Skip to main content

Biurka dla dzieci na wymiar

Małe dziecięce biureczka to najczęściej kupowane meble na początku każdego roku szkolnego. Jednak żywot takich mebli nie jest długi, dlatego od czasu do czasu szukamy kolejnego małego biurka, które ma stać się wygodnym stanowiskiem pracy dla młodego człowieka. Dobrze, żeby biurka dla dzieci miały sporo schowków, blat dostosowany także do pracy z komputerem oraz możliwość opcjonalnego dokupienia nadstawki, kiedy ilość podręczników, zeszytów oraz materiałów papierniczych zacznie wymykać się spod kontroli.

Biurka dla dzieci

Dbałość o szczegóły dla zdrowia Twojego dziecka

Ergonomiczne biurko do pokoju dla dziecka lub nastolatka to nie tylko gwarancja, że jego układ kostno-mięśniowy nie będzie musiał znosić nadmiaru szkodliwych dla zdrowia przeciążeń. To także szansa na to, że nawet długie godziny spędzane na nauce (dziś głównie nauce zdalnej) będą upływały w maksymalnym skupieniu. Nowoczesne biurka dla dzieci projektowane na indywidualne zamówienie umożliwiają uwzględnienie wszystkich potrzeb użytkownika. Projektując mebel, bierzemy pod uwagę nie tylko kształt i metraż pokoju oraz potrzebę dostosowania biurka do pozostałych mebli, ale także wzrost i gabaryty użytkownika oraz jego nawyki. Jeśli projektowane na wymiar biurko ma stać się wygodnym stanowiskiem pracy dla młodego człowieka, musi też istnieć możliwość jego opcjonalnej rozbudowy (np. dodanie nadstawki).

Biurko dla dziecka na lata

Z punktu widzenia młodego użytkownika najważniejsze jest to, żeby biurko miało dużo łatwo dostępnych schowków – półek, szuflad czy zamykanych szafek na książki i zeszyty. Jedni wolą maksymalnie duży blat, bo lubią mieć wszystko pod ręką i preferują twórczy nieład, innym zależy na funkcjonalnym systemie przechowywania, żeby udało się schować nadmiar przedmiotów. Rozmiar biurka dla dziecka na wymiar oraz konfiguracja jego dodatkowych elementów zależy więc nie tyle od warunków lokalowych, ile od indywidualnych potrzeb młodego człowieka. Uwzględniamy wszystkie te zmienne, żeby projektowane przez nas biurka dla dzieci nie były meblami jednorazowego użytku, ale mogły służyć co najmniej przez kilka lat.

Zaprojektujemy biurko dla dziecka w każdym wieku

Nasze biurka dla dzieci na wymiar mogą imitować wszelkie rodzaje drewna (np. sosnowe, olchowe, dębowe czy bukowe), ale młodzi ludzie częściej wybierają meble lakierowane matowo lub na wysoki połysk. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne biurka wolnostojące, jak i biurka wiszące, biurka narożne, sekretarzyki czy biurka komputerowe. Można więc zaaranżować pokój dziecięcy czy młodzieżowy tak, aby odpowiadał on gustowi młodego człowieka i czynił jego przestrzeń codziennej aktywności maksymalnie zindywidualizowaną. Biurka dla dzieci na wymiar to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, unikalnych i funkcjonalnych mebli.

Biurko dla chłopca i dziewczynki

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na biurka dla dzieci! Wykonujemy zarówno biurka dla chłopców jak i dla dziewczynek, idealne do wyposażenia pokoju dziecięcego. Biurka dla chłopców zwykle mają proste, geometryczne kształty, w ciemniejszych kolorach i wykończeniach. Są one wyposażone w praktyczne szuflady i półki, które umożliwiają łatwe przechowywanie niezbędnych przyborów szkolnych. Dla dziewczynki zazwyczaj projektujemy biurka o delikatnych kształtach, dostępne w jasnych pastelowych kolorach, z ozdobnymi detalami. Biurko dla dziewczynki może być także wyposażone w dodatkowe półeczki, idealne do przechowywania biżuterii i innych drobiazgów. Zawsze jednak dostosujemy projekt do potrzeb i preferencji naszych małych i dużych Klientów.

Nowoczesne biurka dla dzieci na zamówienie

Biurka dla dzieci to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują nowoczesnych, a do tego unikalnych mebli. Twoje pomieszczenie (w tym wypadku pokój dziecięcy) może być modne, a designerskie dodatki sprawią, że będzie też stylowe - i wcale nie musi być duże! Zadbamy by było praktycznie i tanio w eksploatacji. Ceny naszych mebli zależą od Twoich potrzeb dlatego musisz się z nami skontaktować by poznać cennik - Najlepiej jak złożysz zamówienie na tej stronie - wtedy otrzymasz wycenę.

Pokój dziecięcy - projektowanie stylowych wnętrz

Nasi profesjonalni konsultanci pomogą Ci zaprojektować wymarzone meble, nie tylko biurka dla dzieci, ale także całe pomieszczenie a nawet dom. Napisz do nas lub zadzwoń by uzyskać więcej informacji. Podaj wymiary pomieszczenia czy miejsca w którym ma znajdować się Twój wymarzony mebel - dostosujemy projekt do Ciebie. Nie ważne czy wolisz meble oszklone, ażurowe, stojące czy wiszące. Dostosujemy je według Twoich potrzeb.

Nasze biurka dla dzieci mogą imitować wszelkie rodzaje drewna na przykład:

 • sosna
 • olcha
 • dąb
 • buk
 • jesion
 • modrzew
 • świerk
 • orzech

Kolory pozostawiamy do życzenia klienta, meble mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk, najczęściej klienci wybierają meble:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • żółte
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki
Średnia ocena: 4,40, na podstawie 5 opinii.
Loading...