona niezbędnych pomiarów i zaprojektuje optymalne rozwiązanie.

Łatwy podział dowolnej przestrzeni

Kiedy zachodzi potrzeba podzielenia dużej przestrzeni na mniejsze fragmenty, nie zawsze mamy ochotę albo możliwość wymurowania nowej ścianki działowej, w której można by zamontować klasyczne wersje z framugą. Składane drzwi przejściowe nie wymagają żadnych prac remontowych czy budowlanych – lekka konstrukcja składająca się z szyny oraz rolek mocowana jest bezpośrednio do sufitu. Łatwy podział dowolnej przestrzeni gwarantuje zaaranżowanie dodatkowego pokoju albo garderoby. Przejściowe drzwi łamane są łatwe w montażu i stylowe.

Drzwi przesuwne, ścięte to idealne rozwiązanie do wykorzystania na poddaszach i strychach. Pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniach o obniżonym, ściętym suficie i pochyłych ścianach. Dzięki szafie z drzwiami ściętymi, nawet tak trudna przestrzeń na poddaszu będzie efektywnie wykorzystana.

Drzwi rozwierne to klasyczny system drzwi, znany od wieków i nadal doskonale się sprawdzający, głównie w małych wnękach i przy niewielkich rozmiarach samej szafy. Mniejsze fronty drzwi szafy pozwalają na lekkie i delikatne otwieranie.

Zamontowanie drzwi przejściowych to dobre rozwiązanie zarówno do wnętrz dużych jak i małych – właśnie w tych ostatnich dają one niepowtarzalną szansę uzyskania dodatkowego miejsca do przechowywania. Naścienna konstrukcja umożliwiająca przesuwanie się paneli jest na tyle nieinwazyjna, że kiedy będziemy chcieli drzwi składane zdemontować, nie trzeba będzie wdrażać dodatkowych prac remontowych. Powrót do przestrzeni wyjściowej jest bardzo łatwy. Ma to duże znaczenie, kiedy aranżujemy dodatkowe pomieszczenie lub schowek na czas określony.

Nowoczesne składane drzwi przejściowe na zamówienie

Składane drzwi przejściowe to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku ) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

- projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko składane drzwi przejściowe, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze składane drzwi przejściowe mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,00, na podstawie 5 opinii.
Loading...