Skip to main content

Pawlacze na wymiar

Duże, zamykane szafy wiszące tuż nad głowami? Pawlacze były charakterystycznym elementem wystroju większości przedpokojów w niewielkich mieszkaniach z lat 80-tych XX wieku. Współczesne pawlacze mają z nimi niewiele wspólnego – to zgrabne i pojemne meble wykonywane na zamówienie, które pozwalają na praktyczne zagospodarowanie niewykorzystywanej przestrzeni, najczęściej pod wysokimi sufitami w przedpokojach. Odpowiednio zaprojektowany pawlacz na wymiar harmonijnie wkomponowuje się w przestrzeń przedpokoju i stanowi jego funkcjonalną ozdobę.

Pawlacze

Pawlacz ponownie popularnym rozwiązaniem w przedpokojach Polaków

Pawlacz na wymiar, czyli schowek usytuowany tuż pod sufitem, przeżywa właśnie swoją drugą młodość. Kojarzony z czasami PRL, kiedy to meble były reglamentowane, a jednakowe meblościanki sprawiały, że nasze mieszkania niemal wcale się od siebie nie różniły, nic nie stracił na swojej funkcjonalności, a zyskał całkowicie nowoczesny wygląd. Nowoczesny pawlacz na zamówienie w przedpokoju potrafi uwolnić tę małą przestrzeń od nadmiaru szaf i szafek na poziomie podłogi. Żeby nie zabierać cennych metrów kwadratowych powierzchni, dobrze ulokować pojemne schowki właśnie pod sufitem, czyli tam, gdzie przestrzeń nie może być wykorzystana do niczego innego. To fakt, że dostanie się do pawlacza pod sufitem, może być nieco utrudnione, ale zwykle przechowuje się tam rzeczy, po które sięgamy rzadko. Jeśli jednak zależy nam na tym, żeby był on dostępny, można kupić specjalną drabinkę, wykorzystywaną także przy szafach bibliotecznych, i cieszyć się komfortowym dostępem do górnego indeksu schowków.

Pawlacze do przedpokoju na zamówienie

Odpowiednio zaprojektowany nowoczesny pawlacz do przedpokoju harmonijnie wkomponowuje się w przestrzeń przedpokoju i stanowi jego funkcjonalną ozdobę, bo projektowany jest z nowoczesnych płyt meblowych, które udatnie imitują drewno albo są lakierowane na matowo bądź na wysoki połysk. Ta różnorodność dostępnych materiałów sprawia, że decydując się na pawlacz w przedpokoju na wymiar, możemy zdecydować, że ma on być praktycznie niewidoczny i ukryty poza linią wzroku, albo przeciwnie: ma być rzucającym się w oczy designerskim elementem aranżacji. Ta druga opcja jest szczególnie atrakcyjna, kiedy wybieramy płyt lakierowane – klienci najczęściej wybierają kolory: biały, czerwony, czarny i żółty.

Nowoczesne i stylowe pawlacze na wymiar

Pawlacz to mebel naprawdę funkcjonalny, choć o jego walorach wielu z nas na co dzień zapomina. W nowoczesnym wydaniu może on jednak stanowić naprawdę stylowy element wyposażenia przedpokoju albo korytarza. Współczesne pawlacze, zgrabne i niezwykle pojemne meble wykonywane na zamówienie, to doskonałe rozwiązanie do mieszkań małych, mniejszych i najmniejszych. To szansa na komfortowe przechowywanie przedmiotów, które na co dzień nie są nam potrzebne w zasięgu ręki.

Nowoczesne pawlacze na zamówienie

Pawlacze to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku przedpokój) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Przedpokój - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko pawlacze, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze pawlacze mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 2 opinii.
Loading...